Jump to content

Tražim film


Zen

Recommended Posts

A je l' zna neko jedan deciji horor, ne znam, Drakula, njegove tri neveste i vukodlaci napadaju ljude, a Frankenstajn se sprijateljio sa nekom klinkom i na kraju svi zavrse u necem zelenom sto ih je usisalo k'o crna rupa.

A ima i jedan drugi, isto sa decom, nekom istripovanim likovima, i sa nekom pecinom u kojoj nalaze neko blago, a nekom liku su hteli ruku da samelju...

Oba filma sam gledala pre jedno 16 godina, sigurno, mozda i vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A je l' zna neko jedan deciji horor, ne znam, Drakula, njegove tri neveste i vukodlaci napadaju ljude, a Frankenstajn se sprijateljio sa nekom klinkom i na kraju svi zavrse u necem zelenom sto ih je usisalo k'o crna rupa.

 

 

Ван Хелсинг? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stetih se nekog ludog filma sto sam gledao na TV-u pre jedno 3 godine otprilike,cini mi se da je bio na Art-u, ne mogu da se setim naziva a bas bih voleo da ga skinem sa neta i pogledam ponovo. Jedino chega mogu da se setim jeste da neki likovi ubijaju vanzemaljce i tako jurnjava ceo film. Film je u stvari radjen kao komedija. Secam se scene gde vanzemaljci izlaze iza coska neke kuce a lik ih ubija jednog po jednog iz pistolja :) Mislim da su film radili neki amateri sa Novog Zelanda, svi su radili u mesari a posle snimali film :),sniman je nekoliko godina valjda...

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stetih se nekog ludog filma sto sam gledao na TV-u pre jedno 3 godine otprilike,cini mi se da je bio na Art-u, ne mogu da se setim naziva a bas bih voleo da ga skinem sa neta i pogledam ponovo. Jedino chega mogu da se setim jeste da neki likovi ubijaju vanzemaljce i tako jurnjava ceo film. Film je u stvari radjen kao komedija. Secam se scene gde vanzemaljci izlaze iza coska neke kuce a lik ih ubija jednog po jednog iz pistolja :) Mislim da su film radili neki amateri sa Novog Zelanda, svi su radili u mesari a posle snimali film :),sniman je nekoliko godina valjda...

 

Da nije možda u pitanju film ''Bad Taste''.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad ja, znaci ovako, gledao sam pre 100 godina, da kazes, horor, neka vila, i u njoj neke razne slike. I tu je grupa ljudi, da li porodica, jebemliga. Uglavnom, svaki put kad pogledaju sliku, ona je drugacija. I to sto je na slici se zapravo i dogodi kasnije u filmu. Pa izmedju ostalog, vide groblje koje je u jednom trenutku mirno, a sledecim pogledom na sliku, grobovi su otkopani a sanduci otvoreni. Mislio sam da se zove "Porodicne slike" ali nisam nasao nista na tu temu.

 

Dalje, da li postoji film, koji je na foru 12 angry men, ali u glavnoj ulozi James Stewart. To je moja genijalna bivsa preporucila da gledam nakon sto sam gledao 12 angry men, ali nije uspela da se seti naziva. Prekopao sam pola imdba i sticem utisak da ako takav film postoji onda ili nije na foru 12 angry men ili nije James Stewart (u tom slucaju Mockingbird je prva asocijacija, ali to je suvise poznat film, nije to sigurno).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Već duže vreme tražim dva filma, ali nikako ne mogu da se setim naslova, pa ako neko možda skonta, bio bih mu zahvalan da mi kaže o kojim filmovima je reč.

 

Prvi film, radi se u nekoj kući gde su svi prozori zamandaljeni i ne može da se izađe, i kuća je zaposednuta duhovima. Jedino koliko se sećam, na kraju filma, neki baja sa Elvis frizurom i nogom u gipsu nekako uspeva da razbije prozor. Ono čega se sećam u vezi filma je što su svi likovi u filmu nosili neka žuta odela, kao kombinezone.

 

Drugi film, grupa kriminalaca koja se krije iza dečijih maski životinja, smara učiteljicu i nekoliko klinaca u šumi noću.

 

Zna li neko naslove? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad ja, znaci ovako, gledao sam pre 100 godina, da kazes, horor, neka vila, i u njoj neke razne slike. I tu je grupa ljudi, da li porodica, jebemliga. Uglavnom, svaki put kad pogledaju sliku, ona je drugacija. I to sto je na slici se zapravo i dogodi kasnije u filmu. Pa izmedju ostalog, vide groblje koje je u jednom trenutku mirno, a sledecim pogledom na sliku, grobovi su otkopani a sanduci otvoreni. Mislio sam da se zove "Porodicne slike" ali nisam nasao nista na tu temu.

 

Da nisu "Simpsonovi" slucajno isparodirali taj film u jednom Halloween special-u? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

e pa ima ono kad Flanders moze da predvidi ko ce kako da umre, to je parodija na Dead Zone za Chris Walkenom, ali to sam gledao i super je. Znas kako, idem sad na temeljito kopanje imdba za simpsone, pa se vrcem na temu kad nadjem, ili ako ne nadjem :)

 

edit: nema nista na tu temu >_<

Edited by stormtrooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledala sam pre 100 godina neki film, radnja se odvija u nekom gradu koji je totalni raspad, svuda voda i pacovi. Secam se samo jedne scene, lik ulazi u stan (moguce da je on neki pandur) otvara frizider i nalazi ljudsko srce, vezano je sve za nekog ubicu. Je l' zna neko sta je ovo? :haha:

Ako ce da pomogne film je iz devedestih, americki.

Otprilike i perioda 1993-1997.

Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...