Jump to content

Divlje Jagode


Recommended Posts

hahaha...ja sam mislila da ce da bude oko 2000 din.

Box-set Dugmeta je bio skoro 2000.

 

-Jeste velika cena, ali moracu to da imam!

Pocinjem da stedim! (ili samo tako mislim :) )

 

Eh, nije u redu! Zasto i kod nas nema trzalice?! :cry:

 

Jel neko nabavio box-set?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se ne varam, box set Dugmeta je imao manje diskova (valjda su stavljani po 2 na 1 disk), pa je i logicno sto je kostao manje. A uostalom, taj box set je izdao Kitu Records, pa je i logicno sto je niza cena. Jedini njihov box set koji moram imati je Rokeri s Moravu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ovo je izdala veoma cenjena izdavacka kuca :)

Ovo je promasen poduhvat. Video sam juce taj box. Box je posledica cinjenice da su hteli da izdaju sve albume na po jednom disku. Onda kada vec imaju sve albume na diskovima, daj da to ubacimo u jednu kutiju, dodamo jos jedan disk i poster i eto box seta.Ko je kolekcionar ostace na plocama, ko tek sada otkriva Jagode za njega je box super stvar, ali postavlja se pitanje cemu onda pojedinacni albumi u prodaji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha...ja sam mislila da ce da bude oko 2000 din.

Box-set Dugmeta je bio skoro 2000.

 

-Jeste velika cena, ali moracu to da imam!

Pocinjem da stedim! (ili samo tako mislim :) )

 

Eh, nije u redu! Zasto i kod nas nema trzalice?! :cry:

 

Jel neko nabavio box-set?

 

Ja imam box-set a trzalice ima samo su kasnile a ja sam box-set uze pre nego sto je pusten u prodaju kod izdavaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гледао сам их на 3 бајка, знам да сам хтео да бијем овог новог певача јер ми скиде рибу испред носа...

Небитно, дечко је фаца.

И нисам га тукао, био сам превише пијан.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ovo je izdala veoma cenjena izdavacka kuca :)

Ovo je promasen poduhvat. Video sam juce taj box. Box je posledica cinjenice da su hteli da izdaju sve albume na po jednom disku. Onda kada vec imaju sve albume na diskovima, daj da to ubacimo u jednu kutiju, dodamo jos jedan disk i poster i eto box seta.Ko je kolekcionar ostace na plocama, ko tek sada otkriva Jagode za njega je box super stvar, ali postavlja se pitanje cemu onda pojedinacni albumi u prodaji?

Zato sto nemaju svi da pljunu tolike pare odjednom. Drugo, ne mogu svi ti albumi ni da se nadju na plocama. Npr, Wild Strawberries je nemoguce nabaviti, o Zeletovom solo albumu da i ne pricam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gledah sinoc na OBN-u ono sranje od Mjuzik talenata i tamo bijase Zele kao gost (a bio i Rambo mada on sad nije predmet price) i svirao je svoj Turski mars. Ne da je odsvirao nego je isprzio! Svaka cast! I ne mogu vjerovat sa kolikim entuzijazmom i ljubavlju svira poslije toliko godina. RESPEKT!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledah sinoc na OBN-u ono sranje od Mjuzik talenata i tamo bijase Zele kao gost (a bio i Rambo mada on sad nije predmet price) i svirao je svoj Turski mars. Ne da je odsvirao nego je isprzio! Svaka cast! I ne mogu vjerovat sa kolikim entuzijazmom i ljubavlju svira poslije toliko godina. RESPEKT!

Meni je to malo smorno, ako ga nisam gledao da svira mars bar jedno 100 puta(na tv-u naravno)ubij me.

Onaj show jw sranje da veceg nema, ali se bar covjek moze smijati, ako ista!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednom sam ih gledao uzivo ovde u u BG-u,zadnji put kada su bili u D Omladine. Mogu samo da kazem da me izvodjenje klasike na gitari odusevilo. Turskog marsa se secam dobro, cak mi kroz maglu da je svirao jos neki klasik, uglovnom odsvirano celim bicem.U trenutku sam pomislio " kako covek uziva...Koje vodjenje ljubavi?ovo je predanost bica" Gledao sam i Toy Dolls i izvodjenju nekih klasika, interesantno ali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je to malo smorno, ako ga nisam gledao da svira mars bar jedno 100 puta(na tv-u naravno)ubij me.

Onaj show jw sranje da veceg nema, ali se bar covjek moze smijati, ako ista!

Ostaje i dalje nejasno kako tamo prodju u glavno takmicenje ljudi koji stvarno ne znaju da pevaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednom sam ih gledao uzivo ovde u u BG-u,zadnji put kada su bili u D Omladine. Mogu samo da kazem da me izvodjenje klasike na gitari odusevilo. Turskog marsa se secam dobro, cak mi kroz maglu da je svirao jos neki klasik, uglovnom odsvirano celim bicem.U trenutku sam pomislio " kako covek uziva...Koje vodjenje ljubavi?ovo je predanost bica" Gledao sam i Toy Dolls i izvodjenju nekih klasika, interesantno ali...

 

Da upravu si,bio sam na tom koncertu,ne da je Zele svirao nego rastura covek,a kad je opičio onu klasiku " Za Elizu" stvarno razbija.

A bogami i Kraljevski Apartman je podgrejao publiku žestoko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Zele je u ziriju :bigblue: ...

Ne,pa tu i ne prolaze oni koji zaista znaju da pevaju,Zele je sam rekao da treba imati i svoj neki stil i dobar nastup i sve to...

Ali,opet,neke takmicare je bas bas spustio...npr.jednoj devojci je rekao da ni sam ne zna u kom je fazonu-cas je neka okorela rokerka cas peva neki pop,u prevodu"Koja si pozerka"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije se uvalio no je od pocetka tu prisutan. pobjedniku/finalistima tog takmicenja Zele omogucava snimanje singla (on pise muziku + snimanje u njegovom studiju za dzabe).

najjaci mi je kad se ubaci da svira na matricu preko koje takmicari pjevaju pa kad pocne da improvizuje i razlaze akorde i przi neki solo iz ruke. ladno je genije!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...