Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

Ma,bile su bas dobre pesme.Ne znam kako,ali pustio je vecinu pesama koje volim.Svaka mu cast.Nego,nije mi bilo najbolje drugarice,pa mi i nije bilo nesto.Sve neka ekipa koja pije.Nego,ko je onaj lik sa iscrtanom facom,dugom kosom,i majicom sa isecenim rukavima?Bas je lik orangelistening.gif

hihi , po opisu je verovatno Vule (99%)... a ako je imao jos i nesto nacrtane krvi iz usta (ili tako nesto slicno vampirsko - onda je Vule 100 % icon_da.gificon_mrgreen.gif )... Ok je lik icon_da.gif ... jedina mana mu je sto je od mene posle godine pozajmio cd Depache Mode i tad sam poslednji put video taj cd... icon_evil.gifviolent.gif btw - nije sa foruma...

 

A nekim stvarima stvarno nije mesto na forumu i bukvalno ne mogu da verujem da ste ozbiljni... Mozda su to neke frustracije od ispitnih rokova (sto je onda ok i brzo ce da prodje... icon_mrgreen.gif ) ili cista dosada ili mozda apatican sindrom da se privuce paznja... ne znam zasto tave stvari ne mozete da zadrzite medju sobom jer je ovako jadno... samo znam da mi se gade takvi ispadi i da zalim sto sam to uopste i citao... nadam se da ce moderatori u buduce da sto brze brisu takve stvari...

icon_mrtav.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma,bile su bas dobre pesme.Ne znam kako,ali pustio je vecinu pesama koje volim.Svaka mu cast.Nego,nije mi bilo najbolje drugarice,pa mi i nije bilo nesto.Sve neka ekipa koja pije.Nego,ko je onaj lik sa iscrtanom facom,dugom kosom,i majicom sa isecenim rukavima?Bas je lik orangelistening.gif

Da da to bi bio Vule,originalan kao i uvek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

- sram te bilo satanisto nijedan - zajebavas druga preko foruma... icon_razz.gif je'l ti to taj tvoj "left-handed path"... no.gif ... icon_mrgreen.gif

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Njemu ne treba zajebavanje vecj terapija elektro-shokovima wallbash.gif Ajd da ne zapochinjemo diskusiju o LHP tamo di joj nije mesto icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebes mi mater ako toza nije najpametniji lik na forumu.

 

serpe, lonci, kasice-prasice, tastaure, prisustvo i odsustvo testisa, i naravno left hand path... sve sami utisci sa nightova.

 

jel bio neko u voodoo? na sta je licilo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Imsaeais

zuba.gif Sinoc sam naterao DJ-a u Dnovishtu da pusti Soylent Grun 10 puta za redom zuba.giforangelistening.gif

 

Steta sto niste bili tamo da im vidite lica icon_mrgreen.gif

 

( info: u dvorishtu se samo metalci i rokeri skupljaju, tako da mozete da zamisljate reakciju )

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nekim stvarima stvarno nije mesto na forumu i bukvalno ne mogu da verujem da ste ozbiljni... Mozda su to neke frustracije od ispitnih rokova (sto je onda ok i brzo ce da prodje... icon_mrgreen.gif ) ili cista dosada ili mozda apatican sindrom da se privuce paznja... ne znam zasto tave stvari ne mozete da zadrzite medju sobom jer je ovako jadno... samo znam da mi se gade takvi ispadi i da zalim sto sam to uopste i citao... nadam se da ce moderatori u buduce da sto brze brisu takve stvari...

icon_mrtav.gif

 

OK, brišem, kao i uvek - mada, možda bi i trebalo da ostane, čisto kao ilustracija koliko neki ljudi ovde umeju nisko da padnu... icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja samo da se slozim sa prethodnim postovima (Greeterovim i Sanguiniinim)

dakle, i ja hocu da vidim tu scenu u Novom Sadu icon_biggrin.gif , a sto se postova tice... mozda ih treba ostaviti-mozda nekom zatrebaju za neko psiholosko ili sociolosko ispitivanje... ili lingvistichko. ili cisto kao spomenik opstem ludilu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I saw girl-on-girl i razocarao sam se... mene to u stvari to uopste ne pali icon_confused.gificon_uhoh.gif Ili su ove dve bile icon_mrtav.gif ne znam ali nije ni bitno.

Mojne mi dirias poznanice icon_evil.gif nisi ih video dobro, bas su obe slatke icon_mrgreen.gif Samo bilo je grozno kako ih je gomila isfrustriranih zagorelih matoraca gledalo iz prikrajka kao ne znam ni ja sta...

 

Inace, skroz cool night, strava sto su oko 1 pustali dosta electra, ni ona obrada sisters-a nije bila losa. I naravno Diorama icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci vi... ma nije vazno. Vi ovako stalno dolazite na teme samo kad imate nesto onako MASNO da iskritikujete? Izgleda da je to tacno, posto zadnjih pola godine opsevacije samo to radite. Ne zelim licne konflikte, ali mogli bi malo da se opustite, ako nista, zdravije je.

Ceo taj koncept "proud to be bored" ne da nije dobar (na bilo koji nacin), nego samo pokazuje skrivene komplekse. Pa analizirajte prvo to.

 

P.S. naravno, ne odnosi se na sve likove sa ove teme.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...