Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kako nisi? Znas kol'ke su? Jednom su maltene zgnjecile icon_uhoh.gificon_da.giflaugh.gificon_smile.gif (ozbiljno, ne zezam se; dve pozamasne 'gotkinje').

Ne,ne,ne, ove su bile kolko-tolko dobre ribe, nisu debele, ali imaju velike grudi ( sto je meni mnogo gotivno) i tako... Sad cu malo da se pravim icon_cool.gif posto tacno znam ko su na YUm-u icon_mrgreen.gif Htedose decka da mi uzmu! icon_uhoh.gif

 

Koliko ja nisko zvucim ovako pismeno, pa to je strasno! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ako devojka ima 20 a tip 30 (i kusur) jel to pedofilija?! icon_wink.gifmrred.gif

Ne, mislim da kad devojka ima preko 20 ni da je sa dedom ne moze biti pedofilija. Mislim, tako javnost kapira (zbog svih onih holivudskih brakova i sl). Ali tehnicki, tu moze biti razlika i 40 god! Kao kada tip ima 41 a devojka 1 icon_smile.gificon_smile.gif

 

 

sto su deca mladja, to je mama sladja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al je jedino problem u tome:kako nazvati osobu sa kojom si,ako je on odavno prešišao dvadesetu.

Malo je glupo reći 'dečko' icon_smile.gif (ajde,to je glupo u svakom slučaju icon_mrtav.gif ).

Moj čovek je '67.Tako već može.

BEZ STARCA NEMA UDARCA evotigana.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pedofila... DA, i to naveliko. Mlade piletine... kako kad, najvise petkom. Mada, na gothic night-ovima ima i starije garde odavde od kojih su neki vidjeni u sumnjivim girl-on-girl radnjama u WC-u icon_smile.gif Tako da mu gothic dodje najvise ok icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

P.S. da li je pedofil neko ko ima 22 a gotivi devojcice od 13, 14? icon_smile.gif

 

P.P.S. da li sam ja mlada piletina sa 17 ipo? icon_smile.gif

1. da. bilo ko ko voli devojcice od 13 ili 14 je pedofil. ili samo malo cudan, tj. voli da drzi zensku decu na krilu i da ih cuva.

 

2. da i ne. zavisi od onoga ko juri. ako taj ima recimo 21, onda si mlada piletina, ali ne previse mlada.

 

sto se gothic lezbaca tice, nista novo... ali nisam primetio da napadaju tudje tipove... uostalom, taj gothic postaje stvarno perverznjacka orgija. sto i nije lose, zavalis se sa strane i posmatras i molis se da ti bolja polovina nestane, pa da se prikljucis... icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prije svega, oni (tj. one) koji se mrze, neka se nađu i neka se pomlate, pošto mi na ovoj ili bilo kojoj drugoj temi na ovom forumu ne trebaju takvi postovi. Smirite se! Ivana, lakše malo. Ne znam šta je pozadina svega, ali imam osjećaj da ni ne želim da znam. Sredite se, pa se vratite.

 

Drugo, ovo nije tema "utisci o pedofiliji".

Pedofilija je bolest koja se ogleda u tome što odrasli ljudi zlostvaljaju djecu kojoj se još nisu razvile sekundarne polne karatkeristike, što je od 1-9 godina (otprilike).

Pošto smo sada upoznati sa pojmom pedofilije, i pošto smo odlučili da pedofile treba prosto POBITI (ja sam odlučio), možemo završiti razgovor što se toga tiče i vratiti se na utiske sa NAJTOVA.

 

Vaš omiljeni moderator has spoken icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tema se zove "utisci sa night-ova" i moji utisci su, pored manje-vise dobrog zezanja, da ima (ne pedofila :roll: nego) tipova preko 30 god koji startuju devojcice koje nemaju vise od 14,15 (to vise na alternativi nego na gothic-u). I taj jedan zanimljiv prizor u WCu icon_mrgreen.gif A posto je KST jedino mesto (pored slabo posecenog Kriticara) koje ima redovan gothic night, koje drugo mesto da komentarisem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste, jer je piletina ispod 18 god. strogo zabranjena, ali je skvadra prilicno haterska, sto i nije lose, ali im na celu pise da su dosli na veceru, tj. da uopste ne pripadaju mestu na kom se nalaze... nekako nije opusteno kao sto je u KST-u, bar bilo ranije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. da. bilo ko ko voli devojcice od 13 ili 14 je pedofil. ili samo malo cudan, tj. voli da drzi zensku decu na krilu i da ih cuva.

 

2. da i ne. zavisi od onoga ko juri. ako taj ima recimo 21, onda si mlada piletina, ali ne previse mlada.

 

sto se gothic lezbaca tice, nista novo... ali nisam primetio da napadaju tudje tipove... uostalom, taj gothic postaje stvarno perverznjacka orgija. sto i nije lose, zavalis se sa strane i posmatras i molis se da ti bolja polovina nestane, pa da se prikljucis... icon_cool.gif

Da se razumemo zakonski je dozvoljena granica seksualnog odnosa punoletne i maloletne osobe 16 godina. Ispod tog aje kaznjivo, mada sam ja misljenja da bi trebala da bude pomerena na 18 sem u slucaju mladjih punoletnika. Dakle za sve recimo preko 21. Jedan od ciljeva one prekinute gay parade je bio i spustanje starosne granice dozvoljenog seksualnog odnosa izmedju odraslih muskaraca i decaka n a14 sto bi bila legalizacija pedofilije. A sada se vratimo temi i dajte da cujemo o goth najtovima a ne o pedofilnim manijacima kojima tamo sigurno nije mesto. BTW, ja podrzavam sve bi i lez devojke koje se ljube javno pa u tom smislu mislim da to treba gajiti na najtovima jer je lepo za videti icon_cool.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste, jer je piletina ispod 18 god. strogo zabranjena, ali je skvadra prilicno haterska, sto i nije lose, ali im na celu pise da su dosli na veceru, tj. da uopste ne pripadaju mestu na kom se nalaze... nekako nije opusteno kao sto je u KST-u, bar bilo ranije...

voodo pa tamo uglavnom izlaze stariji

mislim da gresis dosta je mladjih u kst-u

 

icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al je jedino problem u tome:kako nazvati osobu sa kojom si,ako je on odavno prešišao dvadesetu.

Malo je glupo reći 'dečko' icon_smile.gif (ajde,to je glupo u svakom slučaju icon_mrtav.gif ).

Moj čovek je '67.Tako već može.

BEZ STARCA NEMA UDARCA evotigana.gif

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

 

Moj je godinu dana mladji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta bre radite vi sa tim matorcima? icon_smile.gif

 

Cisto preciznosti radi, u voodoo mozes da udjes i sa tlinaest godinica samo ako udjes pre onih manijaka sto traze licne karte. A onu se pojavljuju tek oko 12. Pose niko ne moze da te izbaci icon_smile.gif Koji moroni, nisu dali drugarici da udje, a za 2 dana bi bila punoletna, sto se i vidi u licnoj! icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_razz.gif  evotigana.gif Asshole  icon_smile.gif  orangelistening.gif  icon_cool.gif

Zanimlivo je sto je par njih odgovaralo u mesto tebe na moje pitanje icon_smile.gif

 

--------------------------------------------------------------------------

 

Fat chix (with dick icon_uhoh.gif ) in girl-on-girl su mozda za kamiondzije (za mene sigurno nisu), Double Fire pokazaces mi koje su te sa velikim mlecnim zlezdama icon_smile.gif

 

Dolazi li neko sutra u kst?

Edited by AzzA

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Fat chix (with dick  icon_uhoh.gif ) in girl-on-girl su mozda za kamiondzije za mene (sigurno nisu), Double Fire pokazaces mi koje su te sa velikim mlecnim zlezdama  icon_smile.gif

ah, pa ta informacija vredi puno mhihi.gif Ne dobija se sve samo na lepe oci icon_smile.gif

 

Eci-peci-pec-sutra-KST-il-u-sredu-voodoo ?

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...