Sign in to follow this  
King Diamond

Symphony X

2469 posts in this topic

kombi je najbolja opcija, ako ides vozom, verovatno ces morati da prespavas negde ili da blejis po ulicama, jer je poslednji za BG u 23 a prvi tek ujutru oko 8 ja mislim, mada je mozda i ranije.

taman voz + smestaj = kombi sto se tice para

ja mislim da nas ima sigurno 7-8 ovde sa foruma koji smo zainteresovani, to je dovoljno za minibus ili kombi

Ali recimo meni bi odgovaralo da se kombijem krene ujutru rano, da malo izblejimo u Pesti pre svirke. A posle svirke odma gajbi.

Edit:

A mozda imaju neki after party?! Kao sto mi imao u KST-u. Onda bi mogli da zzablejimo do ujutru pa na voz ;)

Edited by Nazzgul

Ljudi bi vas mogo zamoliti za jedan update? Bez net-a sam pa nestizem sve da pratim.

Tako zanima me koliko su sad ulaznice i sta ima oko prevoza.

Unapred hvala!

Za Budimpeštu se još ne zna cena karata ali za Ljubljanu je oko 25e pa verovatno ni ovamo neće biti skuplje od toga.Za prevoz nije ništa definitivno, ima vremena.

Ali recimo meni bi odgovaralo da se kombijem krene ujutru rano, da malo izblejimo u Pesti pre svirke. A posle svirke odma gajbi.

Edit:

A mozda imaju neki after party?! Kao sto mi imao u KST-u. Onda bi mogli da zzablejimo do ujutru pa na voz ;)

brate pa naravno, ako idemo u Budimpestu zasto ne bi iskoristili ceo dan i zajebavali se po gradu i cirkali. Krenemo pre podne oko 9 recimo.

Ja cu verovatno opet da budem partibrejker, zaboscu se dan ranije u neki hostel, i vece posle certa. Nikad dosta Budimpeste <3

brate pa naravno, ako idemo u Budimpestu zasto ne bi iskoristili ceo dan i zajebavali se po gradu i cirkali. Krenemo pre podne oko 9 recimo.

To i nije tako losa ideja :) Mozda nahvatamo Romea i ekipu ^^ (moja zivotna zelja, moram da se nadam xD)... Al cirkanja nikad dosta naravno xD

Paaa to je masterpiece :) Epska pesma, koju niko ne moze da skine i da odsvira u celosti :) Samo da slusa i da uziva... :meshuggah:

A sto se tice Cupija, nznm kako ga nije mrzelo da radi, ali eto, dug rad pa se isplati :)

btw:

http://www.youtube.com/watch?v=p5hx26PeSzg

:rockdevil:

Edited by Shinigamy91

Онда дође Mind's Eye и помери границу за 4 мин. :)

Како бре време лети, чини ми се да сам колко јуче очајавао што ови после 5 година никако да издају нови албум ,а ево и од Парадајза иде четврта.

Kako sam ja cuo, ove godine bi trebali da izdaju album :) Tj uveliko se snima :meshuggah: Sta god da izbace, meni je dobro :) Nema los Syx za mene ^^

Meni su do Odiseje dobri, nakon toga malo su podbacili - suvise power-a a malo prog-a za moj ukus, obrnuto je mnogo bolje.

Edited by Novaliis
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Jednom ljubitelju zmajeva se nije svideo moj komentar.

Koliko je ljubitelja zmajeva i pedera na ovom forumu, da vidim?

• Upvote 3
  • Downvote 1