Jump to content

King Diamond


Protagonist

Recommended Posts

aaaaaaa konacno!! JEBITE se, da znate da vam zavidim )))': ajd sad lijepo uslikajte dijelove bukleta, a valjda cu se i ja za neke 3 sedmice imati cime hvaliti. Gle sto lijepo izgleda iznutra love.gif

 

edit: svakim slusanjem album postaje sve bolji i bolji..cekamo te evropske datume..

Edited by +Abigail+

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaaaaaa konacno!! JEBITE se, da znate da vam zavidim )))': ajd sad lijepo uslikajte dijelove bukleta, a valjda cu se i ja za neke 3 sedmice imati cime hvaliti. Gle sto lijepo izgleda iznutra love.gif

 

edit: svakim slusanjem album postaje sve bolji i bolji..cekamo te evropske datume..

 

 

necu da slikam buklet,da ne kvarim dozivljaj kad ga budes kupila(valjda ces!?).mogu samo reci da mi je uz voodoo najlepsi.slike clanova+zite,jodi i macke magic... :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ah da..gle samo te raznjezene poglede haha d:

 

necu da slikam buklet,da ne kvarim dozivljaj kad ga budes kupila(valjda ces!?).mogu samo reci da mi je uz voodoo najlepsi.slike clanova+zite,jodi i macke magic... :rockdevil:

 

Normalno da hocu...za 7 dana bi trebala prijateljica u bec, pa sam joj dala narudzbu :bigblue: eh to cekanje..reci..koliko stranica ima buklet? Steta samo pa Abigail nema bolji, to mi najzalije ):

Share this post


Link to post
Share on other sites

ah da..gle samo te raznjezene poglede haha d:

Normalno da hocu...za 7 dana bi trebala prijateljica u bec, pa sam joj dala narudzbu :bigblue: eh to cekanje..reci..koliko stranica ima buklet? Steta samo pa Abigail nema bolji, to mi najzalije ):

 

pa dobro...ima 20 stranica.tu su i slike clanova benda sa proslogodisnje turneje,tako da nije nemoguce da je i neka sa beogradskog koncerta :bigblue:

ja imam neko starije reizdanje abigail ciji buklet i nije nesto,ovo novo reizdanje mora da je dobro.kao sto rekoh ovaj buklet je mozda i najbolji od kinga koji posedujem,tu su negde i voodoo i abigail II.

 

 

Koji ste vi ludaci :)

 

Šta će da bude kad stignu oni kvltovi sa DVD-jevima?! Foto sešn? :)

 

rekao sam grobu da cu da ga zatrpam svim mercyful fate/king diamond originalima i da ga slikam u tom blagostanju :rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

cekaj meni je sloba rekao da ste juce trebali da pravie taj fotoseshn sa diajmondima i fejtovima :)

 

e eeeee ali e brate hahhahahha

 

IMG_2582.jpg

 

hahahahaha

jebeno koji gej momci hahha :) hhaha

ovu sliku ima pored kreveta odma da stavim :wub:

Edited by dr WoI

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam neko starije reizdanje abigail ciji buklet i nije nesto,ovo novo reizdanje mora da je dobro.kao sto rekoh ovaj buklet je mozda i najbolji od kinga koji posedujem,tu su negde i voodoo i abigail II.

rekao sam grobu da cu da ga zatrpam svim mercyful fate/king diamond originalima i da ga slikam u tom blagostanju :rockdevil:

 

Vidjeh onu sliku s MF/KD origijima, za pozaviditi d: ma i moj je ono starije reizdanje, 2,3 dvolisnice, crno/bijelo, textovi i neka 'prica' o snimanju albuma, ima digi reizdanje s produzenim bukletom i DVD.om nekim, bas je lijepo onako izgledalo, al sam uzela SMRC ipak hah

 

Meni na GMYS..P najvise nedostaje onaj 'abigailovski' vokal, odnosno mijenjanje intenziteta i tonaliteta glasa nekoliko puta u pjesmi i prepoznatljivi scream koji je nesto kao Kingov trademark..previse je 'clean.a' na novom.

Edited by +Abigail+

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim, hajde sad svaki originalni disk ovako da slikamo i da se hvalimo njime.

 

ne lupaj.imam mnogo znacajnijih albuma nego sto je poslednji kingov i nikad se nisam hvalio,a ove slike su uradjene samo iz ciste dosade i zajebancije.prema tome-odjebi.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam u čemu je fora sa tim originalom. Disk k'o disk. Ko ima para da izdvoji za tu svrhu, i kome nešto znači da ima original, imaće ga, ko ne - slušaće Mp3. Mislim, hajde sad svaki originalni disk ovako da slikamo i da se hvalimo njime.

 

Da, kurcimo se,nek kupi jos neko pa neka se kurci,pizde jevrejske.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гроба је лево (црвена мајица), Гокси десно (са све оним 'грбом' или шта год већ оно било).

 

Meni na GMYS..P najvise nedostaje onaj 'abigailovski' vokal, odnosno mijenjanje intenziteta i tonaliteta glasa nekoliko puta u pjesmi i prepoznatljivi scream koji je nesto kao Kingov trademark..previse je 'clean.a' na novom.

То је оно што највише фали свим албумима од "Voodoo" на овамо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au bre, mislim da preterujete. Budimo realni, čovek ne postaje mlađi kako vreme prolazi. Sigurno mu nije lako ni ovo. A po mom mišljenju vokali su i dalje odlični. A i treba malo da se razlikuje od prvih albuma. Ovako postoji izbor, pa neka sluša ko šta hoće. Mada kao što Kali Agna reče, možda bi bilo bolje kada bi Livia malo više pevala.

 

Give me your soul, give me your soul for the dead

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au bre, mislim da preterujete. Budimo realni, čovek ne postaje mlađi kako vreme prolazi. Sigurno mu nije lako ni ovo.

Брате, то исто сам и ја мислио. А онда сам га чуо уживо и човек старе песме пева као на албумима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao i u mnogim ranijim izdanjima,u tekstovima ima dosta nejasnoca i zbunjujucih pojmova.recimo ,ko su "THEM",ko je zena u the floating head,da li se cale ubio,otkud sudije...citao sam na king forumu neke varijante,a i imam neke svoje pretpostavke,no bice zanimljivo postepeno odgonetati vremenom.citao neko sve tekstove?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve sam ih proučio uzduž i popreko. THEM su duhovi umrlih ljudi, koji se nalaze "on the other side" i dolaze u naš svet samo kad je mrak. Žena u Floating Head je jedna od njih, jedino što ne znamo da li ima neke veze sa devojčicom. Ćale se očigledno ubio, a sudije koje odlučuju ko će u raj, a ko u pakao su pobrkale dečaka sa njim.

Na ranijim albumima ima više nejasnoća. Na Abigail II naročito, a The Graveyard ima totalno nejasan kraj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pre ce biti da ih tako peva zato sto mora, zbog fanova. ne mora da znaci da mu se sad peva na isti nacin kao pre 20 godina, iako mu niko ne spori da je i dalje u formi.

Људи са таквим статусом и у тим се не обазиру баш претерано на то шта ће публика рећи, него ако већ не могу нешто да извуку певају како морају. Он очигледно може то да извуче. Остаје само питање зашто не пева тако и на албумима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve sam ih proučio uzduž i popreko. THEM su duhovi umrlih ljudi, koji se nalaze "on the other side" i dolaze u naš svet samo kad je mrak. Žena u Floating Head je jedna od njih, jedino što ne znamo da li ima neke veze sa devojčicom. Ćale se očigledno ubio, a sudije koje odlučuju ko će u raj, a ko u pakao su pobrkale dečaka sa njim.

Na ranijim albumima ima više nejasnoća. Na Abigail II naročito, a The Graveyard ima totalno nejasan kraj.

 

slazem se za THEM,kao i na istoimenom albumu.mozda je ovo kuca AMON!?zena i njena glava su verovatno njegovi tripovi i halucinacuje,cak na covenu neki su misljenja da je to majka od deca,mada zaista to pitanje gde je u celoj prici ona moze se javiti kao logicno.cale ima rupu u glavi,znaci verovatno je izvrsio samoubistvo,ali opet gde sudije nadjose bas decaka da okrive,tako su mogli i ostale.jebeno je to,morace se o svemu tome porazgovarati sa kingom. :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...