Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ta devojka nije glupa nego se drogira, zato je malo pogubljena i chudna, par puta je bila na Expanzijama, zenice su joj bile veeeeeeeelike!!!

Riiiiiiight... icon_cool.gif .... Zato ona shirom otvorenih ochiju tvrdi da je subotom u Voodoooo nu-metal... hit do hita, bracalaa... ''I am a passenger. And I ride and I ride. I ride through the city's backside. I see the stars come out of the sky. Yeah,....''....

 

huh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci i vampiri spadaju u goth...s obzirom na to da uvek spavam danju, a nocu negde oko 3:00 se probudim i pocnem da sredjujem sobu ili crtam...moglo bi se reci da imam malo vampirske krvi. ph34r.gif

I ti si neka dark-goth-vampire umetnichka dusha? I ja se crtam!

Ja nemam vampirsku krv, ne spavam zbog nekih drugih stvari, hehehe

Nije me josh ujeo ni jedan vampir, mislim kad bi probao moju krv da mu nebi bilo dobro, uradio bi se ko svinja, ne bi spavao par dana i video bi sve i svashta... hemija,hehehe! icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ti si neka dark-goth-vampire umetnichka dusha? I ja se crtam!

Ja nemam vampirsku krv, ne spavam zbog nekih drugih stvari, hehehe

Nije me josh ujeo ni jedan vampir, mislim kad bi probao moju krv da mu nebi bilo dobro, uradio bi se ko svinja, ne bi spavao par dana i video bi sve i svashta... hemija,hehehe! icon_cool.gif

Ne kazem da sam d-g-v umetnicka dusa.Moram da crtam zbog prijemnog za dizajnersku, al crtam samo kad mi odgovara...i to MRTVU PRIRODU!!! icon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

De si nosferatu? Shta ima?

ps: mislim da je onaj lik Hérétique vampir isto ko ti....

Sad mogu da se hvalim ovim mojim shabanima iz kraja kako poznajem dva vampira! EXTRA! icon_cool.gif

Evo me user posted image nema nista. Sta ima kod tebe? Jel se valja nesto?

Ja sam ex vampir, nadimak mi je ostao od tad. Sada sam postao jos opasniji, sad sam fenser i popicu vam Smirnoff Ice! Jer ja sam Fancyratu!

ph34r.gifmrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo me user posted image nema nista. Sta ima kod tebe? Jel se valja nesto?

Ja sam ex vampir, nadimak mi je ostao od tad. Sada sam postao jos opasniji, sad sam fenser i popicu vam Smirnoff Ice! Jer ja sam Fancyratu!

ph34r.gifmrred.gif

Nishta, evo chiliram... nishta trnutno, bice neke expanzije za par dana pa ako ti treba javi!

Pa ne lichish user posted image mi na fensera!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa u tome i jeste fora... ja sam samo maskiran u opakog metalca da bih mogao da muvam metalke jer ne znam zasto ali bas mi se dopadaju. A ispod maske sam fancy i slusam narodnjake turbo.

Ali zato ti user posted image licis na fensera, mislim svaka ti cast.. icon_da.gif

Edited by AzzA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa u tome i jeste fora... ja sam samo maskiran u opakog metalca da bih mogao da muvam metalke jer ne znam zasto ali bas mi se dopadaju. A ispod maske sam fancy i slusam narodnjake turbo.

Ali zato ti user posted image licis na fensera, mislim svaka ti cast.. icon_da.gif

Bash si chudan lik... Bolje budi fenser user posted image kao ja i muvaj fensi ribe user posted image kao ja! Mnogo su bolje od metalki,hehehe!!! icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...