Jump to content

Isis


azal

Recommended Posts

sad posto hydrahead prestaje sa radom, šta će biti sa ovim Isis izdanjem? Pošto je Aaron napisao na svom blogom da obustavljaju izdavanje i da će samo da funkcionišu kao prodaja i distribucija mercha i izdanja koji su već izdati.

Edited by Лука

Share this post


Link to post
Share on other sites

PALMS, the musical collaboration between DEFTONES vocalist Chino Moreno and former members of ISIS (Aaron Harris, Clifford Meyer and Jeff Caxide), will release its debut album in the spring of 2013 via Mike Patton's (FAITH NO MORE) Ipecac label.

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka čast njemu debelom ili ne, uspeo je u životu uprkos tome što je meksikanac kinez u USA, inače Deftonesi imaju skroz post rock instrumental na Saturday Night Wrist - "U,U,D,D,L,R,L,R,A,B,Select,Start". Mnogo mi se sviđa taj njihov album i što se čuje da su updejtovani sa onime što se trenutno dešava na sceni, za pozdrav je što Chino spominje Mesh, Dillingere, sluša dobru muziku i ima inicijativu da radi sa članovima benda kao što je bio ISIS, opet mislim da će ovaj projekat muzički imati vrlo malo veze sa ISIS okvirom, to je skroz neka druga priča bez Aarona, ali nema veze sjajni su to muzičari biće nešto dobro kad su oni skupa.

Edited by Лука

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

iskusna fora sa novom neobjavljenom pesmom koja je instrumental od dva minuta. ali definitivno mirise na wavering radiant sesne

 

grey divide je super cak i ovako u demo verziji. aaron harris je jedan od retkih bubnjara koji me odusevljava u fazonu da pokusavam da sviram air drums uz njegove aranzmane. jedva cekam da cujem palms da vidim na sta ce to da lici.

 

woven branches i pliable foe konacno da mogu da se cuju u cistijim verzijama, oni vinil ripovi od ranije su ipak bili zvucno malo skrndelj. okej je kompilacija, dobar tandem sa lajvom objavljenim pocetkom godine.

 

ceka se jodis da izadje konacno, pomerali su release date zbog raspada hydraheada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ceka se jodis da izadje konacno, pomerali su release date zbog raspada hydraheada.

 

Izašao je Jodis, ima dve, tri nedelje: http://www.mediaboom...urtain-2012.htm

Dosta je dobar album, čuje se solidan napredak u odnosu na Secret House.

 

Većina ovih stvari što su na Temporalu su izašla kao bonusi sa japansko tržište ili na singlovima za In The Absence of Truth, ja se nadam da će nastaviti da izbacuju ove Live serije jer je dosad uglavnom fokus na prethodnim izdanjima bio na Oceanic albumu, dva tri live-a da izbace sa materijalom sa ITAOT I WR ili da Panopticon dobije remix tretman kao Oceanic, to bi bilo do jaja.

Edited by Лука

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 4 months later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...

“Personally, ‘Panopticon’ was the last Isis record that I felt fully invested in – or that I felt that we, as a band, were as unified as we could be, given we’re five individuals. After ‘Panopticon’, there were a lot of things that happened for us personally and collectively that changed the music, in a way that I don’t necessarily feel was as satisfying." - Amin, zato i jeste ubedljivo najbolji Isis album, dok Absence predstavlja njihov Californication/Black Album/Album koji je kul i malo vise mejnstrim ali posle koga ce bend otici u kurac a Radiant je taj kurac. Jedva cekam da izadje ovaj remix.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li će da ostave one isečene gitare u So Did We? :D

 

Meni je WR vrh album, ne znam što ga pljujete uvek toliko, idejno i svirački su se totalno podilgli na jedan nov nivo i tu zaključili priču. Taj album je najpošteniji u smislu neke konvencionalne svirke, toliko progresive i rifova na sve strane, totalno druga dinamika u odnosu na Oceanic ili Panopticon. ITAOT je meni najteži album za slušanje možda baš zbog te produkcije, čini mi se da su oni hteli da im taj album produkcijski zvuči kao one dve pesme što su izašle na Melvins splitu.

Edited by Лука

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...