Jump to content

Astaroth


MissionVao

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 years later...
  • 6 months later...

Krenuh da otvaram novu tmeu..al izgleda da je ova nekom slucajnoscu prezivela : )

 

Prvi album ima trve though slushljiv zvuk i solidne pesme, neke i vise no solidne sa odlicnim melodjama kao sto je npr "Revelations Of A New Dimension" pa i "Christenfiend"..svejedno album mnogo blizi nekom 'standardnom' black metal zvuku, sa kratkim pesamam u rasponu 2 do 4.5 minuta..

"Violent Soundtrack Martyrium" vec predstavlja veeeliki korak u svakom pogledu. Za razliku od proslog 'bum ovde se nalazi 6 pesama(ne rachunajuci intro) gde je najkraca pesma 5 minuta i to udarna otvarajuca "In Memoriam - Heavenly Creatures" :rockdevil: Najveca promena, pored mnogo bolje produkcije, su klavijature, koje su cesto ovde u pesmama glavni i "lead" instrument, dodajuci novi elemenat pesmama i izvesnu bombasticnost. Najbolje koriscenje istih je, imho, u "Enter the darkside of eden" gde ima stvarno odlicnih keyboard melodija i gde su iste u prvom planu kroz skoro celu pesmu. U principu ako vam pomenute ne smetaju svidece vam se album, a ako ne..bezite ko ludi..ili barem nabavite prvi album..

 

Ima se jos "annus suprimus",remasterovani demo, solidnog materijala, sa par pesama koje se pojavljuju i na prvom albumu..and "Organic Perpetual Hatework", koji doduse jos ne odslusah.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ok, usled najave novog albuma (bacite pogled na BM2006) od strane Mirka (bubnjara), reshio sam da zhivnem temu.

Kome treba "Organic Perpetual Hatework", neka mi baci PM, skinuh ga odavno (blessed be the Soulseek & Polish people).

Novi album ce biti zheshce SRANJE, osim ukoliko ne promene koncepciju samog albuma na vreme (mislim, ubedljivo najochajniji album Marduka da im bude uzor, pa stvarno). Ime novog albuma josh ne znam, chim saznam, javicu.

I ako niste, obavezno odslushajte "Organic...". Odlichan je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 6 months later...

Anus Supprimus!!! Uhhh, kakva albumcina! Iako je na njemu odradjen re-master starih stvari. Sklavengott na drugom mjestu, Violent Soundtrack Martyrium na trecem. Ovaj Organic Perpetual Hatework mi nije nesto posebno, mnogo mi se manje svidja od prethodnika. Astaroth je vrhunski bend. Mada, bolji su bili dok im je Berserker bio vokal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...