Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To sto se jao jao povecava broj ljudi koji su goth i koji su bi ne znaci da je cool biti goth i bi, pobogu! Ja znam dosta ljudi koji su biseksualni i koji dolaze na te veceri, i veruj mi, slabo ko od njih se folira, a i bili su bi i pre nego sto su uopste i poceli da slusaju gothic, ebm ili sta god drugo. Stvar je samo u tome da nisi ti takav jer slusas tu i tu muziku, vec slusas tu i tu muziku jer si takav. Biseksualizam kao i bilo koj drugi vid seksualne slobode je rasprostranjen medju goticarima zato sto je i sama gothic muzika dosta free-minded i sexual-driven. Jebote, barem na takvim najtovima ne bi trebalo da se na takve ljude uperuje prstom... wallbash.gif

Ma bre opusteno...Svako nek radi ono sto mu se radi i s kim mu se *radi* icon_wink.gif

Malo se salimo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce sam bila u kst-u. bilo je prilicno dobro. icon_da.gif Muzika je bila ok , posebno London after Midnight icon_biggrin.gificon_redface.gif I Blutangel ph34r.gif (asmodai javi se... icon_smile.gif )…I da- Enjoy the silence icon_rockdevil.gif …Jedino mi je bio malo konfuzan prelaz na HIM icon_confused.gif , ali ok. Zanimljivo u svakom slucaju. Nikola I ja ( aka Lunja) smo toliko skakali I gubili se kao da nam je poslednje icon_rolleyes.gif da mi je na kraju utrnula leva noga. icon_rolleyes.gificon_rolleyes.gificon_uhoh.gificon_biggrin.gif

Sto se tice outfit-a bila je jedna jako zanimljiva devojka sa dugackim plavim pletenicama I jedna u beloj suknji… icon_biggrin.gif

 

@ Woodcutter- hvala za cdove…Odlicni su. icon_wink.gificon_mrgreen.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

KST sinoc?Pa,bilo je OK,mada mi vise lezi ambijent Voodooa.Al za promenu je bar moglo da se dise...Mjuza je bila OK,klasika,mada je Stevie u poslednje vreme nesto mnogo krenuo s elektronikom,nije da ne valja,al toga imamo na Gavrinom najtu. Poz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covek ne bi da se ponavlja...Razumljivo.Al neke pesme su evergreen,pa ni nakon 1000 slusanja mi ne dosade.Gotivim ja elektroniku,super je za klub,djuskanje,al sam ipak fan ciste gotike bez tuc tuc elemenata. orangelistening.gif Svega treba po malo...Do jaja je bio onaj najt jos pre ne znam koliko tacno...vece Depeche moda,mislim da bese negde 16.1...nebitno,al to vece je muzika bila musik20.gif I WANT MORE!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covek ne bi da se ponavlja...Razumljivo.Al neke pesme su evergreen,pa ni nakon 1000 slusanja mi ne dosade.Gotivim ja elektroniku,super je za klub,djuskanje,al sam ipak fan ciste gotike bez tuc tuc elemenata.  orangelistening.gif  Svega treba po malo...Do jaja je bio onaj najt jos pre ne znam koliko tacno...vece Depeche moda,mislim da bese negde 16.1...nebitno,al to vece je muzika bila  musik20.gif I WANT MORE!!!

Mislim da to je bio 15, i muzika je bila super icon_da.gif. Tad je Bogi puštao.

Nisam primetio da je puštao nešto više elektronike nego uobičajeno... Štaviše, preskočio je neke standardne stvari.

 

Haha, zaboravih: razočarao sam se kad sam video da niko ne slemuje uz Advance icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_uhoh.gif. Baš 'tedoh da vidim taj fenomen.

Edited by Hérétique

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bre opusteno...Svako nek radi ono sto mu se radi i s kim mu se *radi* icon_wink.gif

Malo se salimo...

A, pa izvini sto sam "skocila" onda biggrin.gif

 

Juce? Bas je bilo lepo i prijatno ako mene pitate... Bilo je dosta lepe muzike. I bilo je cudno sto nisam imala mesta da se okrenem... Znate kako, s obzirom da nema vise nedelje u Akademiji za mene jos kojih 3-4 meseca icon_cry.gif , sve mi je super. Glupi fax icon_mad.gif !

Sto, meni je electro bas lepo legao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Haha, zaboravih: razočarao sam se kad sam video da niko ne slemuje uz Advance icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_uhoh.gif. Baš 'tedoh da vidim taj fenomen.

icon_smile.gif ja sam zaboravila to da napomenem icon_biggrin.gif

 

neznam sta je bilo sa ljudima ispred mene, 2-3 njih je pocelo da vristi kad je poceo advance icon_rolleyes.gif nikad mi nije bio jasan vristanja uz tu stvar ali ok icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...