Jump to content

Iced Earth


Iced Earth Diskografija  

29 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Choveche,pa onde nema gitara!!!I onoga shto je bilo izbacheno je,a neko pre par postovao rekao da se nada da cje nabaciti neku solazu...uzas ...

Da, nema gitara ... i po cemu je to lose? Ako ti toliko znaci zvuk gitare, a ti prijatelju nabavi nekog megalomana koji se izdrkava na njoj ( tipa malmsteen ) ...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, nema gitara ... i po cemu je to lose? Ako ti toliko znaci zvuk gitare, a ti prijatelju nabavi nekog megalomana koji se izdrkava na njoj ( tipa malmsteen ) ...

 

Po chemu je loshe?!?!

Je l' se ti to zajebavash? :confused:

 

Po chemu je loshe shto u IE nema gitara?o_O

Izvini a po chemu je tebi ono kao IE jedinstven najvishe?

Shta je to shto je brand kod IE?

Da nije mozda neshto shto pochinje na John?

Da nisu mozda oni thrash/pow rifofi koji su unique style IE-a?

Shta sad s njima?Da ih sviraju na bubnjevima?Da ih skrimuje Owens?

Pa cela trilogija konkretno je ubijala tim rifovima,a ti mi sada tu prosipash prichu kako ja treba da odem da slusham Malmsteena ako hocju da chujem gitare...

Ne dechko,da ti neshto objasnim,ako zelim da chujem one unikatne gitare,one rifove kojima godinama prepoznajem bend po imenu IE,onda cju pokushati da ih chujem na novom albumu IE-a,a ne kod nekog svedjanina...

 

Znachi ne verujem...chovek bi i Megadeth bez Mustaina slushao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po chemu je loshe?!?!

Je l' se ti to zajebavash? :confused:

 

Po chemu je loshe shto u IE nema gitara?o_O

Izvini a po chemu je tebi ono kao IE jedinstven najvishe?

Shta je to shto je brand kod IE?

Da nije mozda neshto shto pochinje na John?

Da nisu mozda oni thrash/pow rifofi koji su unique style IE-a?

Shta sad s njima?Da ih sviraju na bubnjevima?Da ih skrimuje Owens?

Pa cela trilogija konkretno je ubijala tim rifovima,a ti mi sada tu prosipash prichu kako ja treba da odem da slusham Malmsteena ako hocju da chujem gitare...

Ne dechko,da ti neshto objasnim,ako zelim da chujem one unikatne gitare,one rifove kojima godinama prepoznajem bend po imenu IE,onda cju pokushati da ih chujem na novom albumu IE-a,a ne kod nekog svedjanina...

 

Znachi ne verujem...chovek bi i Megadeth bez Mustaina slushao...

Po cemu mi je bio IE jedinstven ... pa po Barlow-u, ako cemo iskreno ...

Inace ja nisam zaludjen jednim instrumentom, mene vise interesuje "finalni proizvod", tacnije filing koji ostavlja pesma :da:. A da li je tu bilo 4 solaza na gitarama, 2 na bass-u i po jedan vokalni i drum solo, mene ne zanima ... Iskreno nikada nisam ni bio odusevljen John-ovim solama ... A sem toga riff moze da se napise i na bubnjhevima, cisto ono, za tvoju informaciju ...

 

A u ovom trenutku bih veoma rado slusao nekog drugog da peva u Megadeth-u

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хм, па најбољи албум је изашао пре него што је Барлоу дошао у бенд, тако да та теорија о посебности само због њега пада у воду.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хм, па најбољи албум је изашао пре него што је Барлоу дошао у бенд, тако да та теорија о посебности само због њега пада у воду.

Pa schafner koji uzme bass tab za bilo koju Iron Maiden pesmu i iskopira tesko da moze da bude poseban, on je po meni klon Steve Harisa ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok...prvo i prvo. Zasto je onaj riff na "Prophecy" (oko 2:50) skoro totalno nestao? Sta koj kurac?

 

Onaj intro mi se i nije nesto svideo..ubacheni neki osrednji heavy riffovi..i onda..this! Jebesh se ti u pojachalo Jone. Onak'u pesmu sa onak'im riffom si uspeo da sjebesh. Kako? Nema riffa! Mislim..ono sto pika gitara lichi na njega...ali samo lichi. "Birth Of The Wicked" ide..i ok vec se navikavam na hendikep ritam gitara, ali ovo je pre svega pesma gde ga Barlow pichi k'o da pevao sa pishtoljem u faci, znachi najbolje sto moze+extra soliranje. U odnosu na ove dve verzije Ripper nije ni priblizno

dobar kao Barlow, ali recimo da verzija stvarno zvuci ok, i ovako je dobila "Glorious burden" atmosferu vishe. Dakle proshla.

"The Coming Curse"-aaaah..my favorite od trilogije. Ne bash fav pesma sa SWTWC, ali recimo 3. mesto heh. Nema intra..ok, ajde. Ali zasto gitare zvuce ovako prazno jebote..i ceo snimak uopste. Ne moze da se uporedi original i ovo. Nista ovo meni ne valja...a da, tu je i nova pesma...err...dosadno, plain dosadno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten thousand strong mi je malo...nedoradjena,ocekujem da me nesto zvekne,da se razradi,kad ono - kraj.Trilogiju nije bas trebalo cackati,ali ajde,nije mi tako strasno kao nekima,Ripper je jebao kevu.

Cekam album bez nekih velikih ocekivanja.Tako je najbolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...