Jump to content

Haggard


Recommended Posts

Frubi druze, prijateljski savet ti je da se ne obazires na savete i ne trazis podrsku za koncerte preko foruma (ovog ili onog)... Ovde, na ovoj temi, nema ni 10 ljudi koji ce doci, a tebi treba mnoooogo vise od toga. Moras sam prokontati da li vredi ovako nesto raditi ili ne, ali nemoj da ti zamazu oci 10ak ljudi sa ovim "dovodi", "prihvataj"...

 

I ja bih da gledam Haggard sa druge strane, ali valja pazljivo razmisliti da li ti se to isplati ili ne :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih dosla, moj buraz takodje. On ih bas gotivi. A imam ortaka i ortakinju koji idu svuda sa mnom a slusaju Haggard, tako da... :D

Ali ozbiljno, vidi ti koliko ti se isplati. Ne mora da znaci da ce svi koji su ti ovde potvrdili stvarno doci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laki:

ma kao sto sam rekao... kakvo obaziranje ovde... nema to ni leba.... pravimo mi nasu konstrukciju i gledamo sa narodom sta i kako .... cenim da uz dobru reklamu, da reklamiramo da je nesto sto se ne vidja svaki dan ( a to i jeste tako ) , mozda i mozemo da skupimo oko 400-500ljudi... jebem li ga ... videcemo jos par dana da razmislimo itd.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Standardna prica

Kada se kaze da neki band dolazi ili bi organizatori da ga dovedu uvek su price tipa "dolazim sigurno" "imam jos 5 drugara koji sigurno dolaze" "dajem levu ruku za Haggard" :) a kada koncert dodje saceka te poluprazna hala SKC-a ;)

Eto recimo za primer ja bi vise od svega zeleo da cujem Opeth,vidim da to(navodno?)trazi bas dosta ljudi a opet skoro sam siguran da na Opeth ne bi doslo vise od 500 ljudi kada se samo setim kako je prosao po posecenosti Moonspell cert koji je btw bio jedan od najboljih u mojoj karijeri

Dakle slazem se u potpunosti sa Aperionom :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, kad je bio prvo koncert Theriona, destak ljudi mi je reklo da dolaze sto posto, a na koncert sam otisla sa jednom drugaricom.

(poucena tim iskustvom, za drugi koncert nikog nisam zvala, i isla sam samo s deckom, znaci - opet samo dve osobe :) ) To je uvek tako i to je valjda normalno.

Nego - ja cu SIGURNO DOCI!!! :D

Kao i moj decko i moja drugarica s kojom sam isla na Therion. Tako da, to je to - Therion ekipa dolazi!!! :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da će Dom omladine biti završen uskoro, zaboravih do kog ono tačno datuma. Velika sala će biti ekstra urađena za koncerte, moći će da primi 600 ljudi.

 

Što se tiče propratnih troškova (klopa i to) za ovoliki bend, pogledajte ovu Morbid/Marduk i ostali ekipu, njih zajedno sigurno ima više, tako da, samo ako Haggard ne vuče i neku predgrupu od zilion članova. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frubi, savetovao sam te da ih dovedeš još za prošlu turneju. Savet ostaje. Haggard vole sektaši, pa se obavezan dolazak istih podrazumeva a, svi znamo, Srbija je plodno tle za sluge Nečastivom. Takođe, dogovoriš se s Obrazom, staviš njihov logo na plakat uz rečenicu "podrška našem dr Dabiću" i doći će svih 50 članova. A ako bude gubitka, pokriće to Tarja, zar ne?!

Sad ozbiljno - velika greška ako se ne bookiraju, u svakom mogućem smislu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Значи тако! Нови албум!! =)

ја ћу још да сачекам, и помно ћу да пратим сваки пост овде....

Па када се појави цео албум, биће лепо... =)

Ако су на спејсу поставили песмице, послушаћу, баш да видим како звуче. =)

 

edit:

 

HAGGARD: upcoming shows

19 Nov 2008 20:00

t.b.a. Belgrad (Ser)

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ!!!!!! супер!

јел иде преко евентима?

Edited by BiserkaB.

Share this post


Link to post
Share on other sites

мене занима са хоће ли бити концерта, и како би ишла продаја карата, да ја сада већ почнем да организујем ствари,

и да се договорим са Милицом, новостеченом другарицом... ахаххаах :)

најозбиљније ово мислим, зато што слабо ко слуша Хагард овде код мене, и из мог друштва... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...