Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mislim da cike nemaju snage da ti pokazu kako stoje stvari.

Sinko moj...

 

1. Bez starca nema udarca, evo vidi Igi Popa

 

2. Moja bolja polovina je starija od mene 15 i po godina i svaka godina iskustva ga je ucinila boljim covekom

 

3. Uvek sam bila sa starijim tipovima i nikad nisu "zakazali"

 

4. Starije zene jure mladje muskarce zato sto je to stvar ukusa, neko voli mladje, neko starije... Stvar izbora (hvala bogu uvek sam mogla da biram)

 

evotigana.gifevotigana.gifevotigana.gifevotigana.gifevotigana.gif

 

Vidimo se sutra u KSTu, pozeru. Nemoj da nisi dos`o ko prosle nedelje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinko moj...

 

1. Bez starca nema udarca, evo vidi Igi Popa

 

2. Moja bolja polovina je starija od mene 15 i po godina i svaka godina iskustva ga je ucinila boljim covekom

 

3. Uvek sam bila sa starijim tipovima i nikad nisu "zakazali"

 

4. Starije zene jure mladje muskarce zato sto je to stvar ukusa, neko voli mladje, neko starije... Stvar izbora (hvala bogu uvek sam mogla da biram)

 

evotigana.gifevotigana.gifevotigana.gifevotigana.gifevotigana.gif

 

Vidimo se sutra u KSTu, pozeru. Nemoj da nisi dos`o ko prosle nedelje

Starije zene traze mladje jer zele da imaju iluziju da su mladje. 15,5 god? On je '67? Da nije D.V.? Uh, od onih pisama zbog Marije ga ne volim, sorry... iako sam mu sestru smatrao fascinantnom osobom icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Starije zene traze mladje jer zele da imaju iluziju da su mladje. 15,5 god? On je '67? Da nije D.V.? Uh, od onih pisama zbog Marije ga ne volim, sorry... iako sam mu sestru smatrao fascinantnom osobom icon_wink.gif

Nije on '67 vec '68 icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

4. Starije zene jure mladje muskarce zato sto je to stvar ukusa, neko voli mladje, neko starije... Stvar izbora (hvala bogu uvek sam mogla da biram)

 

evotigana.gifevotigana.gifevotigana.gifevotigana.gifevotigana.gif

 

Vidimo se sutra u KSTu, pozeru. Nemoj da nisi dos`o ko prosle nedelje

Meni se u poslednje vreme masovno dodvoravaju neke 30+ icon_uhoh.gificon_redface.gificon_mrgreen.gif

I nisam jedini imam jos par ortaka koji imaju taj "problem" icon_smile.gif

 

A da evo i teby evotigana.gifmhihi.gif

 

Dolazim sutra da ispozerisem nadam se da ces mi se pridruziti u tome pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

voodo pa tamo uglavnom izlaze stariji

mislim da gresis dosta je mladjih u kst-u

 

icon_confused.gif

jeretik ti lepo rece. a sto se decurlije tice, oni su kao elementarna nepogoda. ne mozes ih izbeci, mada, kazem ti u voodoo ih nisam vidjao...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeretik ti lepo rece. a sto se decurlije tice, oni su kao elementarna nepogoda. ne mozes ih izbeci, mada, kazem ti u voodoo ih nisam vidjao...

Meni nije jasna ta rapsrava o "decurliji". Prvo, oni su tek poceli da izlaze, ako se setite sebe od pre 6-7 godina, bilo je isto tako. A drugo, ako na mestu ne koje izlazite ima previse ljudi mladjih od vas mozda ste vi oni koji su na pogresnoj teritoriji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super kazes icon_da.gif .

Nesto najpateticnije na ovom forumu su komentari tipa :'' Super je bio najt, ali avaj, toliko je bilo tinejdzera, mlecnih zuba, skolaraca... Ah, nebesa, frustracije, frustracije, frustracije!!! wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif i jos malo- wallbash.gifwallbash.gif ''

Aman zaman ljudi, manite se infantilnih zvakanja, izlazite na mesta koja vam prijaju i iskulirajte populaciju koja vam se ne dopada... Ili se jednostavno zakljucajte u gajbu da ne biste vidjali omladinu, koja vam toliko cepa zivce!

Ju, kakva tragedija, tinejdzeri na najtovima... Pa oni su niza vrsta, zar ne?

Hajde sada da izbacujemo svoje frustracije na racun skolaraca na forumu, i bicemo sooo goth , pametni ''odrasli''( icon_confused.gif ) ljudi. icon_rolleyes.gificon_rolleyes.gificon_uhoh.gif

Kada vas toliko nervira poplava tinejdzera po klubovima, zapitajte se da li je vama proslo vreme za izlaske icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Kakva mizerija... icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...