Jump to content

Mayhem


kasapin

Recommended Posts

Jedino objašnjenje što vas toliko drma ta Chimera je što je izašla u neko idealno vreme kada ste otkrivali black pa je to bio najsvežiji Mayhem album :]

 

Mislim, ložio sam se i ja tad na isti, Slaughter of Dreams na večiti repeat i sve, i danas mi je super album (sve bolje nego Esoteric), ali uvek prljavi Ordo i frenetični WLA u odnosu na njega.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ordo ad Chao ubedljivi vrhunac Mayhem diskografije, ništa drugo mu nije ni blizu po kvalitetu.

 

Inače ne kontam baš ove diskusije apropo live setliste, valjda znate da na ovoj turneji sviraju DMDS od početka do kraja i nijednu pesmu preko toga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

neartikulisana buka u neartikulisanoi buci

 

To je problem, možda si ga slušao, al' ga nisi čuo :D

 

Nazvao sam ja lepo svojim imenom pre neku stranu, isto rekao što i ti, jedino gde se razlikujemo je da je album savršenstvo a ti se nisi probio kroz klaustrofobiju i šum xD

 

NAZOVI STVARI PRAVIM IMENOM

NE ZOVI SISU VIMENOM!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaže, pre Old Funerala, Burzuma, Mejhema, Varg je imao bend koji se zvao Kalashnikov, njegov prvi bend.

 

Tačno je pičketina od malih nogu u militantnom white power fazonu, nego je prešao u misticizam i satanizam (i onda Tolkin logičan izbor kao najprostija poštapalica do tog settinga, kad već ne oseća u srcu svome plamen đavolji) da bi polizao bulju bm ekipi. Narcis i psihopata kakav je, kad ga nisu prihvatili kako on smatra da treba (verovatno da više poštuju to što je on najbolji, broj 1 norveški bm umjetnik), krenuo da ih pljuje, a i dubija serem mu se u usta.

 

Doduše za Euronymousa je poznato da je pretio ljudima na nedeljnom nivou, bilo je pitanje kad će da naleti na budalu koja će to da shvati onako kako treba :haha:

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tačno je pičketina od malih nogu u militantnom white power fazonu, nego je prešao u misticizam i satanizam (i onda Tolkin logičan izbor kao najprostija poštapalica do tog settinga, kad već ne oseća u srcu svome plamen đavolji) da bi polizao bulju bm ekipi. Narcis i psihopata kakav je, kad ga nisu prihvatili kako on smatra da treba (verovatno da više poštuju to što je on najbolji, broj 1 norveški bm umjetnik), krenuo da ih pljuje, a i dubija serem mu se u usta.

 

:da:

Yeah, pretty much.

Still, Filosofem > sve.

 

Zamisli uzmem u Srbiji da sviram neki nestandardni blek metal i dođe Kozeljnik i kaže mi da se raziđemo :haha:

 

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja rekoh da su i DMDS i Chi klasici za sebe (nesto od toga nie priznato, ali vreme ce pokazati svoe :D ), a ako se ja opredelim za subiektivni skriveni favorit - naravno da time nisam porekao cinjenicu koie album generalno Mayhem-ov vrhunac

 

A sto se tice Varg-Euro cuprice - ja gleah neki dokumentarac dje e glavnina aktera bliskih njima navelo dae Euro bio picketina klasicna i mekusac, ali dovoljno dobar manipulator i istaknuti lider da ih sve drzi na lancu...i da su edva cekali da ga neko smakne, ka sto se i desilo

 

Sam Hellhammer e iziavio da to generalno este bio sok za sve, ali da mue bukvalno sveiedno stoe Euro mrtav (sa prizvukom dae i sam prizeljkivao isto)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...