Jump to content

Svetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija, 2018. godine


kuruz

Recommended Posts

Сутра за џ излази Моцартов специјал.

 

Kakav je Mozzartov specijal, valja li čemu? Danas mi nigdje njihova kladionica nije bila usput, a kad mi ne trebaju, viđam ih na svakom ćošku. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

inače moram da iznesem jedno jako nepopularno mišljenje, jako su mi simpatični španski cigani, svakog igrača bar gotivim u neku ruku. recimo, obožavam ludog ciganina Kostu, tatkove Iniestu i Buskeca, Ramosa sveca itd itd,

uzeću ih na fm17 da osvojim SP bez ijednog krilnog igrača, jedno 10 sredinaca da ubacim

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeh Mocartov special za dz, ima ga opusteno po kladionicama u Beogradu

 

Uglavnom e tu sve, kompletni sastavi, sazeta cuprica o reprezentaciama globalno i kakve im sanse predvidzau, ponesto o naivecim zvezdama svake zemlje, trenerima (o nasima ima nesto opsirnie ponaosob)...stadioni, sudie, istoriat prethodnih SP

 

Edina zamerka - mogao e malo bolje kostur turnira da se odradi...previse su tu nesto usarenili (ne bas funkcionalno), umesto da su naiprostie stavili pravougaonike za upisivanje rezultata...ali kadie dzabe i sirce e slatko, ova zamerka moe i da se preskoci :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spekulisalo se da li će Ivanovićevo ime uopšte završiti na spisku putnika za Rusiju, jer se po kuloarima šuškalo da mu vrhuška FSS neće preći preko toga što navodno nije bio oduševljen rokadom u stručnom štabu i navodnom idejom predsednika Slaviše Kokeze da siđe iz svečane lože i odigra neki minut u foto-finišu trke za SP.

kako ja sad prvi put čujem za ovo :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bar sada znamo ko od vječitih favorita neće biti prvak svijeta.

 

 

Uzeh Mocartov special za dz, ima ga opusteno po kladionicama u Beogradu

 

Uglavnom e tu sve, kompletni sastavi, sazeta cuprica o reprezentaciama globalno i kakve im sanse predvidzau, ponesto o naivecim zvezdama svake zemlje, trenerima (o nasima ima nesto opsirnie ponaosob)...stadioni, sudie, istoriat prethodnih SP

 

Edina zamerka - mogao e malo bolje kostur turnira da se odradi...previse su tu nesto usarenili (ne bas funkcionalno), umesto da su naiprostie stavili pravougaonike za upisivanje rezultata...ali kadie dzabe i sirce e slatko, ova zamerka moe i da se preskoci :bigblue:

 

Dobar je Mozzartov specijal, i ja sam ga uzeo prije nekoliko dana. Ako ništa, nije pisan pod partijskom direktivom, kao onaj Žurnalov. :bigblue: :bigblue:

 

 

Dakle, sutra kreće. Ovo će nam biti posljednje iole normalno svjetsko prvenstvo koje ćemo gledati, pa stoga uživajmo. Kažem iole normalno, jer se meni ne sviđa ovaj format od 32 ekipe koji je započeo u Francuskoj '98. Za mene je idealan onaj broj od 24 reprezentacije, a sve preko toga mi je previše i bespotrebno. Boga pitaj kako će izgledati to u Kataru 2022, bilo da se bude igralo ljeti ili u novembru, a tek to ludilo od 48 reprezentacija koje je najavljeno za 2026, sa 60 utakmica u SAD i sa po 10 u Kanadi i Meksiku. :puke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Za mene je idealan onaj broj od 24 reprezentacije, a sve preko toga mi je previše i bespotrebno.

 

Istina.

Takođe, doneti statut kojim bi se svi igrači Mondijala obavezali da nose crne ili bele kopačke.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...