Jump to content

Abigor


scissors

Recommended Posts

3 hours ago, Miilos said:

 

Da ga prebacim na novu stranu kad sam je već rastrošio. Prelepo je... :wub:

iz descriptiona:

Totschläger was a natural choice, as it seamlessly retains the emotionnal immediacy of their early material and the eccentric finesse of their avant-garde offerings.

Reče ga ka' Njegoš...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 years later...

elem, vreme je da se ozivi ova tema.

  • odusevljen sam cinjenicom da je album izasao pre mesec dana i da nema nigde da se cuje (yt, bc i slicno)
  • juce sam ga nabavio i od tada preslusao cetiri puta. Album me je prijatno iznenadio, dosta dobro vozi. 
  • suska se da Mikko Aspa peva na albumu, bas me interesuje kako ce bm levicari da reaguju 😄 
  • svaka pesma maltene ima gostujuce vokale koji su mi super i bas bih voleo da znam ko sve gostuje, nadam se da ce se uskoro objaviti lista

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

9 hours ago, [Nocturno] said:

elem, vreme je da se ozivi ova tema.

  • odusevljen sam cinjenicom da je album izasao pre mesec dana i da nema nigde da se cuje (yt, bc i slicno)
  • juce sam ga nabavio i od tada preslusao cetiri puta. Album me je prijatno iznenadio, dosta dobro vozi. 
  • suska se da Mikko Aspa peva na albumu, bas me interesuje kako ce bm levicari da reaguju 😄 
  • svaka pesma maltene ima gostujuce vokale koji su mi super i bas bih voleo da znam ko sve gostuje, nadam se da ce se uskoro objaviti lista

 

Ništa me ne slušaš ;)

Novi kakav god da je sigurno ne može da priđe starim albumima, bolje kreni redom.

A ako si baš rešio da slušaš nešto novije, onda Fractal Possession.

Edited by Miilos

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jes' dobar... Možda su najbolji dani iza njih, ali vidi se koliko truda ulažu u muziku, a to je najbitnije. Prošli doduše i nije bio baš najbolji, ali ovo je već dosta bolje. Po stilu i kvalitetu, najbliži je Höllenzwang-u, koji me je baš dosta namučio dok ga nisam "shvatio", Taphonomia... mi je dosta brže lego. Da l' što sam se navikao na taj stil ili je možda i malo bolji, videćemo... Za sad mi se sviđa, sve mi je bolji i sve mi se više sluša.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   1 member

×
×
  • Create New...