Jump to content

Ill Niño


Recommended Posts

....jbg.. jeste da Ahrue nije kungfu majstor al je zato sviro u MACHINHEDU!!!!

(mada koja budala izadje iz MH-a da bi svirao u ill nino-u...)

Ma,ko ga *ebe...ne ume da ceni prave majstore!!!

Kakav bre Ill nino.....MACHINE HEAD!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
....jbg.. jeste da Ahrue nije kungfu majstor al je zato sviro u MACHINHEDU!!!!

(mada koja budala izadje iz MH-a da bi svirao u ill nino-u...)

Pa covek je hteo da svira nesto drugacije, mekshe... zato je i otisao.... "...fuck him, no regrets...."

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

evo nekih vesti o predstojecem albumu...

"Ill Niño are putting the finishing touches on their still-untitled third album. The disc will be released August 30 and is being co-produced by guitarist Dave Chivarri with Eddie Wohl. "This is the most progressive and in-depth record we've ever made," said singer Christian Machado. "We experimented with a lot of African percussion and chants while making the riffs a lot more intricate." The band's last disc, Confession, came out in 2003.""

 

bas me interesuje sta im znaci to progressive icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest Self-Taught_gizmo
Slusao sam samo album Revolution/Revolucion,solidni su ali nisu bas cisti nu metal

Ma ill nino su skroz ok, samo textovi su im u istom fazonu uvek se ponavljaju icon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

kupices ga samo ako si lud....

Molim?????

Po meni je Ill Nino bolji od xx bendova ovog tipa. Pa bolji je od Slipknota za 2 klase.

Sto se pomenutog albuma tice ja sam njime ocarana. Nije mi bas kao Confession ali je mnogo jak. Sve pesme su hitovi. Pocevsi od I am loco koja je najbolja,pa What comes around, pa Predisposed... Cekaj,i to su kao lose pesme? Daj molim te.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa i meni je nekada revolution bio do jaja album, al me je vremenom smorio,,,tacnije oni su me smorili, mada priznajem da ima dobrih pesama, dok je ovaj drugi po mom misljenju zivo govno.... ponavljam PO MOM MISLJENJU!!!

 

A definitivno smatram da je velika glupost bacati pare za original bilo kog od ta dva albuma....

Share this post


Link to post
Share on other sites

novi album bi trebao da izadje 27/09/2005 i zvace se

One Nation Underground....

dali su i jednu pesmu na slusanje pod imenom This Is War...

otprilike je u njihovom fazonu, s tim sto zvuci malo nadrkanija, uz jedan NWOAHM rif, sa sve perkusijama i solazicom koja ide uz neko polu razlaganje i takoooo....

ko zeli moze da je skine sa ovog linka-----> ill nino - This Is War

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molim?????

Po meni je Ill Nino bolji od xx bendova ovog tipa. Pa bolji je od Slipknota za 2 klase.

Sto se pomenutog albuma tice ja sam njime ocarana. Nije mi bas kao Confession ali je mnogo jak. Sve pesme su hitovi. Pocevsi od I am loco koja je najbolja,pa What comes around, pa Predisposed... Cekaj,i to su kao lose pesme? Daj molim te.....

Sudbina je tako htela....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...