Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

grad je pun bubasvaba koje su izmilele na sve strane kao i kompletna postava kst-ovski mlechnih zuba

a da, primecen i jedan klasicar na trgu u crvenoj majici icon_razz.gif (ako sam istog pogresno identifikovala, izvinjavam se, bila sam na prilicnoj udaljenosti icon_mrgreen.gif )

to bi bio moj utisak sa (paz' te sad pleonazam!) nocasnjag nighta ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

a da, primecen i jedan klasicar na trgu u crvenoj majici icon_razz.gif (ako sam istog pogresno identifikovala, izvinjavam se, bila sam na prilicnoj udaljenosti icon_mrgreen.gif )

E ti klasicari ph34r.gif svugde ih ima.

Reci samo na kom sam delu spomenika sedeo, cisto da mogu da utvrdim vreme icon_smile.gif (ozbiljno icon_da.gif).

 

 

 

Sto se tice najta u Voodoo-u, bio je prilicno dobar. Atmosfera i dalje nije neka, ali bila je u svakom slucaju bolja nego prosli put, kao i muzika. Mada bese premalo Sistersa icon_sad.gif.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sta je bilo nocas na programu?

nocas na programu? pa ko sto rekoh gomila bubasvaba, razmileli mlechni zubi (od kojih nekoliko nama jaaaaaaaako poznatih icon_mrgreen.gif ), i da, na platou su se "studenti akademije umetnosti bk" ( :smajli koji psuje, pljuje, gundja i shutira icon_smile.gif igrali grchkih tragedija icon_uhoh.gif . nisam se bas zadrzavala, niti sam ista cula (sem da glavni deklamator ima ozbiljnu govornu manu wallbash.gif ), ali rekla bih da je Eshil bio zrtva. wallbash.gificon_uhoh.gif

 

 

E ti klasicari  ph34r.gif svugde ih ima.

Reci samo na kom sam delu spomenika sedeo, cisto da mogu da utvrdim vreme  icon_smile.gif  (ozbiljno  icon_da.gif ).

icon_surprised.gif sedeo si na spomeniku?! nemoguce! za to bi morao da premestis gomilu mlechnih zuba koja se tamo nalazila. icon_uhoh.gif ili si se infiltrirao u njihove redove radi tajnog delovanja ph34r.gif

elem, ja sam prolazila oko pola 2 i nisi bio ni blizu spomenika, ishao si negde od centra Trga prema satu ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_surprised.gif sedeo si na spomeniku?! nemoguce! za to bi morao da premestis gomilu mlechnih zuba koja se tamo nalazila. icon_uhoh.gif ili si se infiltrirao u njihove redove radi tajnog delovanja ph34r.gif

elem, ja sam prolazila oko pola 2 i nisi bio ni blizu spomenika, ishao si negde od centra Trga prema satu ph34r.gif

Na tri razlicita mesta, kad su se mlecni zubi povukli sa njih. icon_biggrin.gif

Hm, ali zar sat nije na centru Trga ph34r.gif?

Share this post


Link to post
Share on other sites

kst

basta relativno puna veoma apatichnih mlechnih zuba. valjda je euforija oko zavrsetka skolske godine vec prosla a i nestao je efekat 'pusten sa lanca" koji se pojavljuje tokom skolske godine petkom, kao znak pocetka vikenda...

 

Poison pusten u 00:42 ( icon_surprised.gificon_confused.gificon_uhoh.gif ) uz jos nekoliko RETRO & GAY pesama zbog kojih je ceo koncept (muzicki) vise licio na Back To Back Party nego na klasichan petak,a po atmosferi na neko palanachko groblje povodom pomena seoskom uchitelju. icon_spava.gif

u klubu je zato bilo znatno veselije. slavio se rodjendan, te je sve vise licilo na privatnu zurku nego na night. izmedju pesama su isle cestitke, zelje i pozdravi i da sam ostala duze, verovatno bi docekala i tortu icon_uhoh.gif ne sumnjam da je tom uzem drustvu bilo do jaja zezanje, i to sto su jedni druge pozdravljali iz dj kabine i slushali pesme sopstvenih bendova, ali koja je poenta? sto onda bilo ko od kst-ovske standardne postave ne moze sebi da napravi takvu manifestaciju...

bar su se oni lepo druzili icon_mrgreen.gif

 

interno obavestenje:

pekara je bila krajnje logicno ishodiste odredjene situacije, ali se na zalost akcija nije blagovremeno sprovela, te su konsekvence tog nesrecnog slucaja bile drasticne ph34r.gif a ko je na vreme rezervisao mesto u prvom redu i poneo sa sobom kokice, imao je shta da vidi icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif ajd pokusaj reci Stevi to sto pises ovde pa da te vidim kako ces ti poci za rukom icon_da.gif

Night-ovi su postali cisto sranje Zbog LJUDI, pa... zbog koga bi ako ne zbog ljudi!

no, poslednji je bio KRSH....blagi uzas...Ko da si u onoj basti pusio sve iz celija da obidju krug....SMOROVI!! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif ajd pokusaj reci Stevi to sto pises ovde pa da te vidim kako ces ti poci za rukom icon_da.gif

Night-ovi su postali cisto sranje Zbog LJUDI, pa... zbog koga bi ako ne zbog ljudi!

no, poslednji je bio KRSH....blagi uzas...Ko da si u onoj basti pusio sve iz celija da obidju krug....SMOROVI!! icon_da.gif

Konacno neko pametan icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

- neko se "malo" istripovao... icon_uhoh.gif ...i sad se vas dvoje jedinih pametnih lepo uhvatite za rucice i idite negde da se divite svojoj pameti... icon_mrgreen.gificon_razz.gificon_mrgreen.gif

 

Nego , ide li neko na ebm veceras? (ima li uopste ebm veceras?)

Edited by ^Toza^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...