Jump to content

Amentes


Amentes

Recommended Posts

TUŽNO ALI ISTINITO:

Prijateljstvo preko flaše!!!

 

Akteri ove proče su nam već poznati od ranije. Obojica imaju bogatu pijanu prošlost.

 

S jedne strane tu je Branko Džoni Bursać, koji je pravi tr00 drinker. Kod njega nema šale.

Poznat je po tome da pije više piva odjednom, i da ih gasi pelinkovcem i rakijom.

Evo slike koja će to posvedočiti:

 

user posted image

 

Džoniju je jednom prilikom čak uspelo da napije i najveću kikindsku pijanduru, Attilu, (u narodu poznatijeg pod imenom GAZDA).

Oni su mirno cugali zajedno, i Attila se posle enormno velikog broja piva jednostavno isključio. U Kikindi do tada još nije zabeležen slučaj da neko pije više od Gazde...

 

user posted imageuser posted imageuser posted image

Džonijev izliv nežnosti, kad je shvatio da je našao srodnu dušu, Gazda već verovatno nije registrovao.

 

Drugi akter naše priče je novosadsko pivsko bure, Bandi.

Broj različitih vrsta piva koju je ova svinja popila se može meriti jedino sa brojem devojaka koje je mogao imati da nije pijandura.

Sledeća slika dovoljno govori o njegovoj ljubavi prema pivu.

user posted image

Vlasnica ugostiteljskog objekta, u kome je slikan ovaj incident, je morala da zatraži pomoć naših novinara da pijanog novosadistu odvoje od aparata za točenje piva...

Jedva smo uspeli.

 

Bandi je, za razliku od prirodno talentovanog Džonija, više tehnički drinker. Poznat je po svojim alternativnim metodama (videli ste njegovu školu bassa...).

 

On ima običaj da drži i dodatno "backup" pivo u džepu, za slučaj da mu naglo ponestane onog primarnog.

user posted image

 

Takođe je tokom godina i svoju fizionomiju prilagodio držanju piva:

user posted image

 

Kikindske kafane su se unapred obradovale ovogodišnjim prvomajskim praznicima, znajući da će oba alkosa biti prisutna.

 

Na žalost, niko od naših novinara nije dovoljno istreniran da može da isprati ovakvu pijanku, pa postoji svega jedna slika koja može da dočara kulminaciju ovog istorijskog susreta.

user posted image

 

Na kraju se sve završilo tamo gde je prethodno veče Branko svirao Azru...

 

user posted image

Detalje samo možemo da pretpostavimo. Mi smo u redakciji probali, i smučilo nam se...

 

Da li je ovo početak jednog divnog pijanstva?

 

Tužna činjenica je da ova dvojica pijanih muzičara čine otprilike polovionu vojvođanskih basista... (Orkkid, Demether, Amentes, Tales of Dark, Amok, Charlie B. ...)

 

 

Nova rubrika:

MALI OGLASI/REKLAME/MARKETING

 

user posted image

Edited by YELLOW METAL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog nedovoljno prostora za sve fotografije, morali smo da napravimo

POSEBAN DODATAK:

 

Sigurno se mnogi pitaju gde je Kole u celoj gornjoj priči?

E, pa Kole je probao da isprati tempo u kom su ovi basisti pili, ali se otkinuo još pre nego što se i smrklo...

user posted image

 

 

 

MALI OGLAS:

 

Prodajem činelu. Korišćena je.

user posted image

Zainteresovani neka se jave Gazdi.

 

NOVA RUBRIKA:

Članovi grupa Amentes i Demether rešavaju probleme čitalaca!

 

Pitanje u ovom broju:

"Cenjena redakcijo i članovi bendova!

Imam jedan problem. Jako mi je neprijatno da o njemu pričam, a ne znam da ga rešim. Vi mi jedino možete pomoći. Stvar je u tome što ja jako puno i glasno prdim. Problem bi još bio podnošljiv koliko toliko, da ti glasni "Zvonimiri" koje puštam ne smrde gore i od najpodmuklijih "Tihomira".

Stvarno nekad grunem ko vazdušni zid da se probija, a smrdi ko klozecke daske da sam jeo sa crknutim pacovima. Ne zna šta da radim..."

Milivoj iz Glogonja.

 

Odgovara: Bandi

 

"Milivoje, pa to je SUPER!!!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pribojavas se???

Yellow metal nikada od toga nije bezao. Ajde, ako imas ti nesto, daj crno na belo, jer ako budemo cekali da se pojavi ovaj uvazeni tabloid, desice se u medjuvremenu nesto aktuelnije.

Edited by the charmed one

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dajte poseban Topic za Yellow Mjetal!!! icon_rockdevil.gif

 

Extra kreativni ste, totalno Agro-doom, seljacka-buna i ako nastavite prevazicicete Savu Kovacevice! icon_rockdevil.gif SrBski mJetalci na dJelu!

 

Neka vas Bjethor cuva i da vam muzickog znanja!

 

DAJTE POSEBAN YELLOW MJETAL TOPIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

YELLOW METAL se vratio!!!

 

Poštovani čitaoci, niste ni svesni kakve smo sve probleme imali u ovom teškom periodu, dok nas nije bilo...

 

ZAVERA PROTIV REDAKCIJE YELLOW METALA

 

Krajem maja su nam glodura kidnapovali vanzemaljci. Od onolikog čoveke osta samo mobilni telefon.

U međuvremenu se glodur vratio, našao svoj mobilni (u masi od oko 300 ljudi, što definitivno govori o vanzemaljskoj intervenciji...), ali tu nije bio kraj naših problema.

 

Dali smo se u prevelik poduhvat, koji uprkos višemesečnom radu nismo uspeli da privedemo kraju:

 

Hteli smo da napravimo spisak Kikinđanki, koje je Deamian preoteo njihovim zakonskim životnim saputnicima, no spisak se tako odužio da smo shvatili da je jednostavnije samo objaviti Kikindski telefonski imenik bez muških imena... ...prevelik zalogaj.

 

U nedostatku tog ekskluzivnog materijala, donosimo vam nove šokantne vesti:

 

NEOČEKIVANA PROMENA POSTAVE AMENTESA!!!

 

Naši novinari tvrde, da su već na nekoliko svirki videli kako gitaru u Amentesu svira MOMČILO BAJAGIĆ - BAJAGA!

Foto materijal u pripremi...

 

 

EKSKLUZIVNI GRUPNI INTERVJU!!!

YELLOW METAL saznaje detalje iz intimnih života naših omiljenih likova...

 

 

Daemian:

"Ja volim samo tuđe..."

 

Kole:

"Najlepše je kad je boli..."

 

Vanja:

"Fetišizam, brate, ja se palim na svoje nove EMG magnete..."

 

Ritam sekcija nam je otkrila da spremaju knjige na ovu temu. Atila polako završava svoje delo "PRIMENJENA PEDOFILIJA U BUBNJARSKOJ SVAKODNEVICI - UDRI DOK JE MLADO", a Bandi čeka izdavača za svoju knjigu "DRKANJE DO BESVESTI".

 

------------

 

Pitanja čitalaca:

 

Anonimni čitalac iz Kikinde pita "Meni se jako sviđa vaša muzika, kako mogu da nabavim album?"

 

Daemian odgovara:

"Daću CD tvojoj devojci, nema problema."

 

------------

MARKETING

 

user posted image

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Pravi se nov sajt, koji ce ovog puta zaista biti zvanicni! Ali trenutno se vise paznje (tacnije sva paznja) posvecuje snimanju novog materijala. Ne bih da navodim neke rokove i datume kad bi novi album mogao da vidi svetlost dana, bitno je da se posle poduzeg “pasivnog” perioda, i brojnih problema sa clanovima, bend ipak bacio na posao, konkretno! icon_mrgreen.gif

Svirke nazalost u skorijoj buducnosti nece biti.

 

pivopije.gif

Edited by Newcomer

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...