Jump to content

Emperor


WS

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Meni je najjachi Ihsahnov outfit na tom spotu icon_smile.gif

Ne vidim šta je tu smešno! icon_confused.gif

Čovek je obučen sasvim prikladno za spot. Meni se dopada njegov fazon, uopšte nije nametljiv kao npr. Abatov. Išan je genijalac i što se mene tice moze da se pojavi i u roze gacama na bele zeke, to ga nece umanjiti u mojim ocima.

Ako neko zna da li ce imati koncert u Budimpesti ili blizu nek kaze, ja bi isla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, odabir pesama jeste fantastičan na Emperial Live Ceremony-u mada mi se čini da su zapostavili najbolje pesme: Into the infinity of thoughts, Burning shadows of silence, Nonus Aequilibrium, pa čak su izostavili i Loss and curse a to svakako nisu smeli!

Mada, daj šta daš, samo da dođu! musik19.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vidim šta je tu smešno! icon_confused.gif

Čovek je obučen sasvim prikladno za spot. Meni se dopada njegov fazon, uopšte nije nametljiv kao npr. Abatov. Išan je genijalac i što se mene tice moze da se pojavi i u roze gacama na bele zeke, to ga nece umanjiti u mojim ocima.

Sasvim prikladno za spot u smislu da je i spot smesan.

A probaj da shvatis da to sto su spot i odeca smesni ne znaci da iko pokusava da ti umanji voljenog Ihsahna u ocima. (Kad ga toliko volis i postujes, imaj postovanja da mu pseudonim pises pravilno.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, naravno, moraš ti da pametuješ... icon_rolleyes.gif

01. Ne vidim da je spot smešan! icon_confused.gif Šta reći onda za Mighty ravendark ako je ovaj smešan? Pre bi rekla da spot odiše mračnom i tr00 atmosferom-humorom nikako. Ja se sva naježim kad Samoth u spotu diže mačicon_twisted.gif

02. Išan=Ihsahn icon_redface.gif . Ne vidim razliku...

Edited by Natasha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...