Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mada ja mozda odem u Temisvar - nekako mi je skroz Trip da gledam to tamo  icon_da.gif
cek', cek', oni su u pesti dan posle szigeta? mozda ih tamo overim...

Khm, zar nije bolje da ih gledate ovde? Cisto da date podrsku ljudima koji se trude da ih dovedu, i da se ipak procuje da kod nas moze da bude dobra poseta... i tako... icon_razz.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa neće moći.

Ja putujem 3.

Verovatno i lestate.

bas tako. mi smo na szigetu, a oni sviraju dan posle szigeta, pa mozda ostanemo...

 

jel si na celom szigetu ili sta?

 

nikola, ja sam domaci izdajnik jos od '95 (i stonsa u pesti), a voleo bih da me neko iz inozemstva placa, pa da budem i strani placenik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bas tako. mi smo na szigetu, a oni sviraju dan posle szigeta, pa mozda ostanemo...

 

jel si na celom szigetu ili sta?

 

nikola, ja sam domaci izdajnik jos od '95 (i stonsa u pesti), a voleo bih da me neko iz inozemstva placa, pa da budem i strani placenik.

CELI Sziget.

Kolektivno raspadanje,da ne kažem nešto nepristojnouser posted image

Kosmos celi icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

dakle Cruxshadows 05.08. na akademiji.

znam da ce verovatno biti pretoplo ali sta da se radi,nije bilo moguce organizovati na nekom drugom mestu pod povoljnim uslovima.

uzimajuci u obzir nisku cenu karte akademija je jedino resenje.

vrata ce se otvoriti u 22 a koncert poceti u 23:30 pre i posle koncerta ja cu pustati darkwave,ebm,futurepop....

karata ce sigurno biti u predprodaji i to prvih 100 po ceni od 250 dinara a nakon toga ce karte biti malo skuplje.kada ce tacno poceti prodaja karata ne znam pa cu to naknadno objaviti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, od koliko do koliko ce se moci kupiti karte za Cruxshadows tih nekoliko dana pred koncert i gde ce moci? Znam par njih koji bi dosli i zele da nabave kartu par dana ranije ali nemaju pojma kada i gde mogu da kupe kartu, a ljudi ne bi bas da dodju samo zbog toga u BGD pa da poljube neki zatvoren prozor na Akademiji. Dakle zna li neko?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja na zalost ne znam ali mislim da ce ih biti na dan koncerta (sta vise ubedjen sam).

Elem vecerasnji night je bio extra! Super zika (dva nova Slipknot-a, Manson, KoRn, SOAD, Disturbed maa loodnica), atmosfera onako nije losa, samo sam ja morao ranije da odem jer mi je ruznija polovina isla kuci a mene mrzelo da se vracam sam icon_rolleyes.gifwallbash.gif

mhihi.gifevotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...