Jump to content

Svetsko prvenstvo u fudbalu - Rusija, 2018. godine


kuruz

Recommended Posts

Sve e jasno, da se izabere naiboljih 20 igraca iz perioda 2002-2018, mogli bi da lizu jaia Miatu, Savi, Geniu, Djukicu, Mihailovicu, Jugi, Jokanu, Piksiu i ostalima

 

A ta ekipa e uspela da dodze do 1/8finala ep.i sp...sto se pokazalo samo kao san za ove ostale, opravdano

 

Grupa e prolazna, ko ona u kvalifikaciama i to ce uz dozu srece biti plafon za skup ovih nabedzenih igraca (cast poedinima)...trcali su za parama i 80% njih e grealo klupu ili bili rezervisti u stranim timovima, kada su trebali da se profilisu kao lideri u Americi, Ruskoi Dumi i Evropskoi Unii...sad to ocekivati od njih - zamlacivanje i zavaravanje

 

Plus - sto se tice fizicke spreme, smo mozda na 180-om mestu od 220 clanica FIFA...ova cetvrta ekipa Cilea se skupila, ne znau ni oni za cie babe zdravlje, pa nas ispretrcavase lagano dje su stigli, a nie im bilo cimanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre svega, prvo bih se zahvalio mom velikom prijatelju Savi Miloševiću na pozivu. Gde god da me on pozove ja bih došao, jer je to jedan izuzetan čovek.

 

ovde sam hteo da batalim sa citanjem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uhvati Lala zlatnu ribicu i ova naravno kaže da će mu ispuniti 3 želje ako je pusti.

Prihvati Lala to i kaže:

- Voleo bih da me moja Sosa ne vara...

Ribica se prećutno složi.

Dodaje Lala:

- Ako me i vara, voleo bih da ne saznam...

Ribica - :o

I nastavlja Lala:

- Ta ako i saznam, da se ne jedim.

 

Tako ti ja čitam intervju Krstajića i tužan sam. Di ja živim...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...