Jump to content

Katatonia


Grifon

Recommended Posts

novi mastodon >>>> novi amorphis. na primer.

meni je novi baroness pri samom vrhu najboljih izdanja ove godine, a ne mislim samo na metal izdanja.

 

malo sam se zasitio katatonie, a ovim albumom me nisu nesto preterano odusevili da bih ga preslusavao onoliko koliko sam vrteo vivu ili tgcd.

a za amorphis da ne pricam, vec sam na njihovoj temi napisao da mi se novi album zgadio posle prvog preslusavanja od nekih narodnjackih momenata i sranja.

Edited by Supergalactic Lover

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadnjih nekoliko albuma i Amorphisa i Katatonie su snimani prema jednom sličnom i/ili istom "šablonu". Preslušajte zadnja tri labuma, primetiće da nema ogromne razlike između njih. Meni se barem tako čini. Bez obzira na to, sva tri albuma poseduju odlične momente. Posebno, TGCD i Eclipse!

 

E da, meni su ubedljivo najbolji, za ovu godinu, Hypocrisy, Mastodon, Paradise Lost!

Edited by bambayay

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je novi baroness pri samom vrhu najboljih izdanja ove godine, a ne mislim samo na metal izdanja.

 

malo sam se zasitio katatonie, a ovim albumom me nisu nesto preterano odusevili da bih ga preslusavao onoliko koliko sam vrteo vivu ili tgcd.

a za amorphis da ne pricam, vec sam na njihovoj temi napisao da mi se novi album zgadio posle prvog preslusavanja od nekih narodnjackih momenata i sranja.

Leave the hall. Sve razumijem, i subjektivna mišljenja i sve, al' ovo izvaliti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebao vas Amorphis! Kao da je jedini bend u ovom univerzumu! Novi pg.lost je bolji i od nove katatonie i od novog amorphisa zajedno!!

 

de to nadje da poredis ali kad smo vec kod pg.losta taj novi album je govno jedno, losiji od prethodnog albuma a posebno od ep-a.

traje dugo i ne vodi nikud. Susti i krci 15 minuta i onda neki pateticni prdez/eksplozija u pokusaju i tako 5 puta ili koliko vec ima pesama

Share this post


Link to post
Share on other sites

de to nadje da poredis ali kad smo vec kod pg.losta taj novi album je govno jedno, losiji od prethodnog albuma a posebno od ep-a.

traje dugo i ne vodi nikud. Susti i krci 15 minuta i onda neki pateticni prdez/eksplozija u pokusaju i tako 5 puta ili koliko vec ima pesama

 

Da li si siguran da govorimo o istom albumu??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ćemo već o albumima godine, He Is Legend su novim albumom prejebali sve redom, nevezano za žanr. Kellermensch i Admiral Angry takođe. Hm, trebalo bi otvoriti temu "Albumi godine", da ne kenjamo više ovde o tome.

Edited by Sha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polako kolega, ima jos dva meseca do kraja. :haha: Mada ja svoje favorite znam vec odavno. ;)

 

Dobro, slažem se, moguća su iznenađenja, al' nešto ne verujem da će izaći nešto baš epohalno. Mislim, ne bih imao ništa protiv, da se razumemo :bigblue:

 

Odlican album! :da: Drukciji od prethodnih,ali ubiVa. 

 

Pevač odvalio. Šteta što se raspadoše...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...