Jump to content

Divlje Jagode


Recommended Posts

Zele je u pravu za sve što je rekao u tom monologu, koji sam više puta odgledao, jer mi je jako simpatičan. Jednostavno, ako hoćeš da se baviš određenom vrstom muzike, moraš imati i imidž u skladu s tom muzikom. To bi pre svega trebalo da znaju članovi nekih naših bendova (znaju oni ko su), koji kao sviraju metal, a imidž im je krajnje šabanski.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve to stoji, ali meni to vise vuce na neku ovdasnju izmisljotinu ili pricu koju je Zele pustio da digne sebi reputaciju nego na nesto sto je stvarno bilo u opticaju. I da, toliki sam skeptik da ne verujem dok ne cujem Coverdale-ovu potvrdu toga, bas zato sto se na ovim prostorima covek naslusa svega i svacega. :da:

Ta Zele/Whitesnake prica zvuci sasvim realno, jer Zele jeste fenomenalan gitarista, uklopio bi se u Whitesnake odlicno.

 

Mene je vise uvek zanimalo da li je istinita prica da je Cipi Osvajaci imao ponudu da peva u Iron Maidenu :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta Zele/Whitesnake prica zvuci sasvim realno, jer Zele jeste fenomenalan gitarista, uklopio bi se u Whitesnake odlicno.

 

Mene je vise uvek zanimalo da li je istinita prica da je Cipi Osvajaci imao ponudu da peva u Iron Maidenu :meshuggah:

 

To za Maiden tesko...

Ali su pocetkom devedesetih imali ponudu slicnu onoj Divljih Jagoda. Veoma interesantna prica ali zbog opste poznate situacije u to vreme kod nas sve se zavrsilo na tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

To je zvanicna informacija. Neko bi to demantovao za ovih 20 godina. Zeletu je bilo sasvim fino u SFRJ. Ti sto ne pamtis to vreme i ne kapiras koliko su oni bili veliki tada ne znaci da to nije bilo tako.

 

Coverdale nema pametnija posla nego da negira nesto za sta je culo ukupno 1 000 ljudi.

 

I ja sam vec rekao da je u pravu, iako ga ne gotivim uopste. Lik u beloj majici, 200 dinara kod Kineza, brate... Ako nema para za bolje, bolje da ju je skinuo, i tako je bolji imidz od onoga...

 

Covek je dosao na audiciju,nije razmisljao o imidzu.Iako ja ne volim pozerisanje,bodlje,kozu i te stvari nasi bendovi se stvarno ne ponasaju kako treba.Nemaju ni imidz(mene to ne zanima ali tako se moze privuci dobar deo publike),nit' se cimaju previse oko marketinga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

26651_381871363922_45397788922_4781010_4398105_n.jpg

 

Хаха. Дај да се клонирам. Можда ће се и паре исклонирати. Па да стигнем на сва дешавања које град нуди ове сезоне.

 

Узгред, видех данас у оном Мамуту бокс сет и не питах пошто као да су ми вране мозак попиле. Знаш ли ти, Тигре?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Узгред, видех данас у оном Мамуту бокс сет и не питах пошто као да су ми вране мозак попиле. Знаш ли ти, Тигре?

4000 do 4500 dinara.

To bi bilo lepo imati, samo je cena ipak malo previse visoka....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bila sam na koncertu, u osmom redu, ne znam za vas, meni je bilo super. A o Zeletu mogu da kazem sve najbolje, jer sam ga upoznala posle koncerta i slikali smo se, bilo je nas petoro u drustvu (svi po 15 god), svi ostali koji su cekali da ga upoznaju u bekstejdzu bili su dosta stariji. Poslednji smo usli i bili smo najmladji, a ipak nas je pozvao da ostanemo na zabavi u klubu, iako ne pustaju maloletnike (naravno, ako obecamo da necemo konzumirati alkohol). Svi koji su bili u B.Stage-u su dobili autograme, na koncertu je podelio par trzalica, a sa mojim ortakom je popricao o sviranju gitare, dao mu par saveta, i poklonio mu svoju omiljenu trzalicu. Jos je, necete verovati, tacno zapamtio gde su nam bila mesta na koncertu (oko nas su skoro svi sedeli, ili bili staticni, a mi smo svaku pesmu i pevali i propratili igrom i dugim aplauzima). Jos ja nisam verovala ortaku kad mi je tokom koncerta govorio da Zele gleda u nas (bili smo u prvim redovima, u 4. i 8. ), kad ono, Zele rece meni i ortaku: "A evo su mi verni fanovi iz (pazi, tacno je znao mesto), osmog reda." Mi ga pitali otkud zna, a on kaze: "Pa cura je znala svaku pesmu od pocetka do kraja, a ti si je zagrlio dok smo svirali Mariju. Ja pokazao prstom ka vama i pozdravio vas (klimanjem glave i osmehom), a vi nista." Covece, nema teorije da nas je folirao, ortak me jeste zagrlio dok su svirali Mariju, a samo je par nas iz publike stajalo tad. Sta kazete sad na Zeleta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bila sam na koncertu, u osmom redu, ne znam za vas, meni je bilo super. A o Zeletu mogu da kazem sve najbolje, jer sam ga upoznala posle koncerta i slikali smo se, bilo je nas petoro u drustvu (svi po 15 god), svi ostali koji su cekali da ga upoznaju u bekstejdzu bili su dosta stariji. Poslednji smo usli i bili smo najmladji, a ipak nas je pozvao da ostanemo na zabavi u klubu, iako ne pustaju maloletnike (naravno, ako obecamo da necemo konzumirati alkohol). Svi koji su bili u B.Stage-u su dobili autograme, na koncertu je podelio par trzalica, a sa mojim ortakom je popricao o sviranju gitare, dao mu par saveta, i poklonio mu svoju omiljenu trzalicu. Jos je, necete verovati, tacno zapamtio gde su nam bila mesta na koncertu (oko nas su skoro svi sedeli, ili bili staticni, a mi smo svaku pesmu i pevali i propratili igrom i dugim aplauzima). Jos ja nisam verovala ortaku kad mi je tokom koncerta govorio da Zele gleda u nas (bili smo u prvim redovima, u 4. i 8. ), kad ono, Zele rece meni i ortaku: "A evo su mi verni fanovi iz (pazi, tacno je znao mesto), osmog reda." Mi ga pitali otkud zna, a on kaze: "Pa cura je znala svaku pesmu od pocetka do kraja, a ti si je zagrlio dok smo svirali Mariju. Ja pokazao prstom ka vama i pozdravio vas (klimanjem glave i osmehom), a vi nista." Covece, nema teorije da nas je folirao, ortak me jeste zagrlio dok su svirali Mariju, a samo je par nas iz publike stajalo tad. Sta kazete sad na Zeleta?

 

Zele voli maaloletnice :red:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...