Jump to content

Katatonia


Grifon

Recommended Posts

SmileyPopcorn.gif

 

hahaha

 

to je to (ballov taf gaj momenat)

 

btw, secate se price pre ovog albuma, kao nemaju inspiraciju, i pisace pesme kad im bude doslo.. znao sam da to + ovolika pauza verovatno znaci sranje album

 

ali nisam ni mislio da ce biti ovoliko sranje. ovde ne da nema dobre pesme, nego bi najbolja pesma sa ovog albuma bila najgora na bilo kom albmu od tonight's deciosiona na ovamo

 

bas sam razocaran

Edited by KRANG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi album mi nije nishta posebno...Ni TGCD mi nije bio zanimljiv u pochetku, ali sad mi je super (osim shto ne podnosim My Twin). Ne verujem da tje ikada napraviti bolji album od Viva Emptiness...

Jebesh Opeth, jebesh Porcupine Tree, King Crimson je neprevazidjen!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A poslednji Bloodbath je tek bio dobar do jaja. :haha: Blackheim krizira, definitivno.

 

meni je super novi bloodbath, jer su pokusali da snime nesto sto je taman izmedju oldschool i newschool senzibiliteta. a ne da nastave da furaju potpuno oldschool fazon kao sto mnogo mnogo bendova sad radi.

 

po meni samo taj novi bloodbath i hail of bullets su skapirali kako da idalje odrze brutalnost i sirovinu oldschool death metala i da nabace modernu produkciju i sto je najbitnije, dobre pesme, na sve to.

 

ne volim ovaj novi death metal gde je sve prepucano i prebrzo i sterilno, a i dosadni su mi bendovi kao dead congregation is slicno sto se furaju kao da je 93, meni su bloodbath i hail of bullets taman tu negde izmedju, i bas mi prija to.

 

now back to katatonia :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne volim ovaj novi death metal gde je sve prepucano i prebrzo i sterilno, a i dosadni su mi bendovi kao dead congregation is slicno sto se furaju kao da je 93, meni su bloodbath i hail of bullets taman tu negde izmedju, i bas mi prija to.

 

Si slusao Deceased?

 

Ugodan je za slušanje, ništa epohalno, ali, šta je danas epohalno ?

 

Amorphis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je album baš super, mislio sam da je prejebao Amorphis, ali sam se prevario. Ugodan je za slušanje, ništa epohalno, ali, šta je danas epohalno ?

 

Amorphis je na najbrutalniji moguci nacin kopi pejstovao svoj prethodni album ali je taj novi sav u hitovima i ko voli nek izvoli a ovi su prosto napravili los album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je super novi bloodbath, jer su pokusali da snime nesto sto je taman izmedju oldschool i newschool senzibiliteta. a ne da nastave da furaju potpuno oldschool fazon kao sto mnogo mnogo bendova sad radi.

 

po meni samo taj novi bloodbath i hail of bullets su skapirali kako da idalje odrze brutalnost i sirovinu oldschool death metala i da nabace modernu produkciju i sto je najbitnije, dobre pesme, na sve to.

 

ne volim ovaj novi death metal gde je sve prepucano i prebrzo i sterilno, a i dosadni su mi bendovi kao dead congregation is slicno sto se furaju kao da je 93, meni su bloodbath i hail of bullets taman tu negde izmedju, i bas mi prija to.

 

Jeste offtopic, ali kada je u pitanju današnji death metal reći ću samo-The Arcane Order :opusteno:

 

Amorphis.

 

E, ako je Amorphis epohalan, onda u kurac sa današnjom muzikom...Amorphis je fenomenalan bend, ali daleko od toga da danas rade nešto toliko specijalno. Snimaju vraški dobre albume, ali je to samo spoj njihovog ranog zvuka i eksperimentisanja kojim su se bavili u kasnijoj fazi karijere. Doduše, slažem se da im trenutno bolje ide nego Katatoniji.

Edited by Sha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni novi Amorphis album godine, epohalni su po nivou kvaliteta.

takodje, ubedljivo najbolji album godine.

 

a shto se tice nove katatonie, poshto su mi utisci slegli mogu da kazem da nazalost ovaj album nije ono shto sam ocekivao, jer ovo je samo dobar album..

realno ne moze ni da se poredi sa tri prethodna, jer su oni preterano dobri, cak mi ni tekstovi nisu neshto fascinantni kao na prethodnima.

ali u svakom slucaju slushace se mnogo ovaj album, najbolje pesme su mi Forskar, Day and Then the Shade i Liberation.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album nije epohalan, ali je u odnosu na ostale albume u ovoj godini za 10 stepenica više, album godine.

 

Dobro, to je subjektivno. Ja imam jedno 15 albuma godine koji su ispred novog Amorphisa :bigblue: Iako su mi među omiljenim bendovima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...