Jump to content

ManOwaR


Protagonist

Recommended Posts

On July 6, 2007, MANOWAR will release its as-yet-untitled new double live album. This more-than-two-hour-long manifest of pure power will feature the entire setlist of the recent Demons, Dragons and Warriors Tour 2007, including tracks that have never been played live, like "The Oath" and "Mountains", as well as immortal classics like "Warriors Of The World United" and "The Gods Made Heavy Metal". On the same day, RHAPSODY OF FIRE will release its first-ever DVD, chronicling the 2005 tour and production for the albums "Symphony Of Enchanted Lands, II" and "Triumph Or Agony". Highlights of this double DVD are recordings from RHAPSODY OF FIRE's first tour through U.S. and Canada as well as their outstanding performance at the Eartshaker Fest 2005. Both releases will be made available through MANOWAR's Magic Circle Music.

 

On July 7, 2007, MANOWAR will headline the Magic Circle Festival in the heart of Germany, Bad Arolsen. Also scheduled to appear are HOLYHELL, MESSIAH'S KISS (the German/American/British metal act featuring current RIOT singer Mike Tirelli) and MAJESTY.

 

 

Jos jedan live album :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

On July 7, 2007, MANOWAR will headline the Magic Circle Festival in the heart of Germany, Bad Arolsen. Also scheduled to appear are HOLYHELL, MESSIAH'S KISS (the German/American/British metal act featuring current RIOT singer Mike Tirelli) and MAJESTY.

Jos jedan live album :rockdevil:

onda sam se zajebao za rhapsody i ove ostale... ali majesty isto nisu losi... mislim manowar-klon sa malo visim vokalom...

ipak je karta dzaba

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako iskombinujes javi se

No frx :pivopije:

 

On July 7, 2007, MANOWAR will headline the Magic Circle Festival in the heart of Germany, Bad Arolsen.

Uh,sta sam ja mislio da je to kasnije (negde 20 i nekog jula) :confused:

Anyway,videcu - to je 3 dana posle onog Rockwave festivala u Malakasi :uhoh:

A i 3 dana pred moj rodjendan :)

 

ipak je karta dzaba

Jeste karta za dz,al' pre svega treba iskombinovati nemacku vizu,pa jos i put,hrana,smestaj,ovo-ono...Al' najgore je snaci se za tu vizu :mad::udri::violent:

 

Mozda nesto iskombinujem preko grcke (sengen) vize? :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci,evo da dam svoj komentar o ovom stvarno fenomenalnom bendu!Slusam ih vec duze vreme,postoje pesme za koje bi naravno ubio koliko mi se svidjaju,pomislim i prozborim ovo je remek delo,ali ipak ne shvatam neke stvari,kako bend koji moze da napravi tako dobre pesme ima talenta da napravi i najgoru stvar koju mozes da cujes?Neke stvari su toliko glupe da ti treba talenat da ih napravis!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci,evo da dam svoj komentar o ovom stvarno fenomenalnom bendu!Slusam ih vec duze vreme,postoje pesme za koje bi naravno ubio koliko mi se svidjaju,pomislim i prozborim ovo je remek delo,ali ipak ne shvatam neke stvari,kako bend koji moze da napravi tako dobre pesme ima talenta da napravi i najgoru stvar koju mozes da cujes?Neke stvari su toliko glupe da ti treba talenat da ih napravis!

 

Kao npr?

 

Pre nego što bilo šta kažeš, pažljivo biraj svoje reči, jer postoje i ljudi koji bi ubili koliko im se sviđaju sve pesme Manowar-a! :twisted:

 

P.S. Talenat i glupost obično ne idu zajedno. To ti je svojevrsni oksimoron.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbt bre covek moze da iznese svoje misljenje.. ako misli da mora odmah da se bije ako neko kaze nesto protiv manowara.. mislim stvarno to je smesno, ukusi su razliciti, sto pre to shvatite to ce vam zivot biti laksi

 

ne morate vi da kaznjavate false metalce(kako se oni popularno zovu), ako je bash dotle doshlo u dovoljno velikom su problemu sto su "false"...

po meni velika zabluda oko poruke koju prenosi manowar, ali dobro

 

talenat i glupost nisu oksimoron, jer ne moraju da se potiru

ko je talentovan za npr. sociologiju, a retko procita neki text pokazuje znake gluposti jer ne koristi svoj talenat, prosto i jednostavno

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbt bre covek moze da iznese svoje misljenje.. ako misli da mora odmah da se bije ako neko kaze nesto protiv manowara.. mislim stvarno to je smesno, ukusi su razliciti, sto pre to shvatite to ce vam zivot biti laksi

 

ne morate vi da kaznjavate false metalce(kako se oni popularno zovu), ako je bash dotle doshlo u dovoljno velikom su problemu sto su "false"...

po meni velika zabluda oko poruke koju prenosi manowar, ali dobro

 

talenat i glupost nisu oksimoron, jer ne moraju da se potiru

ko je talentovan za npr. sociologiju, a retko procita neki text pokazuje znake gluposti jer ne koristi svoj talenat, prosto i jednostavno

 

1. Postavio sam pitanje čoveku da mi kaže koje to pesme Manowar-a smatra glupim, jer polazim od premise da svaki pravi fan ovog benda tako nešto ne može da izjavi, jer onda ne shvata Manowar, njihovu muziku, tekstove, sveukupnu filozofiju i način funkcionisanja. Dakle, neke pesme (za nekoga i većina) Manowar-a su mnogima smešne, kao i njihov imidž. Meni ne! Ali mi nikako ne izlazi iz glave nebuloza poput "ja mnogo volim ovaj bend, za neke pesme bih ubio kol'ko mi se dopadaju, a neke su im stvarno debilne". Da se razumemo, Manowar ne trpi središnji ugao gledanja, jer je jedan od retkih metal bendova koji je istrajao u doslednosti sopstvenih principa i stila. Il' sve što su uradili VOLIŠ, il' mrziš!

 

2. Nigde eksplicitno nisam pomenuo mogućnost da ću lično nekoga prebiti ili ubiti, samo napominjem da ima (poznajem ih) koji ne trpe ovakve priče. Ja sam dao prijateljsko upozorenje. Meni su draži oni koji pljuju po Manowar-u, jer me inspirišu da povedemo dobru raspravu (rečima / slovima) i tako ubijemo dosadu.

 

3. Učini mi uslugu, pa pročitaj poreklo i značenje reči "talenat". Nakon toga će ti stvari biti mnogo jasnije oko upotrebe pojma "oksimoron". Shvatam ja šta želiš da kažeš, ali to jednostavno nije tačno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Postavio sam pitanje čoveku da mi kaže koje to pesme Manowar-a smatra glupim, jer polazim od premise da svaki pravi fan ovog benda tako nešto ne može da izjavi, jer onda ne shvata Manowar, njihovu muziku, tekstove, sveukupnu filozofiju i način funkcionisanja. Dakle, neke pesme (za nekoga i većina) Manowar-a su mnogima smešne, kao i njihov imidž. Meni ne! Ali mi nikako ne izlazi iz glave nebuloza poput "ja mnogo volim ovaj bend, za neke pesme bih ubio kol'ko mi se dopadaju, a neke su im stvarno debilne". Da se razumemo, Manowar ne trpi središnji ugao gledanja, jer je jedan od retkih metal bendova koji je istrajao u doslednosti sopstvenih principa i stila. Il' sve što su uradili VOLIŠ, il' mrziš!

 

2. Nigde eksplicitno nisam pomenuo mogućnost da ću lično nekoga prebiti ili ubiti, samo napominjem da ima (poznajem ih) koji ne trpe ovakve priče. Ja sam dao prijateljsko upozorenje. Meni su draži oni koji pljuju po Manowar-u, jer me inspirišu da povedemo dobru raspravu (rečima / slovima) i tako ubijemo dosadu.

 

3. Učini mi uslugu, pa pročitaj poreklo i značenje reči "talenat". Nakon toga će ti stvari biti mnogo jasnije oko upotrebe pojma "oksimoron". Shvatam ja šta želiš da kažeš, ali to jednostavno nije tačno.

pre nego sto pocnes drugima da solis pamet pogledaj sta kazu enciklopaedia britannica, Brockhaus, Webster ili ako nemas ni jedan od ovih recnika uzmi Vujakliju ili u najgorem sluchaju Vikipediju...

 

uzgred engleska rech za talenat je intellectual giftedness (cisto da ti olaksam trazenje)...

a metaeticki gledano su inteligencija i pamet su dve razlicite stvari

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Postavio sam pitanje čoveku da mi kaže koje to pesme Manowar-a smatra glupim, jer polazim od premise da svaki pravi fan ovog benda tako nešto ne može da izjavi, jer onda ne shvata Manowar, njihovu muziku, tekstove, sveukupnu filozofiju i način funkcionisanja. Dakle, neke pesme (za nekoga i većina) Manowar-a su mnogima smešne, kao i njihov imidž. Meni ne! Ali mi nikako ne izlazi iz glave nebuloza poput "ja mnogo volim ovaj bend, za neke pesme bih ubio kol'ko mi se dopadaju, a neke su im stvarno debilne". Da se razumemo, Manowar ne trpi središnji ugao gledanja, jer je jedan od retkih metal bendova koji je istrajao u doslednosti sopstvenih principa i stila. Il' sve što su uradili VOLIŠ, il' mrziš!

 

Ovo sto si napisao je teska glupost.Ja npr.volim Manowar,volim dosta njihovih stvari,ali dobrih 50% pesama mi se uopste ne svidjaju.Ta pravila "Ili ih volis,ili ih mrzis" su teski bullshit.Volim slusati 20-ak njihovih pesama,ostalo mi se ne svidja i zbogom.To znaci da ih mrzim?

 

 

Ja bih samo da kazem da je Gods of war najvece razocarenje koje sam ikada cuo.

Dno dna!

 

Nije bas najvece razocarenje koje sam ikada cuo,ali je veliko razocarenje.Stvarno je los album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sto si napisao je teska glupost.Ja npr.volim Manowar,volim dosta njihovih stvari,ali dobrih 50% pesama mi se uopste ne svidjaju.Ta pravila "Ili ih volis,ili ih mrzis" su teski bullshit.Volim slusati 20-ak njihovih pesama,ostalo mi se ne svidja i zbogom.To znaci da ih mrzim?

Nije bas najvece razocarenje koje sam ikada cuo,ali je veliko razocarenje.Stvarno je los album.

u pravu si lemmy

 

mislim... "ili - ili" u ovom sluchaju vrlo, vrlo ignorantan stav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, slušam i ja Gods of War. Albumu ništa ne fali. Ako ima previše klasike, to je nadoknađeno velikim brojem pesama. Pesme su OK, posebno Sons of Odin, koju sam čuo još na singlu. Čak je vrlo zanimljivo slušati album u celini, što ja inače ne radim često; obično kad nabavim novi album, preslušam ga jednom, eventualno dvaput, pa posle samo vrtim pesme koje mi se sviđaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pre nego sto pocnes drugima da solis pamet pogledaj sta kazu enciklopaedia britannica, Brockhaus, Webster ili ako nemas ni jedan od ovih recnika uzmi Vujakliju ili u najgorem sluchaju Vikipediju...

 

uzgred engleska rech za talenat je intellectual giftedness (cisto da ti olaksam trazenje)...

a metaeticki gledano su inteligencija i pamet su dve razlicite stvari

 

I šta sad tu tebi nije jasno? :rolleyes:

 

P.S. Neko ko toliko poznaje lingvistiku bi trebalo da zna da se "ni jedan" piše zajedno, znači "nijedan".

 

Ovo sto si napisao je teska glupost.Ja npr.volim Manowar,volim dosta njihovih stvari,ali dobrih 50% pesama mi se uopste ne svidjaju.Ta pravila "Ili ih volis,ili ih mrzis" su teski bullshit.Volim slusati 20-ak njihovih pesama,ostalo mi se ne svidja i zbogom.To znaci da ih mrzim?

 

Ne, to samo znači da nisi njihov fan i da poneki put žestoko lupiš. Recimo, ako ti se ne sviđa nekih 50% pesama, a voliš samo 20-ak, da li to znači da su Manowar za skoro 30 godina karijere snimili samo 40 pesama ukupno? Proveri, majstore! :pivopije:

Edited by Yngwie Tatica

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jebote i ti se vatas ko baba za krivi kurac,nalupo sam cifre i to je to.Nemam pojma koliko mi se pesama svidja,i koliko je to procentualno.Fan nisam,niti cu ikada biti.Ali ih uvek volim poslusati.

 

A hteo priznati ili ne,ja sam dokaz da tvoja tvrdnja "Ili sve sto su uradili volis,ili mrzis" nije tacna. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I šta sad tu tebi nije jasno? :rolleyes:

 

P.S. Neko ko toliko poznaje lingvistiku bi trebalo da zna da se "ni jedan" piše zajedno, znači "nijedan".

talenat i glupost nisu oksimoron, ako si iole procitao neku od onih definicija, znao bi o cemu pricas.

 

a sve cestitke sto si mi pronasao gresku, bravo, svaka cast, stvarno si pametniji, nema sta...

samo tipfeleri se desavaju...

Ne, to samo znači da nisi njihov fan i da poneki put žestoko lupiš. Recimo, ako ti se ne sviđa nekih 50% pesama, a voliš samo 20-ak, da li to znači da su Manowar za skoro 30 godina karijere snimili samo 40 pesama ukupno? Proveri, majstore! :pivopije:

bullshit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јебем ти живот, кад морам да станем у Гоцетову одбрану. Човек је дуго радио у књижари и сасвим

сам сигуран да је прочитао то што тврди да јесте.

 

-

----- - :):pivopije:

-

--

-

-SVIRAJU U BUGARSKOJ 30.JUNA!

-

--

-

-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...