Jump to content

ManOwaR


Protagonist

Recommended Posts

Знаш шта је још фора? И она гомила метал бендова који су постојали у Америци током 80-их... е, па, само је шачица ултрапопуларних била баш популарна и у Америци, док су сви одреда боље пролазили у европи, баш као и данас.

Добар пример је Agent Steel. Имали су 30.000 примерака "Unstoppable Force" албума продатих у наруџбини пре изласка... у Европи. У Америци је то било мнооого мање.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta vam je?

Metalaca ima masuuuuuuu, masuuuuuuuuuuuuu... Mnogo vise nego sto ih ima u Evropi opcneito, pogotov na balkanu gdje vlada turbo-folk i ta ostala sranja. Nego ne bitno kao sto juve rece hiljade bendova iz Amerike, kako su oni postali poznati? Da ih niko ne slusa i da niko ne kupuje cd-ove nebi bili popularni uopste, da niko ovdje ne vole metal, kako Slipknot, SOAD, Metallica Godsmack, KoRn itd itd. napune sve sale gdje god gostuju u Americi, hm ... Istina je da Metal opcenito ne ide po komercijali, znaci ne svira se po radima itd. Trenutno vlada post-grunge i Alternative opcenito sto se komercijale tice...Ali imas masu kanala na Tv-u gdje se samo Metal svira, in fact imas kanal koji se zove Metal... :rockdevil:

A za tog tvog ortaka Trooper ne znam sta da ti kazem, to je njegov problem... Ja imam cd-ove Iron Maidena, Judas Priest-a. Pantere itd itd itd. I masa raje koju znam (Amerikanace), niko ih se nije odreko radi toga... Jedino sta je mizenro slusati je EMO.. I te levate gledaju kao budale obicne...

 

P.S. Uzmi u obzir da skoro svaki bend koji postane popularan u Americi, postao je popularan i u skoro cijelom svijetu....

Edited by Zuban

Share this post


Link to post
Share on other sites

niste razumeli sta sah hteo da kazem, tj. nisam se izrazio dovoljno jasno:

 

hteo sam da kazem: metalci nesu voljeni od strane obicne populacije, dok se u evropi to koliko toliko tolerise

 

NE kazem da nema masa metalaca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj Manowar je u Evropi "Bog", a u Americi kao da i ne postoje...

Cinjenica je to da oni u Evropi 100 puta bolje prolaze,iako su iz USA (New York-a).

A i sam Joey DeMaio je izjavljivao na koncertima tipa da mu je u Evropi (na koncertima verovatno) 100 puta bolje nego u Americi :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tačno je da u USA ima puno metalaca, ali nema dovoljno tr00 metalaca. Preovlađuju metalcore, nu metal i slično. Uz to, Amerikanci su naklonjeniji rock-u nego metalu, jer su postojbina blues-a, iz koga se rock razvio. Evropa je zato postojbina klasične muzike, bez čijeg uticaja nikada ne bi došlo do evolucije rock-a u metal. Normalno je zbog toga da su Evropljani privrženiji tr00 metalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ih niko ne slusa i da niko ne kupuje cd-ove nebi bili popularni uopste, da niko ovdje ne vole metal, kako Slipknot, SOAD, Metallica Godsmack, KoRn itd itd. napune sve sale gdje god gostuju u Americi, hm ...

Хахахаха, хохохохо, а ти бендови су као метал? Иди, бегај бре!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хахахаха, хохохохо, а ти бендови су као метал? Иди, бегај бре!

 

Nego sta su? Metallica nije metal? Slipknot nije metal? Soad nije metal? KoRn nije metal?

Onda stvarno ne znam sta su... Haj mi ti objasni molim te.... :surprised:

Da nisu mozda turbo folk, ili punk rock :lol: :lol: :lol::D

 

Naravno da ovi sviraju drugacije zanrove Metala, ali to je sve Metal opcenito...

Edited by Zuban

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Evropi metalci se smatraju obrazovanim ljudima koji ne prate trendove a pored metala vole i klasičnu muziku, jazz i prog-rock, dok u USA predstavljaju tzv. "white trash". Ima u tome malo i istine. Razmislimo o profilu prosečnog fana metal muzike iz bilo koje evropske zemlje i onog iz USA. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Evropi metalci se smatraju obrazovanim ljudima koji ne prate trendove a pored metala vole i klasičnu muziku, jazz i prog-rock, dok u USA predstavljaju tzv. "white trash". Ima u tome malo i istine. Razmislimo o profilu prosečnog fana metal muzike iz bilo koje evropske zemlje i onog iz USA. :rolleyes:

 

Nebi se slozio s tim..

Totalno je normalno slusati Metal u Americi... 90% bjelaca koje znam slusaju metal, dok 90% crnaca koje znam slusaju rap, hip hop itd... I naravno bjelci koji slusaju rep, ostali bjelci gledaju na njih kao crnci wanna be's tj. wiggers...

Ne znam po cemu zakljucujete da je "lose" biti metalhead u Americi? Stvarno ne kontam...

Naravno da ljudi koji nerazumiju to, gledaju na metal kao neku ludzacku muziku, u kojoj se samo deru itd. To vam je ista stvar i dole na balkanu, onaj ko slusa turbo-folk misli da je metal obicna derancija i nista vise...

Edited by Zuban

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tačno je da u USA ima puno metalaca, ali nema dovoljno tr00 metalaca. Preovlađuju metalcore, nu metal i slično. Uz to, Amerikanci su naklonjeniji rock-u nego metalu, jer su postojbina blues-a, iz koga se rock razvio. Evropa je zato postojbina klasične muzike, bez čijeg uticaja nikada ne bi došlo do evolucije rock-a u metal. Normalno je zbog toga da su Evropljani privrženiji tr00 metalu.

klasika -> metal?

 

kakve veze imaju metal i klasika?

ozbiljna muzika je pretecha SVAKOG muzickog pravca (osim ako nije u pitanju africke melodije i sl...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Крајње је једноставно. Они су СРАЊЕ!

 

Pa dobro za tebe mozda jesu, meni Slipknot nije nesto, gotivim onu jednu pjesmu "before I forget" i to je to. Dok ove ostale poprilicno slusam i gotivim. E ako su za tebe sranje to ti nedaje za pravo da kazes da nisu metal, jer jesu metal.... :rockdevil:

Edited by Zuban

Share this post


Link to post
Share on other sites

Manowar bolje prolazi u Evropi jer je populacija Evropskih metrolpola generalno, slobodnija i tolerantnija prema gay populaciji. :)

 

Shala na stranu, ne razumem kako neko ko se izdaje za thrashera moze da kaze da je Metallica sranje. Zajebi St.Anger, govrim o bendu koji postoji skoro 30 godina. Slipknot, SOAD, GodSmack su bednovi koji imaju neku umerenu popularnost, ali je njihova muzika i dalje diskutabilna sa gledishta neke istorijske vrednosti u rock/metal kulturi.

Sa druge strane, Metallica je institucija i smatra se jednim od najvecih bendova u istoriji. Tu moze da bude subjektivnih misljenja, ali oni su svoje ime zaradili i ne mozes da kazes da su sranje, a da pritom i sam nisi svestan da je to sto si reko, sranje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego sta su? Metallica nije metal? Slipknot nije metal? Soad nije metal? KoRn nije metal?

Onda stvarno ne znam sta su... Haj mi ti objasni molim te.... :surprised:

Pazi kad sam na to pitanje hteo da odgovorim BAS OVAKO:

Они су СРАЊЕ!

I to GOMILA sranja :da: :da: :da::pivopije: (by the way,pricam za 'danasnju' Metallica-u,ne onu od ranije)

A tako nesto mi i pise u profilu...

 

 

 

By the way,tema Je Manowar :rockdevil:

Puk'o sam ispit danas,sto mi DOSTA komplikuje planove za Bugarsku (i Manowar pre svega) :udri::mad::udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I to GOMILA sranja :da: :da: :da::pivopije: (by the way,pricam za 'danasnju' Metallica-u,ne onu od ranije)

Наравно, о томе и ја зборим. Тешко је и мислити нешто друго, кад их је човек ставио у такво друштво.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mislim da ste vi svi tr00 metalci sranje i da trebate da skocite sa litice...shvatite da ce broj "metalaca" toliko opasti u sledecih par godina kao sto je opao do sada..da ce vam pre ili kasnije biti svejedno da li neko slusha manowar ili dying fetus...

 

edit:

 

i moj post se prvenstveno odnosi na princa i ljude slicne njegovom razmiljanju tako ne smatrajte se svi uvredjenima

Edited by darthmaul

Share this post


Link to post
Share on other sites

The apocalypse is coming!

Only the true metalheads,those of you who will blinly buy every shit that Manowar puts on CD or DVD and call it music will survive!

Hail,true metalions of steel!

You are the chosen ones!

You know the secret of steel!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Крајње је једноставно. Они су СРАЊЕ!

 

Samo cu reci:Toxic Holocaust,Energetic Crusher i Blood Tsunami.Pre cu slusati Slipknot nego ova tri bullshita.

 

The apocalypse is coming!

Only the true metalheads,those of you who will blinly buy every shit that Manowar puts on CD or DVD and call it music will survive!

Hail,true metalions of steel!

You are the chosen ones!

You know the secret of steel!

 

:):) :)

 

Napokon nesto sto nije zesci offtopic.

 

Ti nisi normalan...pravi razliku izmedju metalaca i onih koji slusaju metal!Mozda ce se broj metalaca smanjiti,ali broj ljudi koji slusaju metal nema sanse opasti,zbog same situaciju u svetu...!

 

Pa tu si donekle u pravu...toliko bendova sada kenja o ratu na Bliskom istoku i americkoj torturi nad celim svetom (koji klise,smaraju,smaraju,smaraju!!!),da ce ljudi koje zanima ta tematika pohrliti u nezni zagrljaj heavy metal muzike i prepustiti se njenim carima. :ph34r:

 

Kakva bre situacija u svetu,sta lupetas.

Metal je konstanta,i kao muzicki pravac ce uvek imati svoje konzumente.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...