Jump to content

Haggard


Recommended Posts

тако сам необавештена о овом концерту...

Значи када ништа не знам..

ни где ће бити, ни колико је карта,

ни да ли ће га бити, ни са ким да идем...

ало, бре.. дајте неке информације.. значи када нигде ништа не могу да нађем...

а на евентиму чак ни нема овог концерта, што највероватније значи да се неће

продавати карте преко њега.:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebo legacy promotion ako se po yumu upravljaju da li da prave koncert ili ne......

 

 

pa nece se valjda upravljati prema yu-mu...a i sta ljude kosta da bace pogled(frubi i ostali)...dodju,pitaju... :zeleni:

 

ako je na therion doslo onoliko ljudi,pa mora bar 500 ljudi doci na haggard...posveceni ljudi ce doci sigurno...

 

a i ako bi dosli novembar/decembar u bg,mislim da bi ljudi ipak bili u mogucnosti da plate kartu,jer celu jesen nece biti velikih koncerata osim tarje i gilbert-a

 

lupam...nemam pojma... :no:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nece se valjda upravljati prema yu-mu...a i sta ljude kosta da bace pogled(frubi i ostali)...dodju,pitaju... :zeleni:

 

ako je na therion doslo onoliko ljudi,pa mora bar 500 ljudi doci na haggard...posveceni ljudi ce doci sigurno...

 

a i ako bi dosli novembar/decembar u bg,mislim da bi ljudi ipak bili u mogucnosti da plate kartu,jer celu jesen nece biti velikih koncerata osim tarje i gilbert-a

 

lupam...nemam pojma... :no:

Ako bude u decembru ja ne dolazim,tad su morbidi! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

4f29cf68c4f057ae13d2fcf40a45a75d.jpg

genre: Symphonic Metal

Bit Rate: Mp3@CBR320 Kbps

Size: 96 mb

 

1 - The Origin [01:57]

2 - Chapter I - Tales Of Ithiria [08:08]

3 - From Deep Within [00:25]

4 - Chapter II - Upon Fallen Autumn Leaves [06:37]

5 - In des Konigs Hallen (Allegretto Siciliano) [02:03]

6 - III - La Terra Santa [04:55]

7 - Vor dem Sturme [00:35]

8 - Chapter IV - The Sleeping Child [06:10]

9 - Hijo De La Luna [04:20]

10 - On These Endless Fields [01:03]

11 - Chapter V - The Hidden Sign [06:25]

http://rapidshare.com/files/141105131/2008_-_Tales_Of_Itheria_mediaportal_by_Jho.rar

 

ili

 

http://letitbit.net/download/ca9309885104/2008---Tales-Of-Itheria-mediaportal-by-Jho.rar.html

 

Izvolte! :pivopije:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

siso,aj na hagard...ko zna kad ce sledeci put da dodju...stas na morbidima, pushti to sad... :pivopije:

Idem be ,idem keve mi Zorice od majke Radmile,ovo je u novembru ,mijetal ! :rockdevil:

E da jos dva lika idu jebeno sigurno, jedan 'teo da me bije jer sam ga zvao u pola noci da mu kazem da dolaze Haggard jer sam ga probudio al kad je ukapiro sta mu pricam reko da ce da pusti koji alkohol i jos nije pustio ,majke mu ga!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idem be ,idem keve mi Zorice od majke Radmile,ovo je u novembru ,mijetal ! :rockdevil:

E da jos dva lika idu jebeno sigurno, jedan 'teo da me bije jer sam ga zvao u pola noci da mu kazem da dolaze Haggard jer sam ga probudio al kad je ukapiro sta mu pricam reko da ce da pusti koji alkohol i jos nije pustio ,majke mu ga!

 

eeee jeeeeeeee...shijeeeee...

 

poterajder to...kakvi su to ljudi koji obecaju alkohol a ti uzmes da cekas...i venes...

 

to su inace ljudi na koje covek ne moze da se osloni inace...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reče tamo negde Frubi da bi karta bila 1400, broj karata ograničen na 500 (velika sala SKC-a), s tim da bi se nadali poseti od 350-400... Mislim da mož' da prođe bez većih problema. :da:

 

ijoj super je taj vas frubi...dobar neki cova...svaka mu dala!svaka ga majka rodila!svaka ga sisa dojila!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se sviđa pesma na španskom.

da, i ta pesma je extra

 

Reče tamo negde Frubi da bi karta bila 1400, broj karata ograničen na 500 (velika sala SKC-a), s tim da bi se nadali poseti od 350-400... Mislim da mož' da prođe bez većih problema. :da:

što oganičen, dobro ne verujem ni ja da će broj baš preći 500 ali ne mora da bude ograničen jedino ako se ne planira da sedimo :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...