Jump to content

Crimson Glory


RNA

Recommended Posts

Pre bih rekao ,bez Judas Priesta.

Ma, daleeeko od toga! Koji to Judas albumi su u kompletu uticali na metal bendove? Nemoj samo Painkiller da pomenes...

 

I QR je bio inspirisan Maidenima, a s druge strane sam Harris je nosio QR majicu...

 

Kent - nikad rock!

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, daleeeko od toga! Koji to Judas albumi su u kompletu uticali na metal bendove? Nemoj samo Painkiller da pomenes...

 

Sad wings of destiny,Sin after sin,Stained class,Unleashed in the east,British steel,Screaming for vengeance.

 

Sto se tice Painkillera ,na taj album se prze danasnji klinci koji misle da je to jedini album Priesta a ja nisam od tih.Painkiller je medju poslednjim albumima Priesta koje sam nabavio.

 

Poz.

Edited by VEPAR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad wings of destiny,Sin after sin,Stained class,Unleashed in the east,British steel,Screaming for vengeance.

 

Sto se tice Painkillera ,na taj album se prze danasnji klinci koji misle da je to jedini album Priesta a ja nisam od tih.Painkiller je medju poslednjim albumima Priesta koje sam nabavio.

 

Poz.

Da? A ti mi reci tri metal benda sa ove planete koji ce Judase da navedu kao prve uzore. Porediti se ne moze uticaj njihov i Maidenov.

 

Ali idemo sa teme. Stoga - Midnight fuckin' rules!

 

Poz!

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi moderatora kako lupa

 

1.Annihilator

Waters ne propusta priliku da "digne" Priest u svakom interviju u kojem ga pitaju za "korijene".

Omiljena faca mu je K.K. zbog toga je dao da mu se napravi specijalna gitara ona Hammerova strijela ko kod K.K.

 

2.Pantera - Diamond Darrell

Vise puta izlazio na press konferencije sa svim albumima(plochama) u rukama i hvalio Prieste

Onaj zilet oko njegovog vrata je isto u chast Metalnim bogovima

Izjavio da je kruna njegova karijere turneja sa Judas Priest i Annihilator 90/91...

 

3.Running Wild

Dali su ime grupi po omiljenoj JP pjesmi a Rock´n Rolf je zbog njihovog koncerta postao muzichar...

 

Jeli treba jos da pomenem Exciter,Skid Row,Primal Fear jos..........................................................................................................

Edited by dr.lecter

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dissectionu as well, znam da Jon uvek izjavljuje kako ne bi nikako postojali da nije bilo njih. To je dokaz koliko su veliki jer su presudno uticali na bend potpuno suprotnog opredeljenja (stavise, Jon je ubio pedera pa zaglavio corku icon_smile.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, nisam ja rekao da Judas nije uticajan, daleko od toga! Nemojte reci da mi izvrcete.

 

Ali sigurno da nije uticajan koliko i Maideni, nemoj sad da prebrojim koliko Tribute diskova i kaseta imam icon_evil.gif

 

Judas je svirao gomilu zanrova kroz karijeru, i cinjenica je i da nisu metal bend od pocetka, sto se za Maidene ne moze reci.

 

Ma necu vise o tome.

 

Up the Irons, over and out!

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim, nekome ovde trebam crtati ono sto zelim reci.

 

Pazi dragi Kente, kad kazem NE MOZE POREDITI, to je isto kao sto se ne moze porediti Milka cokolada sa keksom, sa recimo Fantom. A da li sam rekao da u tom slucaju Fanta ne valja?

 

Bolji primer, ne moze se porediti fan baza Angeline Jolie, sa onom od Alysse Millano. (samo sto je meni ovde Alyssa jednaka Maidenima icon_mrgreen.gif)

 

Ma. da ne serem vise.

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Palim te, nistarijo. Drugi put se primas na ovoj temi evotigana.gif

Procitaj sta sam citirao gore pa ce ti biti jasno! Eh, da cujes Hibriu pa ces da vidis sta je mjuza...

Ma vidim, vidim, prepravljas moderatorove reci u citatu... Za to ide warn, inace. icon_twisted.gif

 

Vidimo se uskoro nistarijo.

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ви све рекосте, али нико да помене да се гос'н 'Поноћни' вратио и да је урадио соло албум са Беном Џексоном, који треба да изађе за Black Lotus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to je super!!!

 

Jedva cekam da cujem kako ce zvucati!!!

 

A Laky sad sam te skonto ti si taj predvodnik Kurijak-Surjak komunistickog piratskog klana, a sam znas da ja mrzim penzionere (komuniste)!!!

Ja se gradim od ovoga!!!

 

Pozdrav!!!

 

I hocu svojih 500 karata, neces me prevariti!!!

 

icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, nisam ja rekao da Judas nije uticajan, daleko od toga! Nemojte reci da mi izvrcete.

 

Ali sigurno da nije uticajan koliko i Maideni, nemoj sad da prebrojim koliko Tribute diskova i kaseta imam icon_evil.gif

 

Judas je svirao gomilu zanrova kroz karijeru, i cinjenica je i da nisu metal bend od pocetka, sto se za Maidene ne moze reci.

 

Ma necu vise o tome.

 

Up the Irons, over and out!

 

Poz!

Upravo tako icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...