Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

DJ lestate nakon serije slabo posecenih nightova ide na odmor da sabere misli. i ako nesto i bude u dogledno vreme, nemojte da mi pricte da sigurno dolazite, ako nemate nameru da stvarno dodjete. playeri su me sinoc jebali u mozak, evidence nisam uspeo da pustim iz nekoliko pokusaja. zavrseno sa hip-hop momentom.

izbacili te zato shto si imao slabu posetu u voodoo-u, mozda je vreme za penziju.... icon_smile.gif

 

il' odmor.... icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za DJGAVRU>

Kako prijatno beshe chuti chini mi se neki X Mal Deutschland, Sex Gang Children, Rosetta Stone, Nosferatu i tako to.Mislim na koncertu Mizar-a. Ima li nade da se uskoro organizuje neki gothic rock night, da nas koje bole noge od igranja nedeljom lupi nostalgija i da se malo istripujemo kako vreme ne prolazi? Aaaaaaajde, uzmi u razmatranje, dosta nas se obradovalo i zasuzile su nam okice kad smo culi pojedine stvari koje nam kod kuce skupljaju prashinu. PLEEEEEEEEZ. icon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za DJGAVRU>

Kako prijatno beshe chuti chini mi se neki X Mal Deutschland, Sex Gang Children, Rosetta Stone, Nosferatu i tako to.Mislim na koncertu Mizar-a. Ima li nade da se uskoro organizuje neki gothic rock night, da nas koje bole noge od igranja nedeljom lupi nostalgija i da se malo istripujemo kako vreme ne prolazi? Aaaaaaajde, uzmi u razmatranje, dosta nas se obradovalo i zasuzile su nam okice kad smo culi pojedine stvari koje nam kod kuce skupljaju prashinu. PLEEEEEEEEZ. icon_cry.gif

Iz tvojih usta u Bozije usi icon_smile.gif

Mislim, Beograd je odavno zreo za jedan dobar Batcave night ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je bas lepo na nightu...jao smorih i samu sebe kolikose vishe ponavljam... icon_mrgreen.gif ...Inace,slazem se da bi bilo lepo organizovati jednom prilikom night na kom bi se pushtale stvari koje je Gavra pushtao pre nekih dobrih 10tak godina...chisto da se neki podsete tih starih dana u Akademiji,a drugi zadovolje radoznalost u pogledu toga sta se tada pustalo na Dark Nightu...

Inace...odusevila me pesma koja je pustena od Mizara...znaci kah,kah,znam jednu osobu koja ce biti "odusevljena" kad sazna da ce "neko" icon_rolleyes.gifph34r.gificon_smile.gif ...da se grebe josh i za to... icon_mrgreen.gif

Shto se tiche Lesija...hmmm...videcu da navratim na kratko,jer je Milani slava...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je bas lepo na nightu...jao smorih i samu sebe kolikose vishe ponavljam... icon_mrgreen.gif ...Inace,slazem se da bi bilo lepo organizovati jednom prilikom night na kom bi se pushtale stvari koje je Gavra pushtao pre nekih dobrih 10tak godina...chisto da se neki podsete tih starih dana u Akademiji,a drugi zadovolje radoznalost u pogledu toga sta se tada pustalo na Dark Nightu...

Inace...odusevila me pesma koja je pustena od Mizara...znaci kah,kah,znam jednu osobu koja ce biti "odusevljena" kad sazna da ce "neko" rolleyes.gifph34r.gificon_smile.gif ...da se grebe josh i za to... icon_mrgreen.gif

Shto se tiche Lesija...hmmm...videcu da navratim na kratko,jer je Milani slava...

Ok, znala sam..... lol... A kad vec "grebes"... Znas koliko volim da me ceskas... icon_mrgreen.gif

 

A Mikana... Slava joj icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

woohoo!!!

 

gavro, prosetaj se do topica i vidi sta ti ljudi traze... i ja sam za jedan fini gothic rock night...

juce sam svrnula malo ranije (citaj pre 23h) i bas sam se odusevila izborom mjuze biggrin.gif

tako da slusaj ljude i pravi night (al' goth rock & darkwave & post-punk)...

 

btw, juce je bilo super wub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace...odusevila me pesma koja je pustena od Mizara...znaci kah,kah,znam jednu osobu koja ce biti "odusevljena" kad sazna da ce "neko" rolleyes.gifph34r.gificon_smile.gif ...da se grebe josh i za to... icon_mrgreen.gif

imam ja 2 albuma Mizara icon_wink.gif

al to kad mi vratis one moje diskove mad.gif

 

bilo je simpaticno sinoc....super drushtvance icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo je simpaticno sinoc....super drushtvance icon_da.gif

e bas vala divno drustvo icon_redface.gifpivopije.gif ...inace...morala sam Milanu bukvalno da vuchem kuci,jer se ni do kraja nighta nije otreznila...naravno,samim tim sam legla u pola 7h... icon_mad.gifbiggrin.gif ...nema vise likera za nju... icon_razz.gif

Mi sechujemo za sredu rodjendanko wub.gif ...

@Eki

Ostavi nam report kako ti je bilo na certu...inace proganjas me icon_smile.gif ,sanjala sam da treba sledeceg petka da se vratis...ccc... icon_smile.gif

 

p.s.Za veceras nisam sigurna da cu moci da svratim do Voodooa...zavisi od one nacirkane koze... icon_mrgreen.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Eki

Ostavi nam report kako ti je bilo na certu...inace proganjas me icon_smile.gif ,sanjala sam da treba sledeceg petka da se vratis...ccc... icon_smile.gif

 

p.s.Za veceras nisam sigurna da cu moci da svratim do Voodooa...zavisi od one nacirkane koze... icon_mrgreen.gif

Ne diraj mi moju kravooku i poljubi je za mene....

 

 

Nego, mislila si na Front 242? Ma nije bilo nista posebno, malo sam se iskakala, onda se smorila, zatim posle certa otisla pravo kuci razmisljajuci kako je manje od nedelju dana ranije bilo zanimljivije i onda slusala Ivoux. Eto ti ga detaljan izvestaj icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...