Jump to content

Immortal & Abbath


Frankenchrist

Recommended Posts

Odslusaj "At the Heart of Winter" i reci koliko si rifova izbrojala ...

Abbath je verovatno, tehnicki, najjaci Norveski gitarista ...

Svi mrze i zavide svakom - samo se svi znaju i druze sa njim ...

A nije zbog toga sto je (nesto preterano) lep ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Immortal u sebi ima nesto vaznije od corpse painta i loseg izgovora pojedinih reci.

Moj omiljeni album je Blizzard Beasts pa Sons of Northern Darkness. Zato sto mi oba imaju nekakvu pricu i u meni izazivaju jake emocije koje stvaraju neke slike u glavi.

Ni za jednu pesmu ne mogu da kazem da je dosadna i da je monotona.

Immortal ima pricu i ima duh, i nisu bili samo jos jedan sablonski norveski bend....

 

Uz njih sam uvek zamisljena, tuzna, energicna i srecna....mislim da su stvarno uspeli da kroz pesme kazu ono sto su hteli. Norveske sume, corpse paint i crni plastovi su verovatno bili tu zato sto su oni tako voleli, a ne da nam dokazu da su stvarno crni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Immortal u sebi ima nesto vaznije od corpse painta i loseg izgovora pojedinih reci.

Moj omiljeni album je Blizzard Beasts pa Sons of Northern Darkness. Zato sto mi oba imaju nekakvu pricu i u meni izazivaju jake emocije koje stvaraju neke slike u glavi.

Ni za jednu pesmu ne mogu da kazem da je dosadna i da je monotona.

Immortal ima pricu i ima duh, i nisu bili samo jos jedan sablonski norveski bend....

 

Uz njih sam uvek zamisljena, tuzna, energicna i srecna....mislim da su stvarno uspeli da kroz pesme kazu ono sto su hteli. Norveske sume, corpse paint i crni plastovi su verovatno bili tu zato sto su oni tako voleli, a ne da nam dokazu da su stvarno crni...

Sve je receno ovim postom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa argumenti, argumenti, čo'..............

 

zaš su ti odlični?

 

ja lijepo rekoh da im je mjuza genijalna..

 

sa 3 riffa mogu napravit cijeli album icon_smile.gif

Ma Abby moze da uradi sta hoce sa onim svojim glasom...

 

Svidja mi se vokal (koliko god da ga drugi mrze)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је први албум Immortal-а одличан. Blacker Than Darkness, The Call Of The Wintermoon, A Perfect Vision Of The Rising Northland... има стварно одличних песама, само што се рифови мало теже разазнају због продукције.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је први албум Immortal-а одличан. Blacker Than Darkness, The Call Of The Wintermoon, A Perfect Vision Of The Rising Northland... има стварно одличних песама, само што се рифови мало теже разазнају због продукције.

Naravno, meni je prvi album najbolji upravo zbog takve produkcije a i stvarno, pesme su najbolje..A Perfect Vision.. mi je najbolja pesma.Onaj uvod je sjajan..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muzichki su savim dobri, opravdavaju visko status u blek metal krugovima, ali vizuelno... icon_razz.gif Nekako sam izgubio pravu sliku o ovom bendu posle gledanja spotova... No, nishta nije savrsheno, ali ako izuzmemo vizuelni prikaz benda, audio prikaz je odlichan, bar u domenu ovog muzichkog stila...

 

Слава!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muzichki su savim dobri, opravdavaju visko status u blek metal krugovima, ali vizuelno... icon_razz.gif Nekako sam izgubio pravu sliku o ovom bendu posle gledanja spotova... No, nishta nije savrsheno, ali ako izuzmemo vizuelni prikaz benda, audio prikaz je odlichan, bar u domenu ovog muzichkog stila...

 

Слава!

Tako je nekako bilo i kod mene..nakon sto ih vidis pomalo se izgubi taj mracni duh koji dozivis prilikom slusanja. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi ovo icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

"Hi Folks,

 

in this month issue of german Rock Hard is an interview with Abbath in which he says that A REUNION OF IMMORTAL IS INDEED PLANNED!

 

There is no date fixed yet, but he's gonna meet Horgh and they'll rehearse some stuff.

 

He also says that "I" is a project which differs from Immortal and that he fully back to his life as a musician writing more stuff than ever."

 

to je to mala icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...