Jump to content

Naglfar


Baal

Recommended Posts

  • 2 months later...

Sheol je po mom mishljenju najbolji,zato shto je najtvrdji album koji je vishe death/black metal znachi u stilu Dissection samo tvrdje,a i dosta je bolja produkcija...

Unleash Hell najbolja pesma icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Vittra je najbolja bwe!Heheh,pa nije losh Sheol,mada je meni najjacha I Am Vengeance sa tog albuma,shto nas je tu Ryden nagradiJo,heh...Diabolical nije losh,mada mi se zvuk ne svidja nekako...12'th Rising ipak roola icon_rockdevil.gif Ali Vittra je fantazija,sve su pesme dobre,najvishe mi se svidjaju Sunless Dawn i Eclipse Of Infernal Storms... musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Sheol" razbija! "Vittra" je takodje odlichna.."Diabolical" josh nisam slushao...

 

Za mene su carevi, verovatno najbolji 'mladji' black metal bend. Lyricsi su odlichni..teme su dosta obichne ali izrazi, rechi i pevanje odishe neverovatnom moci!

 

i samo da kazem...

 

 

HUMANITY WHAT HAVE YOU EVER DONE FOR ME?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sheol je vrh melodicnog blacka i pravi naslednik Storm Of The Light`s Banea. Iako se Jon vratio iz zatvora, sumnjam da ce biti u stanju da vaskrne pravi duh Dissectiona, tako da sve nade polazem u Naglfar, koji jedini mogu da mi ohlade srce kao sto je to Dissection cinio dok je bio u elementu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

skoro sam otkrila da posedujem neke pesme naglfara kad sam radila nesto na kompu, i zaprepastila sam se zasto ranije nisam obratila paznju. toliko stvari imam a pola me mrzi da preslusam. Sve jedno Naglfar mi se svidja

Iznenadjenje! icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi su slusali ova 3 full albuma, ali trebalo bi poslusati i Ex Infernis EP iz 2002 godine ... bar menii mnogo svidja. Ovo izdanje je prethodilo Sheolu tako da su stilski vrlo bliski, a tu je i obrada Massacre standarda Dawn Of Eternity. Stellae Trajectio Demo iz 1994 godine je dobro izdanje kojej e pokazalo da ce Naglfar biti jako dobar bend. Jedini problem je mutna produkcija i jako mi je zao zbog toga jer su pesme stvarno jako dobre, narocito Enslave The Fortress.

Edited by solicitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Pojavio se novi album Pariah,na prvo slusanje se primecuje loshija produkcija,dosta je cudan zvuk bubnjeva.Nisu uspeli da prejebu Sheol,ali i dalje je rec o dobrom melodicnom BMu koji ce taman posluziti dok se ceka novi Dissection album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pariah je...nevidjen! Ocu reci nechujen! icon_mrgreen.gificon_rockdevil.gif

 

Majko moja..ovo je za mene vec BLACK METAL ALBUM GODINE!!!! Znachi Chimera 2005e

 

I da..iskren sam..ima trenutaka koji su me bash podsetili na gorespomenuti album.."Revelation Carved In Flesh: ima ama isti riff uvodni kao i "Slaughter Of Dreams".

 

Znachi za ovog lika za bubnjevima Matijasa, prvi put chujem, ali ovo je definitivno jedan od najbolje "odbubnjanih" albuma ikada!(jebem me u izraz) Znachi chovek je nadmashio i samog HellHammera! Neverovatna energija! samo chujte "A Swarm Of Plagues" ili "None shall be spread" ...monstrum bre!

 

Znachi 10+/10

 

icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...