Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

pa koliko njih ima u organizaciji kad im trebaju donacije za pišljivih 180 hiljada dinara?

valjda imaju roditelje, komšije, poznanike, članove, etc?

 

presmešno

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glupo je samo sto se tako zbog nekih gluposti smejemo bozem nekim protivnicima opresije dok ih tiran kara u bulju

 

Ja jesam za to da im se daju pare, ako se bore za dobrobit svih (pod uslovom da ih neko spolja ne "motivise" da to rade na izvestan nekonstruktivan nacin), samo nek okace dokumentaciju

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glupo je samo sto se tako zbog nekih gluposti smejemo bozem nekim protivnicima opresije dok ih tiran kara u bulju

 

Glupo je da razmišljamo naivno.

Ne Davimo Beograd je Vučićevština (zapravo nisu, ali imaju istog finansijera - isti im je gazda), isto kao i oni Vacićevi kvazi desničari. Nisu to nikakvi protivnici opresije. Da jesu, neki bi već bili u zatvoru.

Stvar je prosta, kada zapad reši da se ratosilja Vučića, onda će im ubrizgati malo finansija, i onda će ovi da živnu, i tako će to da krene.

Dokle god Vučić izdajnički sluša zapad, toga neće biti.

 

Ili ti stvarno misliš da je NDB grupa mladih i pametnih ljudi, studenata, cveta ovog društva, neukaljane prošosti i perspektivne budućnosti rešilo da se obračuna sa zlim, autorativnim režimom AV-a? :haha:

Pa i u španskoj seriji ima više sivila.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dimon

Istina, zbog tog obrisanog sam i odgovorio (to obrisano mi se svidelo), ali ne vidim kako to odgovara na moje pitanje?

 

Imaš dva praseta i sipaš im u činiju (ili zdelu, ako je Kuruzu više po volji), i krme prase je Vučić, a beba prase je NDB, a činija je zajednička.

Kada zaželiš da uskratiš krmetu hranu, ti isečeš činiju i hraniš prasence dok ne izraste u krme, a ovo drugo izgladnjuješ. I to je to.

Sad, ja znam da ti to znaš, ali već sam pripit, pa imam volju da filozofiram i tupim.

 

Živeli svima! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako meni veliš...

... odma da ti kažem, neoliberali nisu DJB, Jeremić... bar se tako ne deklarišu.

Doduše ni SPS se tako ne deklariše, ali realno jesu... ko i dripac Vulin... čuveni socijalista...

 

Kažeš da NDB nisu neo liberali?

Kakvi su oni onda liberali?

Ja sam razumeo da su oni ekstremniji od jednog neharizmatičnog Jankovića u neoliberalizmu.

 

I opet.. da se razumemo.. kada kažeš neo... mislimo na novo...

neonacizam je novi nacizam, isto je i sa novim liberalizmom.

 

Pitanje:

Kažeš Ne-neoliberali: NDB. Tačka.

Čime to pokrivaš?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da l je realno da neko uopšte komentatiše ideologiju i politiku govana kao što su SNS, SPS, SRS, SPO, LDP, LSV... Kakvi liberali, levičari, desničari... Oni su prema bilo kojoj političkoj teoriji mogu biti samo govna. Ako Mizes ili Fridman nisu definisali tu opciju, onda je to njihova greška

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...