Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ja bio u petak na svirki nekog tribute benda iz Madjarske,zovu se Dust n' Bones.Odlicni su,jako su dobro iskopirali Gunse.Vizuelno su skoro identicni.Pevac je isti Axl.Izgled,glas,ponasanje na bini.Solo gitarista ima samo jednu manu,ima plavu kosu.Inace je skinuo Slash-a do jaja.Bas su dobra kopija.A i super sviraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bio u petak na svirki nekog tribute benda iz Madjarske,zovu se Dust n' Bones.Odlicni su,jako su dobro iskopirali Gunse.Vizuelno su skoro identicni.Pevac je isti Axl.Izgled,glas,ponasanje na bini.Solo gitarista ima samo jednu manu,ima plavu kosu.Inace je skinuo Slash-a do jaja.Bas su dobra kopija.A i super sviraju.
Jel to ono u Subotici, Palic, tako nesto? Cuo sam ih (preko myspacea), a negde sam i skinuo njihovu studijsku obradu Estrenged, jako su dobri. Edited by Black_Velvet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bio u petak na svirki nekog tribute benda iz Madjarske,zovu se Dust n' Bones.Odlicni su,jako su dobro iskopirali Gunse.Vizuelno su skoro identicni.

Hehe,video sam plakate u Subotici kad sam kretao na Siget,jos ja reko' otkud plakati Gansa u Subotici?! :confused: Tek kad sam pogledao malo bolje video sam da na logou ne pise GN'R vec Dust N' Bones :)

 

 

Inace,gledao sam ih letos na Sigetu (bila su cak 2 GN'R tribute-a letos!A sad ni jedan <_<:angry: ) i bas su dobri :da:

Da sam ostao u Srbiji verovatno bi otisao na tu svirku :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

odslusah novi album jednom i ...

njaaa ne znam ni ja ..moracu jos par puta

(mislim na chinese democracy)

Deder, prosvetli nas i izvedi na pravi "put", kojim si dosao do Chinese Democracy? :) Posto su moje poslednje informacije o doticnom projektu ukazivale na to da ga necemo cuti u skorijoj buducnosti. Da se ne radi slucajno o onim demo snimcima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Axl ce gostovati (otpevati) 2-3 pesme na predstojecem solo albumu Sebastiana Bach-a, "Angel Down"!!!

 

Ima intervju sa Bach-om na Blabbermouth ali me mrzi sada da vam trazim link. Koga zanima neka pronadje :bigblue:

 

Posto ce ovaj album verovatno izaci pre Democracy-ja bice zanimljivo cuti Axl-a kako peva neke nove pesme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ljudi, ako Vam bude interesantno svratite u club Fest, Hala Pinki, Zemun, u petak 07.09.2007.

Jailbreak svira tribute to Guns n' Roses.

Vec je grad izlepljen plakatima, na kojima imate kontakt telefon i detalje...

Kao clan benda, mogu samo da kazem da svirka nece poceti pre 24h :)

Pa, vidimo se... Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Prema još uvek ne potvrđenim informacijama novi album Guns N' Roses u prodaji bi trebalo da se naðe 11. februara 2008. godine. Ovo su još ne potvrđene informacije koje su se pojavile u novinarskim krugovima. Ranije je bilo najavljeno da će album biti u prodaji u novembru ove godine ali je Axl Rose ponovo pomerio objavljivanje albuma.

 

:) :) :) :)

 

Pre koliko godina je tužio nekog zato što je izdao album pod nazivom Chinese Democracy? Šta će biti ako na kraju album ni ne bude imao to ime? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :) :) :)

 

Pre koliko godina je tužio nekog zato što je izdao album pod nazivom Chinese Democracy? Šta će biti ako na kraju album ni ne bude imao to ime? :lol:

Tuzio je Nosferatu,gotski rok,hteli su 5 album da izdaju pod tim imenom ali ovaj pretio tuzbom :rolleyes:

A interesantno je da ce Nashville Pussy izbaciti novi album pod Chinese Democracy nazivom ove godine :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To neki tribute,best of ili...? :ph34r:

 

Nije tribute , nego neka kompilacija . razni bendovi i muzičari ...

 

1. No More Mr. Nice Guy - Slash & Roger Daltrey

2. My Michelle - L.A. Guns

3. Shadow Of Your Love - Hollywood Rose

4. Toys In The Attic - Tracii Guns/Stephen Pearcy

5. Used To Love Her - John Corabi/Tracii Guns/Gilby Clarke

6. Ballad Of Jayne, The - L.A. Guns

7. Elected - Duff McKagan/Steve Jones/Matt Sorum/Billy Duffy

8. It's So Easy - Fred Coury/Tracii Guns/Gilby Clarke

9. Mr. Brownstone - Bang Tango/Tracii Guns/Gilby Clarke

10. Reckless Life - Hollywood Rose

11. Rip And Tear - L.A. Guns

12. Last Cigarette - Hollywood Roses/Teddy Zig Zag

13. Welcome To The Jungle - Kevin DuBrow/Tracii Guns/Gilby Clarke

14. Killing Time - Hollywood Roses

 

DISC 2:

1. Electric Gypsy - L.A. Guns

2. Anything Goes - Hollywood Roses

3. Paradise City - Kory Clarke/Tracii Guns/Gilby Clarke

4. Sex Action - L.A. Guns

5. Sweet Child O' Mine - Love/Hate/Tracii Guns/Gilby Clarke

6. Rocker - Hollywood Roses

7. Friends In Low Places - Teddy Zig Zag

8. Patience - John Corabi/Tracii Guns/Gilby Clarke

9. Slap In The Face - L.A. Guns

10. You're Crazy - Stevie Rachelle/Tracii Guns/Gilby Clarke

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...