Jump to content

Behemoth


MissionVao

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

BEHEMOTH's guitarist/vocalist Adam "Nergal" Darski dumped his fiancée Doda over the phone last Sunday. Apparently Nergal, who has just scored a victory over leukemia, didn't like some of Doda's friends, including one muscled fitness instructor from Berlin.

 

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=155419&utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+blabbermouth+%28Blabbermouth.net%27s+Daily+Headlines%29

 

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

talvi rece da imaju ekskluzivnu pricu tako da cemo morati da cekamo sledeci br nokturna da saznamo.jbt sledeci broj ce bas cool da bude,bice i prica zasto je cetka napustio/bio izbacen iz consa,nove jovanove fotke,grobove ispovjesti iz doba parkova po vrnjackoj banji i tako...

 

edit:i da,jbt kako zaboravih,izvestaj o pobedi naseg the southern society-ja na battle of the bands u budimpesti.

 

 

Edited by BLAGOJE
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valjda je Banja Koviljaca u pitanju, to je daleko kultnije.

Jako je lepo znati da ce novi broj Nocturne-a da sadrzi kako price iz celog metal sveta, tako i najvrelije teme sa domace scene.

 

Naslovna strana - "ШТА НАМ СПРЕМА ИГУМАН???"

 

 

Sto se Behemotha tice, zivo me interesuje hoce li nesto normalno da urade u skorije vreme, pocelo je da me nervira kako forsiraju "novo ovo, novo ono" sto moze da se naruci preko oficijalnog mercha, a posebno me nervira sto su poceli da prepakuju stara izdanja i da ih reizdaju, ajd ove demoe kojih vise nema u prodaji, ali ovo ABYSSUS ABYSSUM INVOCAT, Conjuration i Slaves Shall Serve EPjevi zajedno.

Skupljao sam njihova izdanja, a osecao bih se malo kretenski da kupujem nesto sto vec imam pojedinacno, i to Conjuration koji imam u dve verzije. Razlika je u 16 stranica ultrahiperturbo bukleta sa ne znam ni ja kojom toplom vodom novom unutra. Tekstovi za tih par pesama koji nisu objavljeni, velika stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...