Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

@azza

hajde da se dogovorimo za te mp3-ojke da se nadjemo negde, ali bez ispaljivanja. jebote, ti si gori od agartha, sa njim sam bar uspeo iz drugog puta da napravim razmenu.

icon_uhoh.gif Hmmm mozda Voodoo sad u sredu?! Sorry ti si ispao maximalno korektan sad se osecam bzvz... wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

night u kriticaru... hm... imaju uzas malu kolekciju, ali nema veze bilo je super. poceli su sa nekim postpunkom i ambientalom, pa preko the gathering polako prelazili na metal. pustena je gomila moonspella (posebno mi je drago za magdalene), lacuna coil, tiamat, tristania, neke 4 pesme od ToN, ashes you leave, ecstatic fear, the cure, gomilu HIM-a i sve to bez nekog reda, zatim su odvalili po nekom blacku, a dominirao je emperor. atmosfera je suvise kafic, nema prostora za djuskanje i bilo je dosta dece i previse svetla. od dekoracije jedino zastave pozajmljene od susedne radnje. sve u svemu nije lose... dosta su pustali sa beauty in darkness dvd-a.

ah, da, biseri... nightwish - carpenter i 2 pesme od in flames. medjutim, oprosteno je, posto im je kolekcija relativno mala.

 

azzo, pozeru, drobicu ti kicmu sto nisi dosao.

ok , i ne zvuci bas toliko lose... (zvuci mi cak relativno dobro...)... (( OK , PRIZNAJEM , NAPRZIO SAM SE NA NAJT !!! icon_razz.gificon_biggrin.gif )).

 

I mozda sam ja nesto extra glup od jutros ali koji je to bend "ToN" ??? (razbih glavu a ne mogu da se setim... icon_confused.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

jos jedan odlican Gavrin night u Akademiji. s obzirom da prethodnih nedelja nisam bila u prilici da cekam Gavrine delove nightova posle nastupa (Cold Trinity Sequence)ovo je bilo ono sto mi je nedostajalo. iako sam bila jako kratko i pored odredjenih zdravstvenih problema (moje sveze hendikepirane noge icon_cry.gif ) premestala sam se sa noge na nogu i pomerala u granicama mogucnosti icon_biggrin.gif

ako je ovo zaista poslednji night u sezonu, veoma ce mi nedostajati u narednom periodu icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gavrin night, standardno dobar. Moj omiljeni soundtrack za secenje vena (Nine While Nine) je isao tamo negde malo posle jedanest. Do jaja icon_mrgreen.gif Nazalost morao sam da se vratim basom u 2:10, a da tuga bude veca ovo je verovatno bio zadnji night sezone... jebiga, nije leto za Gothe icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bejah (bejadoh biggrin.gif ) malopre u "Kriticaru"... I evo komentara ako nekog zanima :

 

- meni je bilo super! icon_biggrin.gif Mesto je skroz opusteno - ima veliki izbor naprava za sedenje (stolica icon_razz.gif ) tako da i ljudi sa najzahtevnijim dupetima mogu da se pristojno uzgodne. Ko voli da slusa gothic rock / post punk uvod , pracen probranim gotiziranim metalom uz veliki broj stvarno dobrih "doom" i (manje/vise) pazljivo probranih "black" stvari (+ Alice Cooper - "Poison" icon_mrgreen.gif ) uz zavrstak sa prelaskom na power / hard rock / rock (uz sta se moze promuvati i neka gothic stvar) i sve to uz kriglu (dve-tri... pivopije.gif ) veoma pitkog i cenovno pristupacnog crnog piva na tocenje (ima i "belo" za "whitere"... wallbash.gif ) moze da... ok , zaboravio sam sta sam hteo da kazem u recenici posto se bas oduzila (a i ja sam malo pripit...)... icon_mrtav.gificon_mrgreen.gif Uglavnom ima svega toga i sve je to lepo uklopljeno. icon_da.gif

Mesto ima potencijala da postane i kultno - samo da se malo poseta poveca... i jedina zamerka je sto nema mesta predvidjenog za djuskanje ali je za opustanje uz muziku dusu dalo... icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, neki debil je zalepio plakat na ulazna vrata moje zgrade  icon_rolleyes.gif

JOOOOOO - G O T H I C !!! (bas mi se nesto ide...) A jel istina sto pricaju da muziku pusta Bogi i neki ortak a da se Stivi skroz presaltao na "Vudu" (da li su se izjasnili oko toga na plakatu?) ???? icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

Edited by ^Toza^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...