Jump to content

Divlje Jagode


Recommended Posts

Zajecar:

Banda iz RTS-a, tzv. 'ministarstva kulture' i jos nekoliko relevantnih cinilaca iz te oblasti, namerno minira 'gitarijadu', zapravo vodi je ka gasenju. Reklama je bila nula,sajt gitarijade apdejtovan 7 dana pre pocetka.... ocigledno je da ne mogu da uzmu jezive svote novca kao na egzitu,muljajuci sa duplim kartama i narkoticima.

Prostor je nov,odlicno uredjen,ali nema duha koji je ostao na stadionu,definitivno.

Organizacija u samom gradu dobra,ljudi ljubazni,policija podnosljiva.

Zvuk je bio malo tanji nego inace,moja procena je da je u pitanju prostor,odnosno 'curenje 'zvuka niz Timok.

Bina je bila pokrivena bojama koje su zastitni znak pedera,sto ranijih godina nije bio slucaj,nikada...verovatno je to bila bila cena koju je neko iz gore pomenutih organizacija postavio.

Cena ulaznica: povisena u odnosu na proslu godinu,iako je kurs evra isti. Po meni skupo,ipak.

Koncert Divljih Jagoda:

Vec kod trece pesme bilo je jasno da idu na skracenu verziju,i koncert ne moze da se uporedi sa SKCom i Indjijom. Zele,ipak razocaran,iz inata je isao sa 95 posto snage,cak u jednom trenutku rekao 'mala ste ekipa,ali bar znate sta hocete'. Cehic na visini, a Galic-onoliko koliko je dovoljno,da ipak budu profesionalci,a ne prevarajici.

Po svemu sudeci,njima je obecana mnogo drugacija situacija u Zajecaru,u smislu publike/mnogo veca cifra/.

Ovo su prvi utisci,ostalo, naknadno.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени само остаје утисак да неко намерно доводи погрешне бендове да дбије публику. Мислим да бих и ја то боље организовао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posredno u vezi sa temom- slusah malocas u autu,na malo kvalitetnijem uredjaju,Wishbone Ash- zasigurno jedan od deset najboljih,najpostenijih i najcistijih koncerata u poslednjih 15 godina kod nas. Basista ,bubnjar,duplikat elektricne,genijalna svirka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vreme je juce bilo dobro, do nekih 19.30 h. Tada je u Crvenki pocelo nevreme praceno gradom, ali je na srecu, trajalo svega 15-ak minuta. Posle toga se razvedrilo. Svirka je, zbog kise, bila premestena u Sportski centar. Prvo je nastupila neka grupa koja je svirala pesme Atomskog sklonista, oko 40 minuta. U 22 h je poceo koncert D. jagoda. Svirali su do 23.45 h i izasli na bis, tako da je sve zavrseno u ponoc. U jednom trenutku, kada je uzeo akusticnu gitaru, Zele se iznervirao, jer mu nisu dodaili kabel za nju. Pred kraj koncerta su deljeni reklamni flajeri za CD box "Colleciton", a posle svirke su mogle da se kupe majice. Meni je jedino smetalo sto nije bio postavljen niti jedan stand gde se moglo kupiti pice?! Zele se posle svirke strpljivo slikao sa svima koji su to zeleli i delio autograme. S obzirom da je svirka bila u sali za kosarku i odbojku, mislim da je zvuk bio maksimalo dobar. Posetilaca je, po mojoj proceni, bilo oko 300.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast Divljim Jagodama na sviranju ! :givemebeer::pivopije: Za svojih nepunih 17 godina,slushao sam ih 3 puta pre 2 godine na gitarijadi,posle sam ih slushao kad su imali koncert u bg-u i evo ove godine o5 sam ih slushao na gitarijadi.Svaki put se odushevim na njihovim koncertima.Extra su,voleo bih josh negde,nekad da ih gledam i slusham,uzivo naravno :)

Edited by Aeternija&NightFallfan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ih gledao vishe puta i svaki put mi je bilo extra :):)

Ove godine na gitarijadi sam ostao bez glasa ZBOG njih ! :)

Toliko sam se ''pevao''(drao se) da sam ostao bez glasa,a i ono ladno pivo .... :rockdevil::muzicar::rockdevil:

Edited by Aeternija&NightFallfan

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo da vam rečem da su Jagode u Sinju svirale i to prejebeno su odradili svirku...iznenađen sam pozitivno! Galić je rasturiooooo! :rockdevil::rockdevil:

napokon sam i kupio majicu, baš je predobra...

 

evo posjetite moju stranicu da pročitate detaljnije: http://letnadrugisvijet.blog.hr

 

a onima koji ne vole Galića: :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...