Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma bilo je super sad u utorak, pivo pitko i nije smrdelo na mokracu izdaleka (kao obicno), no nije bitno icon_smile.gif rasturanje uz Dioramu, ToN, Sisterse i sl... Jedino sto su mi nestale cigare iz dzepa :?

 

One debele (narocito zuta) su nam svima razveselile veche icon_mrgreen.gif Jel ona zuta Sundjer Bob ili...?

 

Hoce li mi neko konacno odgovoriti koji je trenutni raspored nightova u KSTu? Stalno spominjete metal, kad je to uopste :?

 

Svaka cast standarnoj ekipi ventilatorki, uvek podignu atmosferu icon_wink.gif I da, ona devojka sto se uvek gubi uz Rammstein (ovog puta sa kacketom), SJAJNO igra!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinos sam prvi put bila na gothic night-u u KST-u, i mogu reci da je stvarno ok. Mnogi ljudi se zale da im je dosadno, mada od prevelikog konzumiranja coveku se sve smuci. Mislim da je super to sto nema puno ljudi pa je sve nekako opustenije i nije puno vruce. Muzika je sasvim ok, ali me je bas odusevilo pustanje pesama ''Spider and the fly '' i ''Love infernal''. Superiska icon_wink.gif

mislim da je reda velicine prvi put pustio poisonblack. a izbor muzike mu je bio nenormalno dobar. sva sami hitovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bilo je super sad u utorak, pivo pitko i nije smrdelo na mokracu izdaleka (kao obicno), no nije bitno icon_smile.gif rasturanje uz Dioramu, ToN, Sisterse i sl... Jedino sto su mi nestale cigare iz dzepa :?

 

One debele (narocito zuta) su nam svima razveselile veche icon_mrgreen.gif Jel ona zuta Sundjer Bob ili...?

 

Hoce li mi neko konacno odgovoriti koji je trenutni raspored nightova u KSTu? Stalno spominjete metal, kad je to uopste :?

 

Svaka cast standarnoj ekipi ventilatorki, uvek podignu atmosferu icon_wink.gif I da, ona devojka sto se uvek gubi uz Rammstein (ovog puta sa kacketom), SJAJNO igra!

jedno od onih bica, entiteta ili cega vec je bila sunjerka, imala je na sebi roze lonice i zutog decka pored koga je bilo jako zanimljivo razvaliti se od salutiranja. sa njima je bio i neki gay amer ili tako nesto koji se celu noc 'vatao sam sa sobom

 

raspored je stari, tj. kakav je bio pre zatvaranja, sa malim izmenama:

svaki drugi utorak je gothic, a izmedju ulecu hard rock '80s, electro i rokanje, ponedeljkom je metal, koji se pretvorio u agro metal night, sredom je domacica, a petkom je ... petak... za cetvrtak ne znam, subota nije fiksna, a nedeljom ne radi. toliko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

raspored je stari, tj. kakav je bio pre zatvaranja, sa malim izmenama:

svaki drugi utorak je gothic, a izmedju ulecu hard rock '80s, electro i rokanje, ponedeljkom je metal, koji se pretvorio u agro metal night, sredom je domacica, a petkom je ... petak... za cetvrtak ne znam, subota nije fiksna, a nedeljom ne radi. toliko.

Hvala icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Imsaeais

Eh, kakav smor... do jedno pola jedan icon_mrgreen.gif dok se 'DJ' nije posteno napio ph34r.gif A onda sam imao slobodan pristup playlisti zuba.gif Mislim da ce mi zabraniti pristup tamo zuba.gif

 

:Wumpscut:, Project Pitchfork, Decoded Feedback, Wolfsheim, Covenant i malo The Cure i Sistersa su bili dovoljni da se svi razidju ranije nego inache zuba.gif

 

Koliko je i skinsa bilo pukeface.gif imam srece sto sam zube sacuvao zuba.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc u Voodoou odlican night by DJ Stevie and (neocekivano) DJ TtuEd icon_cool.gificon_biggrin.gificon_mrgreen.gif Doduse, ja sam pustao samo pola sata - sat (moj je bio onaj deo sa ocajnim prelazima oko 3 ujutru zuba.gificon_smile.gif)

 

Poseta je bila stvarno slaba ali je zato muzika bila o-d-l-i-c-n-a, narocito onaj prvi blok, kad skoro nikog nije bilo u klubu. Muzicki, ne pamtim kad sam cuo ovako dobar Stivijev night.

 

For Heimdall and lestate => Ko vam je kriv sto ste otisli ranije, propustili ste najbolji deo zuba.gificon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

He, he DJ TtuEd icon_smile.gif Bedak bas mi krivo sto nisam prisustvovao tom night-u icon_mrgreen.gif

Sledeci odnosno onaj tamo sledeci (za dve nedelje icon_mrgreen.gif ) night, bicete u prilici da premijerno cujete jednu hit pesmu naseg trve-dark wave-electro-industrial-zombie-goth benda. Ima benda i ime pesme ce biti otkrivene tek nakon sto se navucete na tu pesmu icon_da.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Imsaeais
Cemu potreba ka naturanju muzike koju ti volish ljudima koji to ne slusaju i koji su dosli da cuju nesto potpuno drugacije?! rolleyes.gif

Nas nekolicina ( chitaj shaka jada ) ima slican ukus, a posto se to nigde ne pushta u novom sadu, moramo da im dosadjujemo icon_mrgreen.gif barem jednom / dvaput mesechno icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekajte, cekajte... Sunjer postoji???

Na žalost. icon_smile.gif

 

Inače, krivo mi je što nisam vidio onog obrijanog sinoć u akciji Dj-isanja. Biće reprize, nadamo se icon_wink.gif.

Šta si puštao?

 

Killiana, ono biće je iritantno, i to čak i meni, koji jako rijetko imam problema sa određenim ljudima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...