Jump to content

Divlje Jagode


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

da sada ne tražim po netu šta je u toj kutiji ?

 

Cela njihova izdanja do sada ili još nešto?

U box-setu su svi album grupe ukljucujuci i engleski album, onad singl Piramida i Zeletov Solo abum.

N_e_S_a se zeznuo posto na sajtu nista ne stoji o Magic Love.

I Nisu novi omoti, tj cela kutija je u malo kartonu i na njemu je novi omot, ali ispod njega je booklet sa starim, znaci svetinja CArobnjaci nije oskrnavljena.

I jos pridetu je Zeletov poster sa sve Les Paulom od 70 000 $.

E da na "Magic Love" su pevali Zanil Tataj, Emir Seric i Tina Rupcic, Mada na sajtu je Naveden samo Zanil.

Maida je posvecena Zeletovoj maloj rodjaci koja je umrla tj poginula kao zrtva prljavog rata u Bosni.

Edited by Wild_Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zele i njegov Gibson... koga zabole za to?

Pricao mi je Bane Kerac da mu je radio omot za nesudjeni drugi Wild Strawberries album, koji je trebao da bude njihov najbolji i najmetalskiji album. Uradio je bio novi logo i sliku Zeleta (surprise, surprise) na motoru. On dosao, pokupio sliku, nikad je nije platio i, sto je najjace, nikad je nije upotrebio. Nisam siguran da li je od tog materijala nastao "Magic Love".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo li je?Mislim....nisam sigurna da se isplati,sve albume imam na mp3,a "Piramida" moze da se skine sa njihovog sajta....Ali,to su "Jagode",tako da....mozda se i predomislim.

 

A sto se ne isplati?

Jebiga,u ovoj drzavi su svi navikli da dobiju 15 albuma za 100 din.,posle se pitate zasto rock propada kod nas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo li je?Mislim....nisam sigurna da se isplati,sve albume imam na mp3,a "Piramida" moze da se skine sa njihovog sajta....Ali,to su "Jagode",tako da....mozda se i predomislim.

Vredi da se uzme, budi 100% sigurna, ne znam koji mp3 imas, ja sam prvo imao neki sa kompresijom 128 i tu zvuk na prva dva albuma bio ocajan, kasnije sam uzeo onaj sa kompersiom od 256 ma kome je bio i engleski album, tu je stanje bilo mnogo bolje, ali ipak oreginal je oreginal, mad najbolje imati ploce.

Jedino ce te mozda razocarati zadni omot Motora, nema one slika za zadnje strane. :twisted:

 

Dobro, ovo i nije izdanje za sve, ovo je pre svega za ultra fanove i kolekcionare. Ionako je kod nas radjeno svega 200 primeraka.

Odakle ti ta informacija?

Inace Zele je nekom interviju rekao da ce se prodavati i svaki album posebno.

Edited by Wild_Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vredi da se uzme, budi 100% sigurna, ne znam koji mp3 imas, ja sam prvo imao neki sa kompresijom 128 i tu zvuk na prva dva albuma bio ocajan, kasnije sam uzeo onaj sa kompersiom od 256 ma kome je bio i engleski album, tu je stanje bilo mnogo bolje, ali ipak oreginal je oreginal, mad najbolje imati ploce.

Jedino ce te mozda razocarati zadni omot Motora, nema one slika za zadnje strane. :twisted:

 

 

Razmisljala sam da uzmem taj box-set,ali....dosta je skup,plus-ovde kod mene u CA nema da se nadje.Uzela bih ga iskljucivo zbog "kolekcionarskog faktora" :) :)

Edited by Metal girl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...