Jump to content

Olimpijske igre 2016.


Јарослав

Recommended Posts

Брука како играју ове Американке.

 

Продала ме Бојана Петровић. Није ни требала да се враћа.

Ja uzeo lovu na koseve, Amerikanke samo plus :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Speis dzem na srpski nacin, zamalo :D bitno dae demistifikovana ova banda sa divljeg zapada...prezabavno e bilo gleati nase, kacu se oslobodili pritiska...sve njihove mane na ednom mestu servirane, brao Sale takticare...sto rece Sarenac - da se i oni uzdrmau, da vide da moe biti prpa :) ubili smo ih u svim poljima, sem snagom...i one uzgubljen lopte, u rangu petlica

 

Siaian mec, treba pogleati bar jos par puta ovo skolovanje

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo sam pogledao Twitter posle par meseci, medenjak :

 

CphZ7AYVIAEzZq-.jpg

 

Čestitke našim odbojkašicama i košarkašicama, lepo odigrano, košarkaše nisam gledao, zadnje dve četvrtine sam odgledao snimak, Ameri igrali sa 50%. Izvukosmo se u vaterpolu i ulažem 1000 din ako budemo išli na Hrvate u košarci i vaterpolu.

 

Čestitke najboljem iraču tenisa svih vremena na zlatnoj medalji u dublu. Bilo bi super kad bi uzeo i u singlu, ali biće teško protiv Del Potra i Mareja.

Edited by Hail Metal
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav epohalan meč Del Potro - Nadal, jedan od najboljih koji sam gledao, iz kojih se govana sve iščupao Nadal, ali na kraju je ipak izgubio. Svaka čast Delpu zaslužio je, srce dao za pobedu, kao i Nadal. Nadam se makar bronzi za Nadala.

Edited by Hail Metal
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi ovo sto nas nasi iz Saveza uveravaju da je atmosfera i dalje odlicna u Olimpijskom timu bez obzira na rezultate mogu da potvrdim iz prve ruke. Naime, iz pouzdanih izvora saznajem da su u olimpijskom selu nase nocne zurke ubedljivo najbolje, da to treba doziveti, ne moze se recima opisati koliko je dobro zezanje.

(hajde da ludujemo ove noci, 11. avgust 2016 21:56)

 

:haha:

 

http://www.b92.net/sport/rio2016/komentari.php?nav_id=1164886

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...