Jump to content

Anathema


Chlan 787

Recommended Posts

Pricao sam sa Vincentom i ekipom u Budimpesti. icon_cool.gif Planiraju svirku u Srbiji tek nakon izdavanja novog albuma, a koji bi trebalo da izadje u prvoj polovini 2007. Nije mi zvucao kao da ima bilo kakvih problema u vezi izdavanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel čuo neko ikakvu novu pesmu?

neki butleg, ili tako nešto..

baš me zanima na šta liči, pošto su pominjali gy!be, post rock i sranja. deluje mi nespojivo sa prethodnih par albuma.

skinuo sam ja pre par meseci, koliko se secam bila je postavljena na ovoj temi, bootleg sa nekog live nastupa. pesma je pod nazivom 'the hills have eyes', mada on u najavi pesme kaze da nemaju naziv za istu jer je 'sveza'. toliko sam razumeo, jer je zvuk los i najava se bas slabo cuje. pesma nije losa, though.

 

him svira sa anathemom u UK u martu, a exit je u julu, tako da neverujem da tu moze da se napravi neka kombinacija. zao mi para koje su pukli na him, mogli su to mnogo pametnije da potrose.

Share this post


Link to post
Share on other sites

windowpane nije oficijalni opeth koliko znam, stoga i nije pustan na tv.. ovaj novi, baying of the hounds im je valjda prvi official?

bio je spot i za harvest, ali mislim da ni on nije pustan na tv.

 

anathema ne puca nikakvu kintu za HIM turneju - da je tako, niko ne bi ni isao na turneje biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

baš me zanima na šta liči, pošto su pominjali gy!be, post rock i sranja. deluje mi nespojivo sa prethodnih par albuma.

Sto? Meni je nekako logicno da idu tim pravcem, mada nisam previse odusevljena time.. Mislim, jako volim GY!BE, ali i Anathemu icon_smile.gif (as we know it).

Share this post


Link to post
Share on other sites

anathema je lokalna podrska u londonu. HIM je na turneji sa negative-om. sto se trosenja para na HIM tice, isplati se. ne znam sta "pametnije" i komercijalnije moze da se dovuce za manje para. cisto poslovno gledano.

 

a anathema na mainu exita mi zvuci kao SF... no dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebote, flying i pulled under nisam cuo na dva koncerta na kojima sam bio, propustim metalmaniu i sta dobijem...

da.. pulled under ne bi cuo ni na trecem, da si bio.. izgleda da sam je, usled naglog ubrzanja koje obe imaju, a kako sam po povratku iz budimpeste mLogo slusao a natural disaster [koji, btw. ne mogu da skinem iz segedina] te mi se je ucinilo da su upravo nju svirali, pomesao sa judgment/panic.. izvinjavam se za dusevni bol koji sam eventualno prouzrokovao.. tacan setlist:

1. mellow fragile dreams

2. balance

3. closer

4. lost control

5. empty

6. a natural disaster

7. judgment/panic

8. inner silence

9. one last goodbye

10. violence

11. flying

12. comfortably numb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...