Jump to content

Akercocke & Voices

• Please log in to reply
158 replies to this topic

#21 Underkuruz

Underkuruz

Куруз Кардашијан оф метал

• iskreni članovi
  • 37032 posts

Posted 22 avgust 2007 - 13:40

Слажем се са Гробом.
last.fm

opasnice spusti loptu
i zaigraj na dobrotu

#22 morbid god

morbid god

Lord of Metal

• članovi
  • 5364 posts

Posted 29 oktobar 2009 - 23:32

U jebote, iz kojeg naftalina vadim temu. Danas mi pade na pamet da obrnem ove manijake, kakav jebeno dobar bend! Ima da slusam narednih dana i obnavljam gradivo. Jel zna neko imaju li planove za novi album?  :rockdevil:
crk'o dabogda

#23 Talvi

Talvi

Rogati Kopitar of Metal

• Moderatori
  • 30170 posts

Posted 29 oktobar 2009 - 23:37

Trenutno sviraju okolo, koliko znam... Poslednje u vezi kreativnog aspekta je ovo sa spejsa: "Currently, the band have returned to the rehearsal studio with Martin Bonsoir to write new material and are slowly working on the ultimate AKERCOCKE dvd "A Decade of Devil Worship"... "

Inace neprejebiv bend, fenomenalno cepaju. Neverovatno originalni i vrhunski muzicari. Favoriti - "Verdelet", "Leviathan", "Seduced", "Man Without Faith Or Trust" i obrada "Chapel Of Ghouls" - 1000 puta bolja od originala. :rockdevil:

Edited by Talvi, 29 oktobar 2009 - 23:37.

#24 Grobodan

Grobodan

TrajChe of Metal

• iskreni članovi
  • 32791 posts

Posted 30 oktobar 2009 - 00:28

View PostTalvi, on 29 oktobar 2009 - 23:37, said:

obrada "Chapel Of Ghouls" - 1000 puta bolja od originala. :rockdevil:

:no: :no: :no:
Imas u mojim mislima veliki minus, necu ti ga ovde dati.
Metal Sound - Srpski metal webzine

"Yoji Kuri je crnohumorni, nezavisni i minimalni animator čiji su filmovi usmereni na poremećeni ugao gledanja na ljubav i seks. Jedan deo filma "Kupatilo" pokazuje skultpture zadnjica i nogu, a drugi petogodišnjeg dečaka koji uživa u vremenu provedenom u njemu.

#25 Sadomator

Sadomator

Anonimus of Metal

• iskreni članovi
  • 957 posts

Posted 30 oktobar 2009 - 01:43

Pozeru, idi drkaj na truhlog isusa jeb te on  :rockdevil:

#26 Talvi

Talvi

Rogati Kopitar of Metal

• Moderatori
  • 30170 posts

Posted 30 oktobar 2009 - 08:00

View PostGrobodan, on 30 oktobar 2009 - 00:28, said:

:no: :no: :no:
Imas u mojim mislima veliki minus, necu ti ga ovde dati.

:haha: Jebi ga, volim ja i original ali mi je u ovoj verziji vokal daleko bolji + zvuk je mnogo jaci i puniji + solo je neverovatan, tako da, kada pozelim da cujem "Chapel" - pusticu ovu verziju, it's that simple. :da:

View PostSadomator, on 30 oktobar 2009 - 01:43, said:

Pozeru

S obzirom na to da ja sebe ne da ne nazivam black ili death metalcem nego se ne nazivam metalcem uopste, ni titulu "pozera" uopste ne shvatam kao uvredu, cak naprotiv. :da:

Edited by Talvi, 30 oktobar 2009 - 08:03.

#27 morbid god

morbid god

Lord of Metal

• članovi
  • 5364 posts

Posted 30 oktobar 2009 - 08:18

Grob i njegov alter ego  :bigblue: Jedan tako nIJezan i emotivan(povrijedio si ga u osjecanja, a opet nece minus da ti da), a drugi tako grub i brutalan.
Inace nisam slusao tu obradu, mada mislim da Talvi ipak morbidohuli.
crk'o dabogda

#28 Talvi

Talvi

Rogati Kopitar of Metal

• Moderatori
  • 30170 posts

Posted 30 oktobar 2009 - 08:21

Evo, probaj:

Inace, meni u Morbidima malo smeta Vincent, iritira mnogo. :haha: Vracajte Tuckera, pizde. :haha:

#29 morbid god

morbid god

Lord of Metal

• članovi
  • 5364 posts

Posted 30 oktobar 2009 - 08:30

U jebote, razbija! Al nije to TO ;)
Ipak, odavno nisam cuo obradu koja ovako raznosi i sabija. Samo sto sam ja romanticna dusa sa osjecanjima isto ko sto je i grobosadoman.

Bend je bez greske, jutros sam ih opleo od 7 izjutra. Jes da je dan suncan i fin, al nista ne moze pokvariti ove mracne ludake.

Edited by morbid god, 30 oktobar 2009 - 08:33.

crk'o dabogda

#30 Talvi

Talvi

Rogati Kopitar of Metal

• Moderatori
  • 30170 posts

Posted 30 oktobar 2009 - 08:34

Inace, ta obrada je sa nekog limited izdanja "Antichrist"-a, pa su bonusi ta i OVA. ;)

Jel' citao neko onaj intervju sa Jason-om iz engleskog Metal Hammer-a vodjen u njegovoj palati? :haha:
Lik zivi u ogromnoj vili u viktorijanskom stilu, kao iz knjiga/filmova o Serloku Holmsu. :D Kaze da je imao nekog opicenog ujaka koji je bio okultista do panja i matori mu je ostavio vilu i sve sto se u njoj nalazi - gomilu antikviteta, ogromnu biblioteku okultnih knjiga i sta sve ne... jer je smatrao da je on jedini vredan u familiji da je nasledi. :D

#31 morbid god

morbid god

Lord of Metal

• članovi
  • 5364 posts

Posted 30 oktobar 2009 - 08:38

Nisu normalni sa obradama  :bigblue:
A ovo za kucu i nasledstvo je mocno, tacno se vidi da lik nije normalan i da je u pitanju nasledna stvar  :rockdevil: Okultizam izbija iz svake pored njihove muzike.. aj zivio talvi, dobro me podsjeti da skinem ove 2 obrade  :pivopije:
crk'o dabogda

#32 Talvi

Talvi

Rogati Kopitar of Metal

• Moderatori
  • 30170 posts

Posted 30 oktobar 2009 - 08:42

Taj rad, prosto vidis da kod njega ima nesto vise od obicne klinacke paljevine i fraza, lik je mrtav ozbiljan u tome sto radi. :da:

#33 VoivodBG

VoivodBG

Ugostitelj of yumetal

• anonimous member
  • 14849 posts

Posted 23 novembar 2009 - 09:52

Jel moze neko da mi psotavi celu diskografiju benda ali da budu megaupload linkovi, (ili bilo koji drugi servis, samo da nije rapidshare u pitanju) unapred zahvalan.

#34 Talvi

Talvi

Rogati Kopitar of Metal

• Moderatori
  • 30170 posts

Posted 23 novembar 2009 - 09:57

Evo izvoli, trebalo bi da su svi ok:

http://www.megaupload.com/?d=S80ZV1V2
http://www.megaupload.com/?d=0RHAPGFU
http://www.megaupload.com/?d=UZ9YTKKA
http://www.megaupload.com/?d=6T4BQNBB
http://www.megaupload.com/?d=ERJWC91Q

#35 VoivodBG

VoivodBG

Ugostitelj of yumetal

• anonimous member
  • 14849 posts

Posted 23 novembar 2009 - 10:06

Sljakaju.  :pivopije:

#36 VoivodBG

VoivodBG

Ugostitelj of yumetal

• anonimous member
  • 14849 posts

Posted 25 novembar 2009 - 23:38

Preslusao sam Choronzon i Antichrist za sada, odusevljen sam svirkom, death i black plus malo prog tu i tamo pomesani na jednom mestu, cak su mi i vokali do jaja, ali me smaraju malo ove satanisticke lirike.  :(

#37 oʞɾoƃ

oʞɾoƃ

Protojerej Stavrofor of Metal

• Moderatori
  • 15398 posts

Posted 25 novembar 2009 - 23:49

Gledaj na to sa vedrije strane - bolje satanističke nego hrišćanske :haha:

View Postobsessed by cruelty, on 20 april 2018 - 00:19, said:

brate ovo su Rumuni, Rumun za 15 evra blagosilja i Gojkovu vinil kolekciju

#38 VoivodBG

VoivodBG

Ugostitelj of yumetal

• anonimous member
  • 14849 posts

Posted 26 novembar 2009 - 00:08

Stoji i to ne znas samo koliko sam se silom prilika naslusao hriscanskih metalcore bendova, samo zato sto je ortak kidao na njihovu muziku, a i poneki tekst, u globalu zaista ne volim da se u tekstovima nadje bilo kakav kontekst sa religijima, jedino ako ih kritikuju, to je onda sasvim okej.  :bigblue:

#39 oʞɾoƃ

oʞɾoƃ

Protojerej Stavrofor of Metal

• Moderatori
  • 15398 posts

Posted 01 mart 2010 - 01:41

Guitarist Matt Wilcock has left British extreme metal veterans AKERCOCKE. He says in a statement, "After five years with AKERCOCKE and a lot of good times, it's now time for me to move on. Musically, I'm differing a bit with the natural path that AKERCOCKE's taking, so it's best for me to part ways now. There's no shit between anyone, and I'm thoroughly looking forward to going out with a bang (or blast) on these last four shows [in early March as the support act for DARK FUNERAL]. Full respect to the guys, especially Jason [Mendonça] and Dave [Gray, drums]. I'll be continuing to work with Dave on THE ANTICHRIST IMPERIUM which will be up and running very soon. Also much respect to everyone I've met on the road and at shows etc."

View Postobsessed by cruelty, on 20 april 2018 - 00:19, said:

brate ovo su Rumuni, Rumun za 15 evra blagosilja i Gojkovu vinil kolekciju

#40 Talvi

Talvi

Rogati Kopitar of Metal

• Moderatori
  • 30170 posts

Posted 29 juni 2010 - 00:31

Vidim da se pricalo o ovome nekad davno na temi ali toliki je kult da se mora okaciti:

:rockdevil:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

BoHeGeHa Dark Blue 2.1.1 © Thomas Yugar (Chemical Chaos)
Official upgrade for IPB 2.3.x © Michael ( Dev Fuse )
3.X © Upgrade by Dumbledore ( Tppskinning )