Jump to content

Rukomet


Axeanosilas

Recommended Posts

Видех да нема тема...

Пласирасмо се на СП. Нервирао сам се много. Нишлије су сјајно навијале. Видео сам ону смрадину Вујовића у публици, надам се да га је неко изломио.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno zasluzili smo da se plasiramo na SP

Navijanje je bilo extra i stvarno sve utakmice treba da se igraju u Nisu

Vujevica nisam video, mozda mi je to promaklo ali da je smrad jeste iako je bio najbolji igrac na svetu i sto kaze prethodni post valjda ga je neko izlomio

Najsmesnija mi je bila izjava Bojinovica na SOS-u da bi ovde u Nisu dobili i Svetskog prvaka

Daleko smo mi jos od toga.............. ali samo napred i bice bolje!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gotivim rukomet. Velika je gre'ota kako ga je urnisala i srozala srpsko-crnogorska bagra. I kojekakvi sps-ovci,jebo im ja pas mater.

 

U Nisu je bila ludnica,kako mi je drago sto su se plasirali...ima momaka koji se bore,valjda ce sve to stati na noge...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Bio sam na toj utakmici.

Pored samog stručnog štaba koji je ručno beležio na papiru sa kojih pozicija su Česi najneugodniji/ugodniji.

 

Paklena, ali paklena atmosfera ... poseta nadmašila i sam kapacitet dvorane

da igla ne mož' pasti + što je Čair najakustičnija dvorana u našoj zemlji.

 

I tako mi odosmo na SPs, a Bojinović je neviđeni fanatik i kapa mu dole. Da vidite šta je samo radio posle utakmice. :)

Edited by VooDoo SoloSouL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Много волим да гледам рукомет (то ми је у генима, хаха, кева ми је играла рукомет), и много ми је драго што су и мушка и женска репрезентација прошле квалификације и што коначно учествујемо негде!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...

Данци су зајебани, врло јаки и неће нам дати да се упувамо, осим ако се не залепимо на шестерац и не дамо њима да се упувају. Египат је ипак преслаб, видећу нас против Данаца и Норвежана.

 

П.С.

 

Штета што нисмо у групи са Аустралијом, то би било пишање. :)

Edited by Шарки

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...