Jump to content

Istraživanje ambisa fejsbuka


Grobodan

Recommended Posts

Fejsbuk je doneo revoluciju u svakom smislu.

Nažalost ili na sreću, nisu vam na news feedu samo dobri bendovi, brutalne pičketine i prekul prijatelji već i navijački maloumnici, gastroblogerke, one jebene komšije i rođaci kojima ne možete da odbijete req.

Ova tema je posvećena čuvanju tih blaga, da znam da postoji Humor ali mislim da ova oblast zaslužuje poseban pomen.

 

Da zalilam prvi

 

https://www.facebook...=message_bubble

 

Pratite komentare na fotke.

 

I malo selebritija, jebena Maja Volk i njeni anđeli https://www.facebook...&type=3

Edited by Grobodan
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Au bre Dule sto ti je lud Sarenko, mora da je jedini peto medju zivinom pa zato napada. Tako je radio i moj Srecko dok je bio ziv, a onda su mu kokoske dosle glave, cak je i na komsijine kokoske skako. Bio je to dobar peto."

 

WTF?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam neki fejk profil sa nekom ribom kojoj ispada pola sise na profilnoj, nisam ga otvarao par godina, i slucajno se setim u nekoj prici da ga proverim kad imam sta da vidim, ovo je sadrzaj inbox-a, za pocetak:

 

12900129_480000802195312_787188298_n.png_zpspsownq2o.jpeg

 

curguz_zpsa19e195e.png

  • Upvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.facebook.com/Upoznavanje-sestre-muslimanke-i-brata-muslimana-1395412164029620/

 

Velika je blagodat imati hairli saputnika. Onog koji pada Allahu na sedzdu i koji dovi za tebe. Elhamdulillah.

Uistinu je sreca samo u islamskom braku. :wub:

 

12278736_1689576454613188_3025673653709580194_n.jpg?oh=7557da7a1dd6dd23aa1258810d4f46e0&oe=577A1185

 

 

 

 

 

 

12743751_147124825673010_969227748074337146_n.jpg?oh=f55850dbd40a4267b5e6098e433cd60a&oe=5787ADE8

 

 

 

 

brt musli i srt musli brt

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Esselamu allejkum we rahmetullahi we berekjatuhu. Jedna sestra trazi ovog brata. Vidi ga često u mektebu u dzematu čavkići Bihac. Cesto dolazi motorom sa tespihom u rukama. Par puta je mislila pitati ga za ime ali nije htjela izgubiti abdest. Dobro bi joj doslo i da je porene bar subotom i nedeljom u mekteb na motoru da ne mora pješačiti preko 100m uzbrdo do dzamije. Na sabahu ga jos nisam vidjela ali nadam se da bi mogao zbog nje i na sabah dolaziti. Bilo kakva informacija o bratu dobro dosla i da vam dragi Allah upiše u Kabul."

 

12049645_598991516920379_8851239947698100046_n.jpg?oh=5f7dec04bb284d4d3c76d9e0c8928e15&oe=5774B3D4

 

 

:haha:

 

 

essam alejkumehjum jakdajduehuhujujuhuhm berheurhijujumšupičkumaterinu.

 

nisu se primile nikad u Srbiji, ali hrvati i bosanci su jedno vreme aktivno odlepili za Spotted forama, na sve strane se tražili ljudi iz autobusa, menzi i ostali "slučajni partneri"

 

A ima uvek tih kandidata... umesto didu na spotted, neka se pogledaju u ogledalo i kažu sebi naglas ''nisi tražio broj PIČKO jedna!'' :D

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Danilo za dame trazio da mu budem prijatelj.

 

https://m.facebook.com/dasa.mali.5

 

Zabavno :haha:

 

Zbog takvih iskljucih add friend opciju, ako nismo prijatelji ostavih opciju za poruku...

Tu je catch otvorih sad sanduce na fejsu posto se u medjuvremenu izmenilo nisam stigla ni da ga proucim. Ubacili su neku opciju Message Requests a tek sad izvalih "More" opciju gde su fiiltrovane poruke pri cemu i u jedan i u drugi deo stizu poruke od ljudi koje ne znam... skorz zabavno... upravo citam i smejem se :haha:

U svakom slucaju iz ove filtrovane opcije pored niza bljuvotina, jedna poruka koja je krajnje simpaticna i slatka da razbijemo pricu o bljuvatinama fejsa :D

 

 

"Hi -----, I'm Ken from Lima, Perú...I hope didn't bother that I'm writing you I think one of the best things about facebook it's that we can meet people from far places and be in contact to exchange the knowledge about the culture and point of views of each other. That's the reason I sent you the invitation; also because I love the east european architecture (I study architecture) and I'd love have a contact from there and talk about many thing I would like to know about your country. We come from very far countries, plenty of history and many own traditions, but this make more interesting the fact of meet and talk with you...And If you wanna practise spanish, I can help you with pleasure smile emoticon A little about me? As I wrote before, I'm studying architecture here in Lima, next year I'll finish the career, but in december because here the study year is from April to December (finishing in our summer). I think that your study year is from September to June more or less (finishing in your summer). It's a crazy world hehe

Well, I really hope be in touch and get news about you. Have a great week. Kisses from this far part of the world (here in spring, there in autumn...here at night, there at morning...crazy world!) "

 

Eto naucih da je skolska godina na juznoj polulopti od aprila do decembra jer je njima tada letnji raspust... divota :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...