Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

Nema problema samo moras da se cuvas moje devojke (moram da se pravim da imam devojku znas) ali ako ti ona da onda nema problema... biggrin.gif

Pa pazi mozda sam preterao kad sam rekao da ne znas da sviras...pravo da ti kazem nisam ni slusao muziku ,kazem ti,jer nisam ni mislio da je doom svirka jel da....neko ovde (necemo reci ko...znam ja vec ko) je rek`o da bi trebalo da bude ebm svirka....greska,jebiga...nista zato ali decko stvarno nezna da peva i toga se drzim.....

Pa evo moze moja devojchica da joj pravi drushtvo dok se ja i ti muvamo...

ps:

E kad bi ti rekao da svi u consecrationu su ili gej ili bi, jel bi promenio mishljenje?

Jeste da ne sviramo gej mjuzu... jel imamo neke shanse kod tebe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa moze naravno nek njih dve pricaju o zenskim stvarima a mi cemo znas vec sta....

znas kako...da li imate sanse? paaaaaa.....ni ebm industrial nije imao sanse sve dok se nisam napio biggrin.gif od tad slusam sve to biggrin.gif znaci samo trebate da me napijete....sto ce vam malo tesko poci za rukom jer vise ne pijem biggrin.gif

ahhh ne volim ti ja da menjam momke ko carape,jebiga, tako da ne vredi sto je ceo bend gay i bi .... laugh.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa moze naravno nek njih dve pricaju o zenskim stvarima a mi cemo znas vec sta....

znas kako...da li imate sanse? paaaaaa.....ni ebm industrial nije imao sanse sve dok se nisam napio biggrin.gif od tad slusam sve to biggrin.gif znaci samo trebate da me napijete....sto ce vam malo tesko poci za rukom jer vise ne pijem biggrin.gif

ahhh ne volim ti ja da menjam momke ko carape,jebiga, tako da ne vredi sto je ceo bend gay i bi .... laugh.gif

E pa super! Vidimo se kod gavre!

hmmmmm... a volish da se drogirash?

Pa kapiram da si emotivna osoba i da volish duge veze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa super! Vidimo se kod gavre!

hmmmmm... a volish da se drogirash?

Pa kapiram da si emotivna osoba i da volish duge veze...

Pa jes...majkumu devica u horoskopu....lepo mi da se vezujem biggrin.gif

droge? jok jok ANTI totalno acak i cigarete niiiista icon_biggrin.gif

ajd se vidimo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jes...majkumu devica u horoskopu....lepo mi da se vezujem biggrin.gif

droge? jok jok ANTI totalno acak i cigarete niiiista icon_biggrin.gif

ajd se vidimo...

Kapiram da ne zelish da prevarish dechka....

 

dacu ti ja neshto zanimljivo da progutash sa dechkom kad budete bili sami... videcesh kako ce vam biti extra!!! icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_cool.gif OT icon_cool.gif

 

 

posto Lestate dolazi na Moonspell u Zg, htjela sam priupitati ima li ikoja dobra dusa ovdje da mi posalje The Saw divx prije nego sto mi stigne dvd? me wants icon_cry.gif

so,ako imate,molim vas dajte lestateu,bit cu vam duzna do kraja zivota i nakon toga 233.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_cool.gif OT icon_cool.gif

 

 

posto Lestate dolazi na Moonspell u Zg, htjela sam priupitati ima li ikoja dobra dusa ovdje da mi posalje The Saw divx prije nego sto mi stigne dvd? me wants icon_cry.gif

so,ako imate,molim vas dajte lestateu,bit cu vam duzna do kraja zivota i nakon toga 233.gif

Ocu to, cim ti stigne u Zg...lol... mrred.gif

 

Samo mi se javi... icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

vec si davno trebao nauciti da sam ja beskompromisna bestija icon_smile.gif all in due time.

btw,dosta s ovim,spammamo ljudima topic namijenjen necemu drugom. oops ode post dvaput.

btw sto je da je, pljesak na pivu i kokice!!! icon_smile.gif

Edited by mor+icia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...