Jump to content

Emperor


WS

Recommended Posts

Ja imam IX Equilibrium i Prometeus. Mislim da je IX bolji.

Možda ti malo više voliš progresivu...hm... nisi ti odslušao ono pravo - In The Nightside Eclipse! icon_twisted.gifmusik19.gif Ja bolji album čula nisam ikada... icon_da.gif

 

Jedva čekam da čujem bonus pesme koje će morgan da nabavi uskoro musik20.gif

 

Akumu: koji snimak imaš tj. koje pesme izvode? Postoji snimak od 4 povezane pesme (koji ja nemam još uvek) ali nisam sigurna da je to ceo koncert ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

In The Nightside Eclipse je najbolji. posebno pesme I am the black wizards i Inno a satana

I am the black wizards jeste najpoznatija pesma s tog albuma i jeste BM himna ali ima boljih na albumu. obicno se na prvu loptu svi zakače na tu pesmu al kad malo bolje udjes u album vidis da ima boljih tipa Burning shadows of silence, Into the infinity of thoughts, Towards thy pantheon... a Inno a satana je zbilja najbolja pesma! bar meni... musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali stvarno ne mogu da verujem ...

Bend Tartaros koji je SAVRSENSTVO NAD SAVRSENSTVIMA u black metalu je na Djubristu!

icon_confused.gif

Uzas!!!

 

Bend u kom svira (svirao, zapravo, bend vise ne postoji) Charmand Grimloch koji je genije i kome su pomagali Trym i Ihsahn koji je svirao neke klavijatiue na "The Red Jewel" ...

 

Kako je moguce da niko nije cuo ovaj bend?

Svako ko je u prilici neka OBAVEZNO skine (ili neka mu to neko uradi) ova 2 albuma: "The Grand Psychotic Castle" i "The Red Jewel"!

Sigurno, ali SIGURNO se nece pokajati ...

 

Znam da je mozda offtopic ali necu da otvaram ponovo istu temu i da na njoj bude 3 posta pa da niko nista ne pise na njoj 5 godina ...

Evo skinio sam juce bas da poslusam.Album "The Red Jewell" i moram priznati da uopste nije lose. icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa kad bi morala da biram izmedju IX-E i Promoteusa izabrala bi IX. daleko bilo da je Prometeus los, ali vise mi je legao IX. ima mi bolje pesme: Nonus aequlibrium na prvom mestu icon_da.gif

a kad ta dva treba da uporedjujem s drugim albumima onda su mi daleko ispod ITNE i Anthemsa.

mada, po 100ti put - oni nemaju los album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, kad se "Prometheus" pojavio, mislio sam da je to vrh, da ne postoji bolji metal od toga, to je bio neki moj licni, muzicki orgazam.

Ono zbog cega ga gotivim vise od "IX" je prost - celog ga je osmislio, maltene i odsvirao Ihsahn. Ne volim Samoth-a, odvratne su mi njegove buljave, nasminkane oci i pozerstvo...

"Tough" guy ...

Ja sam se zapravo razocarao kad sam saznao da je on ipak svirao drugu gitaru na "Prometheus".

Iako je i za "IX" bar 80% materijala napisao Ihsahn, ipak vise gotivim "Prometheus" ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...