Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sa zakasnjenjem icon_mrgreen.gif: Preksinoc u Voodoou odlican night. Bilo je bas mnogo ljudi, skoro da je bila guzva. Skoro da ne pamtim ovako dobar night u Voodoou. Pozdrav svima koje sam video (to je izgleda moderno icon_biggrin.gif).

Share this post


Link to post
Share on other sites

jest ok u vudu-u. mada s vremena na vreme me smaraju one devojke sto zaboravljaju da je to ipak kafe, te vrte onim kosama kao ventilatori...

da ne pricam kako su van svakog ritma, te kako takvo mlataranje moze biti u najbolju ruku smesno...

 

muzika ok... ja ionako bio umoran te popio malo vise pa mi ni him par puta nije smetao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_cry.gif  icon_cry.gif  icon_cry.gif  Ali ja sam htelaaaaa  icon_cry.gif  da ostanem  icon_cry.gif  icon_cry.gif

/me daje Ivani kutiju roze maramica sa srcima i jednu veliku cokoladu sa lesnikom, u nadi da ce spreciti poplavljivanje foruma suzama (i njeno banovanje, zbog spamovanja).

icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jest ok u vudu-u. mada s vremena na vreme me smaraju one devojke sto zaboravljaju da je to ipak kafe, te vrte onim kosama kao ventilatori...

da ne pricam kako su van svakog ritma, te kako takvo mlataranje moze biti u najbolju ruku smesno...

 

muzika ok... ja ionako bio umoran te popio malo vise pa mi ni him par puta nije smetao.

actually samo 2 puta, wicked game i right here in my arms...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li vise ima smisla pisati "utiske" iz KST-a petkom... icon_uhoh.gif

pa, ajde cisto da ispostujem tradiciju:

POISON pushten u bashti u 2:45. urlik PATETIKA je ovog puta bio delo mojih glasnih zica (potpomognut ostatkom prisutnih). nekoliko minuta kasnije (oko 2:56) POISON pushten i u klubu. znaci uvedena je i repriza.... icon_confused.gif

upoznah jos nekoliko ljudi sa foruma koje ranije nisam znala uzivo. ph34r.gif

sasvim prijatna noc. pitam se zasto sam je opet provela u kst-u icon_uhoh.gif

Edited by Ater Angelus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc u KST-u kao kod kuce - pivo mlako, ekipa odlicna. icon_mrgreen.gif Muzika ista ali nije ni bitno, odavno ne dolazim u KST da bih cuo nesto novo... I da, dosta namrgodjenih klinaca u crnom, i drago mi je zbog toga. Volim da ih vidim, bar negde. icon_razz.gif

Edited by TtuEd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...