Jump to content

ManOwaR


Protagonist

Recommended Posts

Ti si to kupio 10 karata za svaki slucaj,a? :D

A mog'o si malo i da resize-ujes sliku - eno 3 sata mi je 'skida' :lol:

 

A ove bitange jos nisu izbacile cene karata za Bugarsku (tj. onaj festival tamo) :angry:

Al' razmisljam:Bugarska je to - ne moz' biti nesto skupo :pivopije:

 

 

Jos kad bih nekako sredio i nemacku (Sengen) vizu...pfffffff :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

karta za bugarsku ti kosta 30,00 BGN... toliko kosta u Bugarskom eventimu (www.eventim.bg)

e sad koliko je jedan Lev to ne znam tacno... mislim da je Lev=Marka znachi 15 Jevreja...

 

a sto se tiche 10 komada... zamisli kupis samo jednu... i izgubish je, a ostale karte rasprodate... zato bolje jedno 10 komada za svaki sluchaj...

 

shalim se nas sedmoro idemo, pa smo naruchili preko mene jer sam ja blagajnik :D

 

evo ima i karta na srpskom eventimu www.eventim-yu.com

 

Manifestacija MANOWAR

 

 

Lokacija Stadium Kaliakra (City Stadium Kaliakra)

City Stadium Kaliakra

BG - 9650 Kavarna

 

 

Datum i vrijeme 30.06.2007

20:00

 

Kategorije i cene

Price Category 1

Normal price 16,34 EUR

Share this post


Link to post
Share on other sites

karta za bugarsku ti kosta 30,00 BGN... toliko kosta u Bugarskom eventimu (www.eventim.bg)

e sad koliko je jedan Lev to ne znam tacno... mislim da je Lev=Marka znachi 15 Jevreja...

Aha :da:

1,90 leva je otprilike 1 euro (ako se dobro secam).

 

shalim se nas sedmoro idemo, pa smo naruchili preko mene jer sam ja blagajnik :D

Pa si resio dapokrades druge,a? :mhihi:

 

evo ima i karta na srpskom eventimu www.eventim-yu.com

Thanx for the info :pivopije:

 

@ Geozee

 

EMO,GO KILL YOURSELF !!! :pivopije:

:da: :da: :da: :da: :da: :da:

 

AAAAAAAAAAAAAA jedva cekam koncert,kazite mi da li ima organizovano????

Ne znam,mislim da nema (niko se jos nije javio) :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam resio da ih pokradem, nego se vise isplati da svi zajedno naruchimo, nego da svi placaju posebno postarinu(=7 eura)

Увек боље имати више људи за исти пакет, то се подразумева.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Слезина ти и није неопходна да би живео, а могао би да их тужиш за огромну лову!

 

Mogao bi ih tuziti,al nikad ne bi dobio jer na uglavno svakoj ulaznici metal bendova pise da organizatori i bend ne snose odgovornost za moguce posledice za sluh.

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam resio da ih pokradem, nego se vise isplati da svi zajedno naruchimo, nego da svi placaju posebno postarinu(=7 eura)

Zajebavam se bre ;):pivopije:

 

Слезина ти и није неопходна да би живео, а могао би да их тужиш за огромну лову!

Pfff,mog'o bi da pokusa,al' sad dal' bi i uspeo da dokaze da su drugi faktori (na koncertu,a ne on sam - licno) presudno uticali na eventualno pucanje slezine...to je pitanje :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan moj drugar se rodio sa tri slezine...jedna radi,dve miruju.Jebeni mutant.

 

Pa ako vam zatreba rezerva,javite se pa cu vas povezati sa njim. :da:

Znači prva dvojica koja ti se jave imaju siguricu za slučaj dolaska Manowar-a u SKC? Nema šta, i mi u Srbiji imamo X-Man-a. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тако је са металом у Америци генерално. Ако ниси модеран, у тренду, нема те. Страшна ствар је била што је исто било и 80-их, само што су тада друге ствари биле ин.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam ortaka u arizoni koga se otac malte ne nije odreko, jer je imao cdove iron maiden-a ...

a sto se tiche amerike: niko nikada nije voleo metalce i rokere, pa ih ne vole ni sad

 

uzorni hriscanski fundamentalisti...

skroz bolesno drustvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta lupas.Niko nikada nije voleo,a hrpa velikih rock i metal bendova je upravo iz Amerike.A postali su poznati zato sto ih niko ne voli,je l' tako?Slazem se sa RNA,tamo ljudi uglavnom slusaju ono sto je trenutno in,a metal je bio in tokom 80-ih...nema toveze sa "Niko tamo ne voli metal".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...