Jump to content

Therion


Kakashi

Recommended Posts

pu jebote sto ne sviraju Trul, Kabbalah,Chain Of Minerva, Three Treasures...smow

 

Pa zato shto je ovo proslava 20 godina rada benda i 10 godina od Theli albuma.A uz to promovisali su Gothic Kabbalah na proshloj turneji samo tako...Meni je ipak draze da od nekog benda chujem shto vishe razlichitih stvari a ne neke stvari po dva puta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da...Son je najbolja pesma koju je Therion ikada napravio...i najbolje otpevana...

 

Ali nju sam chuo uzivo,a poshto se pruza shansa da se Swedenborg,Wild Hunt i Eye of Shive chuju uzivo,to treba maximalno iskoristiti!

Edited by Elldamar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da...Son je najbolja pesma koju je Therion ikada napravio...i najbolje otpevana...

 

Ali nju sam chuo uzivo,a poshto se pruza shansa da se Swedenborg,Wild Hunt i Eye of Shive chuju uzivo,to treba maximalno iskoristiti!

 

 

 

A Crowning Of Atlantis? To vala ima da mi odsviraju!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebala vas Kaballah....kad bi Lepa Brena snimila heavy metal album, garantovano bi isli na koncerte i trazili da peva samo to. Theli je kultni album, prvi apsolutno savrsen album sa uspesnim spajanjem metala i opere, milestone za metal muziku, definitivno opisuje esenciju stvaralastva benda i njegov apsolutni highlight (koji je produzen kroz Vovin i lagano opada od tada pa do danas), definitivno za poneti na pusto ostrvo (meni bi usao u prva 2, dok mi Kaballah ne bi zaglavila ni u prvih 800 diskova), i obavezno cu biti tamo. San snova jebote, da cujem To Mega Therion, Invocation of Namaah i Siren of The Woods uzivo!!!!!! nisam verovao da ce to da se desi, ali sam stopostotno odusevljen. i jos dodatno sto dovode i sireniu koja je makar stilski srodna, a ne neke smorove ko prosli put.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, to je jedan od fanova koji samo Theli priznaje, da, da, sve ostalo je sranje....:ne:

 

nisam tako rekao. volim ne samo theli (iako njega volim najvise), sve pre thelija je slusljivo, pokazuje progresiju ka kompleksnom zvuku, onda theli koji je savrsen, vovin koji je skoro savrsen tj. i dalje fantastican, secrets of the runes eventualno malcice smaraju ali to je vec treci-cetvrti operski album, malo su izgubili ideje , lemuria i sirius B su isto dobri, volim i Kaballah koji je actually fini album, ali ni iz daleka tako revolucionaran ili drugaciji od ostatka scene da bi zasluzio takve hvalospeve. dobar album, ali daleko od njihovog najboljeg. neka neko ko generalno slusa therion (a ne samo poslednji album) objasni zbog cega je tako odusevljen. jedino deggial i ponesto od one gomila EP-ja pokazuju izrazen smaracki karakter.

 

vec mi je pun k -> izdali jedan album koji se ne uklapa u predjasnji zanr i odmah milion pacijenata: sta ce therion na ovom forumu, prebacite ga na power/heavy/whatever.

Edited by Shai-Hulud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je novi album savrsenstvo, svaka sekunda albuma je ispunjena necim nedosadnim i veoma dobrim, ovo im je muzicki najzreliji album, veoma kompleksan, slusajte bubnjeve samo, a tek vokale, vokali su toliko inteligentno napravljeni da je to neverovatno, prosto se ne zna sta je savrsenije na albumu, ali nema veze, zakljucak je da je svaki album Theriona genijalan, ne vredi ih porediti, svaki je razlicit, ali je ipak sve to Therion....Theli je bio odskocna daska za to sto je THerion danas, ali po meni, ima boljih albuma....ne kazem da Theli ne valja, daleko od toga....

Share this post


Link to post
Share on other sites

vec mi je pun k -> izdali jedan album koji se ne uklapa u predjasnji zanr i odmah milion pacijenata: sta ce therion na ovom forumu, prebacite ga na power/heavy/whatever.

cudi me da dobar poznavalac therion-a ovako govori. heavy/prog provejava na gotovo svakom albumu od theli-ja naovamo. prosto ne mogu da verujem da to nekome moze da smeta!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

cudi me da dobar poznavalac therion-a ovako govori. heavy/prog provejava na gotovo svakom albumu od theli-ja naovamo. prosto ne mogu da verujem da to nekome moze da smeta!

 

ne smeta mi taj uticaj, smeta mi graja koja se dize oko toga. Therion nece ici na power/prog forum. Ne dam! @#$%^!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Најбоље да их ставима на Обавештења.

:) :) :)

:pivopije::pivopije::pivopije:

 

Therion je zadnjim albumom napravio boom, ali svakako da ostalo stvaralaštvo ne treba zanemariti. Sjećam se kad sam čula "Theli" i "Vovin", to oduševljenje se rijetko ponavlja. Oni su veliki muzičari i umjetnici. Ja sam za to da ostanu na ovom podforumu... :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...