Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne znam nisam bio nikada na tim goth nightovima tako da ne znam sta se pusta, vec sam samo video da se tako reklamiraju. Mada to sto kazes ne zvuci cudno s obzirom da je petkom u Kriticaru bio goth pa se pustao In Flames, Dimmu Borgir, Sepultura isl. icon_uhoh.gif

Jebi ga brate danas svi oce da budu goth... to je in kapirash!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Layna i kompanijo,nemoj da vas veceras ne bude u Voodoo,hocu da vas vidim pre Kopa!!!Anyway,banite,bicemo tamo do 2h,jer se sutra polaze/pada vozacki...Bice ono 1 little,2 little,3 little policeman,4 little,5 little,6 little policeman,7 little,8 little ,9 little policeman,10 little policeman down icon_smile.gifviolent.gif .To ti je kao u vicu,kad policajac zaustavlja plavusu pita je-pa je li luda zenska glavo, pregazila si 2 coveka i 3 zene!!!A plavusa odgovara-A koliko je dozvoljeno... icon_mrgreen.gif Dakle sutra izmedju 9 i 13h ne izlazite na ulice,beware!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ortak je dosao po mene kolima u Ralju(na Avali) i vratio me.

Ne pricaj da si iz Ralje!!!Avalski put(ali samo posle Avale)........ah,ah,ah... icon_rolleyes.gificon_rolleyes.gificon_rolleyes.gif

 

Tuda vozim u slobodno vreme da oteram crne misli... musik20.gifmusik20.gif

 

Jedanput na acidu... icon_uhoh.gificon_uhoh.gificon_uhoh.gif Obecao _Lajni_ da to ponavljamo

 

Brate..........

 

Zivis u cool,istripovanom kraju...!!!Bio sam za novaka 2001 ili 2000 tu negde u kraju,Ripanj...

 

Sigurno onda znas famoznog Bakalovica i mozda jos famoznijeg Tomica... laugh.giflaugh.giflaugh.gif

 

Ripanjska domaja... ph34r.gif

 

Poz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Layna i kompanijo,nemoj da vas veceras ne bude u Voodoo,hocu da vas vidim pre Kopa!!!Anyway,banite,bicemo tamo do 2h,jer se sutra polaze/pada vozacki...Bice ono 1 little,2 little,3 little policeman,4 little,5 little,6 little policeman,7 little,8 little ,9 little policeman,10 little policeman down icon_smile.gifviolent.gif .To ti je kao u vicu,kad policajac zaustavlja plavusu pita je-pa je li luda zenska glavo, pregazila si 2 coveka i 3 zene!!!A plavusa odgovara-A koliko je dozvoljeno... icon_mrgreen.gif Dakle sutra izmedju 9 i 13h ne izlazite na ulice,beware!!!!

E ja sam se mnogo naduvao, mrzi me da izadjem iz sobe....

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto se jao jao povecava broj ljudi koji su goth i koji su bi ne znaci da je cool biti goth i bi, pobogu! Ja znam dosta ljudi koji su biseksualni i koji dolaze na te veceri, i veruj mi, slabo ko od njih se folira, a i bili su bi i pre nego sto su uopste i poceli da slusaju gothic, ebm ili sta god drugo. Stvar je samo u tome da nisi ti takav jer slusas tu i tu muziku, vec slusas tu i tu muziku jer si takav. Biseksualizam kao i bilo koj drugi vid seksualne slobode je rasprostranjen medju goticarima zato sto je i sama gothic muzika dosta free-minded i sexual-driven. Jebote, barem na takvim najtovima ne bi trebalo da se na takve ljude uperuje prstom... wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao a da nam das brojeve tih bisexualaca pa da i mi budemo goth! icon_redface.gif

 

-----------

 

Elem koliko je bilo ljudi u Voodoo?! Ja nisam bio vec dve nedelje (mozda i vise icon_confused.gif ) i nemam nameru osim ako me neko ne oduvuce tamo. Suvise zlonamernih pogleda, radioaktivnih gothicara, i turbo splavara, a i Stevoje vrti sve iste pesme. violent.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije bila guzvao kao sto zna da bude.

 

gothicari se cuvaju za kst. musik20.gif

 

ja sam dva sata vezbao kako da djuskam kao dizelas.

onda tri sata kao gothicar.

onda sam se 5 sati smarao.

 

otisli smo oko pola 4 i opet sam se osecao kao da sam bio 10 sati u tom jebenom voodoo-u.

 

goth vacuum of time, black hole.

 

plus...bas malo debelih riba sinoc.

 

boooo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...